Skocz do zawartości
Forum

Straciłem umiejętność rozmowy z kobietami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Jestem tu z powodu niedawno zauważonego przeze mnie problemu. Otóż zauważyłem że ostatnio zatraciłem coś czego nie potrafię wyjaśnić bo dokładnie nie wiem czy tu chodzi o pewność siebie czy o co... Mam ostatnio problemy z rozmawianiem z ludzmi a konkretnie z kobietami bardzo mnie dziwi co zatraciłem dlaczego zatraciłem umiejętność , którą przecież zawsze miałem. Zawsze byłem duszą towarzystwa zawsze czułem się dobrze w swoim towarzystwie a teraz mam wrażenie że moi koledzy mają mnie dość że jestem dla nich jakiś inny nudny jak bym im tam przeszkadzał a z kobietami to tyczy się tego że nie mogę pociągnąć żadnego długiego dialogu , nie wiem dla czego może jestem spięty za bardzo albo coś może ktoś udzieli mi odpowiedzi na moje pytania?

Odnośnik do komentarza

Cieżko doradzić cokolwiek nie znając przyczyny dlaczego tak się stało, co się wydarzyło, że nastąpiły te zmiany. Zastanów się nad tym, co mogło sie spowodować Pomyśl o tym od jakiego czasu to trwa, co się wydarzyło, może wpływ miala jakaś niemiła rozmowa, rozstanie czy jakiś negatywny komentarz z ust kobiety i po prostu się zablokowałes. Zastanów się nad tym i gdy znajdziesz powód, musisz uzmysłowić sobie dlaczego nie warto powielać tego schematu.

Na tą chwilę mogę Ci doradzić, żebyś po prostu próbował się przełamywać. Nie bądź spięty, rozluźnij się, jeśli nie wiesz co poiedzieć nawiąż do sytuacji, zwróć uwagę na coś, co Cię otacza, powiedz kawał. Jeśli masz jakąś bliską koleżanke powiedz jej o swoim problemie, rozmawiaj z nią jak najwięcej i wyjdź gdzieś z nią i jej koleżankami, aby rozmawiać i w razie czego, aby ona ratowała sytuację :)

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...