Skocz do zawartości
Forum

Jaja pasożyta w stolcu


Gość Nowy_Użytkownik_01

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nowy_Użytkownik_01

Mam dość krępujący problem, więc dość niezręcznie mi go opisać.
Od pewnego czasu zauważyłam u siebie w stolcu, takie biało-żółte ‘’grudki’’, jednakże dziś aż sama się przeraziłam, ponieważ w stolcu (za pierwszym dzisiejszym wypróżnieniem) miałam coś takiego owalnego, długiego na około 3 cm, a na wierzchołku była dziurka – i w środku było puste, jakby coś się z tego już wylęgło. Za drugim razem jak dziś się wypróżniałam, miałam to samo, ale już było mniejsze.
Nie odczuwam żadnych poważnych dolegliwości, ewentualnie czasem czuję burczenie, czasem przelewanie w żołądku (ale tylko CZASEM), i ból brzucha przed wypróżnieniem. Nie mam żadnych biegunek, cierpiałam na zaparcia, ale od dwóch miesięcy przyjmuje codziennie senefol. Dodam jeszcze, że potrafię w stolcu mieć resztki nie strawionych pokarmów, ale nie za każdym razem.
Np. wczoraj jadłam drożdżówkę z makiem, a dziś w stolcu było pełno tego maku.
Napisałam taki tytuł tematu, ponieważ sama nie wiem co to może być.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety w ramach porady internetowej trudno odpowiedzieć na pytanie czym są opisane przez Panią struktury. Jak najbardziej mogą być to jednak objawy infekcji pasożytniczej. Proszę zatem udać się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, który wystawi Pani skierowanie na badanie kału. Najważniejsze jednak, by do badania wzięła Pani próbkę kału z opisanymi strukturami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...