Skocz do zawartości
Forum

Nie mogę znaleźć drugiej połówki


Gość julaxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Denerwuje mnie to!!Mam 25 lat a nie mogę znaleźć sobie faceta;( nie mam do tego szczęścia.. trafiali mi się zawsze same dupki albo tacy niby fajni ale nie miałam z nimi tematów z racji różnic wykształcenia... Wkurza mnie jak 16- czy 18-latki mają swoje drugie połówki nawet się zaręczają a ja co!? Cięzko też w dzisiejszych czasach znaleźć takiego porządnego a jeszcze ten nacisk ze strony rodziny... A sami temu winni bo jak był najlepszy na to czas to musiałam siedzieć w domu i ani na studia nie mogłam się wyrwać poza miejsce zamieszkania.;/
Pewnie to też i dlatego, że rodzice mnie krótko trzymali, nie mogłam wychodzić za bardzo a jak już to szybko wracać do domu bo to bo tamto... Za 1,5 miesiąca na szczęście już wyjeżdżam do innego miasta. Boję się, że zostanę starą panną... Nie wyszalałam się za młodu i to też mi komplikuje życie;/ Nie wierzę, że mi się uda bo nie jestem już młoda w tej kwestii;(((

Odnośnik do komentarza

W tej kwestii założenia rodziny nie mam dużo już czasu... Jestem młoda ale to nie jest 18 czy 19 lat. Moja bratowa ma 23 lata i już rok po ślubie, przerażona jestem! Już staropanieństwo sie mi szykuje. Do Francy- to akurat jest poważny problem jeśli będzie sie samemu do końca życia, w nikim wsparcia, na rodzinę liczyć nie mogę, jestem zdana tylko na siebie. Wszyscy będą mieli swoje rodziny tylko ja taka nieudana

Odnośnik do komentarza
Gość wściekły

franca
Julaxxx, to ma być problem? :P
Poza tym, dziwi mnie, że piszesz, że nie jesteś taka młoda. :O A co przepraszam, stara, w wieku 25 lat?
Żeby wszyscy takie problemy mieli...:)

NIGDY nie mów nikomu czy ma duży czy mały problem. Coś co dla ciebie jest drobnostką, dla kogoś może być poważnym problemem. Uważasz się za wielkiego psychologa a nie wiesz tego, że nie bagatelizuje się czyichś problemów i to w taki sposób jak napisałaś i nie ważne czy pisałaś to w żartach czy na poważnie. Gdyby ktoś mi tak napisał jak ty to zrobiłaś to bym się wkurwił bo to ja wiem najlepiej czy mam duży czy mały problem i nie ważne czego dotyczy.

Odnośnik do komentarza

Zacznijmy od tego że wiek 25 lat to nie jest dużo czyli stara nie jesteś. I uwierz mi że dużo ludzi w tym wieku nie ma jeszcze swojej drugiej połówki. Miłość przyjdzie w swoim czasie. Ja też miałam taki okres w zyciu gdzie na siłę szukałam miłości i w końcu się podałam. A tu nagle poznałam chłopaka i od pierwszego spotkania jestem z nim i to już ponad 10 miesięcy niedługo rok mine. Ty też w końcu trafisz na tego jedynego.

Odnośnik do komentarza

Na pewno kogoś jeszcze poznasz :) Teraz jesteś troszkę rozgoryczona życiem, bo widzisz że wokół Ciebie są same młodsze i w miarę chociaż ustatkowane dziewczyny, ale to nie znaczy, że Ty jesteś stara i nikogo już nie spotkasz :) Spotkasz, nie martw się tym. Jak będziesz chciała na siłę, to nie znajdziesz. Skup się na sobie, na tym, aby poznawać nowych ludzi i inwestować w siebie, a chłopak "sam" się znajdzie ;)

Odnośnik do komentarza

Hej, odezwał się tu do Ciebie pewien Adi, może sie poznajcie? On fajny koleś, Ty samotna :) A tak na poważnie nie myślałaś może o założeniu portalu randkowego? Może wydać się dziecinne i śmieszne, ale ja tak poznałam połówkę mojego życia ( mam nadzieję) i nie kieruj się opiniami, ze na takich portalach tylko zboczeńce są czy ludzie psychicznie chorzy. Są pewnie różni, ale sporo normalnych też :) Uważam, że swój problem naprawdę jest problemem, bo gdybym była na Twoim miejscu miałabym podobne obawy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...