Skocz do zawartości
Forum

Czy można dożywotnio być dziewicą?


Gość księżniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość księżniczka

Napisałam to pytanie bo będąc u ginekologa mówiąc jej że jeszcze nie współżyłam wyśmiała mnie i na dodatek krzyczała na mnie. A pytając dlaczego tak mocno bolą mnie piersi powiedziała że brakuje mi seksu i powiedziała że jak codziennie będę uprawiać seks to jej zdaniem przestaną mnie boleć.
Dlaczego ludzie nawet lekarze i pielęgniarki zmuszają innych ludzi do seksu i wyśmiewają się z nich ? I mówią że jak nie będzie się współżyć to umrze się lub trafi do więzienia. Dlaczego ta pani doktor kazała mi uprawiać seks jak ja nie chcę ?

Odnośnik do komentarza

To jakieś niedorzeczne! Nikt nie ma prawa zmusić Cie do odbycia stosunku. Pani doktor chyba jest jakaś dziwna skoro mówi Ci takie rzeczy o tym więzieniu. Decyzje o wspołżyciu podejmuje sie samodzielnie.Mozesz nigdy nie chciec uprawiać seksu i jest Ci to wolno.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

~księżniczka
Czy wiecie może co mówi prawo kodeks prawny i medycyna na temat dziewictwa ? Chodzi mi o to czy w kodeksie jest napisane że bezkarnie mogę być dziewicą dożywotnio nie mieć faceta i dzieci lub czy prawo zabrania tego.

ile ty masz lat.... poczytaj książki, kodeks karny jest dostępny jak to Cię tak bardzo interesuje to go przeczytaj.... nie wiem czy jesteś aż tak nierozgarnięta czy tak mało masz lat

Odnośnik do komentarza
Gość księżniczka

To dlaczego mężczyźni biją kobiety gwałcą i molestują ? Gdyby ciebie też ktoś bił też chciałabyś go zabić. Mężczyźni to mordercy. To co ja przeżywałam nie da się opisać a ty na pewno miałaś cudowne życie i masz nadal, zazdroszę.

Odnośnik do komentarza

no jak ona ma Ci to wytłumaczyć? Widać trafiłaś na złą osobę takie rzeczy się zdarzają. Ale nikt nie jest w stanie tego wytłumaczyć dlaczego oni to robią... tak dla równowagi powiem tylko że przemoc ze strony kobiety w stosunku do mężczyzny też się zdarza, aczkolwiek jest mniej takich przypadków i nikt tego nie nagłaśnia

Odnośnik do komentarza

~księżniczka
To dlaczego mężczyźni biją kobiety gwałcą i molestują ? Gdyby ciebie też ktoś bił też chciałabyś go zabić. Mężczyźni to mordercy. To co ja przeżywałam nie da się opisać a ty na pewno miałaś cudowne życie i masz nadal, zazdroszę.

Może opisz swoja sytuację,wyrzuć z siebie cały ból a będzie Ci lżej,pewnie urazu nigdy do końca się nie pozbędziesz ale czas leczy rany...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość księżniczka Abbi

Czy znacie jakiś dobry sposób na to aby mężczyźni nie zbliżali się do was. Mój problem polega na tym że nie chcę żadnych mężczyzn ale oni non stop przyczepiają się do mnie jak rzep psiego ogona. Jak się pozbyć tych wszystkich facetów ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...