Skocz do zawartości
Forum

Zazdrość o ślub i zaręczyny innych


Rekomendowane odpowiedzi

mam 22 lata i mam pewien problem... jestem zazdrosna o to ze ktos w mojej rodzinie sie zarecza czy bierze slub... jest mi przykro ze np moja kuzynka ktora jest mlodsza ode mnie o rok jest juz zareczona ja nadal nie... druga bierze slub w przyszlym roku a ma tyle lat co ja.. narazie studiuje i wiem ze na slub nie moge sobie pozwolic ale jak poradzic sobie z taka zazdroscia ?

Odnośnik do komentarza

Witaj
Przykro mi że tak to odczuwasz. Powinnaś się cieszyć ze szczęścia bliskich. Musisz wiedzieć to, że na każdego zawsze przyjdzie dogodny moment. Widocznie nie jesteś jeszcze gotowa na to, żeby zakładać nową rodzinę. Nie jest to łatwe, więc potrzeba na to czasu. Nie możesz być o to zazdrosna... równie dobrze możesz powiedzieć, że jesteś zazdrosna o to, że jakiś człowiek kupił sobie hot-doga. Na każdego przyjdzie pora i na Ciebie również. Będziesz miała na pewno wspaniałego mężczyznę, który Cię pokocha. Musisz jeszcze troszkę poczekać. Bo zazwyczaj tak jest, że to co dobre musi do nas przyjść i na to zawsze trzeba poczekać.

Zanim się nie obejrzysz będziesz wspaniałą żoną :)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A może pomyśl na to z drugiej strony, jestes taka młoda studiujesz całe życie przed tobą, nie wolisz sie wyszaleć wybawić, powoli dojść do czegoś własna pracą?
jak dla mnie osobiście to jest znacząco za młody wiek, ponieważ nie ma tego okresu studenta czy zamieszkania bez rodziców a odrazu z chlopakiem, pominięcie pewnego etapu w życiu.

Ja miałam taka sytuacje w rodzinie dziewczyna 21 czy 22lata wzieła ślub wyjechali do dużego miasta on pracował ona studiowała i szalała, cały czas mówiła ze czuje sie jaka kobieta 50 lat ktora ma prać prasować gotować itp.

A może to oni powinni zazdrościć tobie? myśle , że po jakimś czasie tak może być :)

na każdego przyjdzie czas:)

Odnośnik do komentarza

No co ty mówisz? a za co chcesz żyć sama wiesz jak w Polsce jest ciężko o studia, kształć się, masz chłopaka 3 lata do długo czasu jeśli jesteś szczęśliwa to najważniejsze, myśle ze za bardzo za szybko chcesz bo inni już się zaręczyli. Może wizyta u psychologa? nie myślałaś o tym bo to jednak jest coś nie tak? Może porozmawiaj z chlopakiem zaręczcie się studiuj dalej? bedziesz wtedy spokojniejsza?

Teraz życie dla młodych małżeństw bez studiów to wcale nie jest bajka a sama różnorodne problemy. Nie zastanawiałaś się nad tym?

Odnośnik do komentarza

Paula chyba ip mialas na mysli;)) wiesz to jest ta sama osoba z ktora my mielismy problem na innym forum ktos ja odnalazl na innym forum emigrantek, poczekaj zaraz to wkleje;
Podobno sie wystraszyla I zablokowala konto czy cos w tym rodzaju ale ona tam miala napisane ze mieszka w Ontario w Kanadzie. Ale ona tez wszedzie podaje sprzeczne info chyba do zmylenia.a Ty co zamierzasz z nia zrobic??

Odnośnik do komentarza

Paula glownie obrazanie tak jak tutaj na forum dlugie tyg.obrazala naszych uzytkownikow.Wiemy ze to ona bo powiela te same posty na kilku goraco naraz.I co wam wyszlo ze gdzie ona mieszka? Nam Kanada.rozmawialismy juz ze specami od informatyki ale oni mowia ze ona moze byc wszedzie i ze bedzie ciezko bo ma dynamiczne ip.

Odnośnik do komentarza

A Ty 21 letni dzieciaku ogarnij sie I przestan ludzi straszyc I klamac taaa z zaskoczenia to Ty mnie mozesz......;)pocalowac w...zad i przestan klamac na tym forum wlasnie przeczytalam twoj post" ciagle klotnie w zwiazku" wiec chyba NIE jest tak kolorowo jak nam probujesz wmowic dzieciaku! Dorosnij!

Odnośnik do komentarza
Gość Jesha do pau986

Hej, mam nadzieje ze u ciebie wszystko ok.Sluchaj w sprawie tej osoby dowiedzialam sie od zaprzyjaznionego z naszym forum pana prawnika( eksperta) ze mamy na wygranie marne szanse.Radzil po prostu ignorowac.Pozatym ten incydent musialby trwac przez dluzszy czas ( on przejzal wszystkie posty) i po waszej( miedzy toba a nia rozmowie) stwierdzil ze to jest pyskowka ktora zaognialy obie strony.Pozatym jest to tak znikoma szkoda ze oni wogole nawet jezeli by chcieli to sie tym raczej nie zajma ze wzgledu na wlasnie znikoma szkodliwosc czynu.

Odnośnik do komentarza

Drodzy Forumowicze :-)
Dyskusja została zmoderowana, niektóre posty usunięte.
Na forum nie ma żadnego zaprzyjaźnionego eksperta, prawnika, speca od IT, który przekazałby komukolwiek czyjekolwiek dane, tak więc możecie spać spokojnie.
Żaden użytkownik nie ma niczyjego IP, ani adresu mailowego.
Nie ma więc sensu straszyć się na forum i wymyślać plotki.

pozdrawiam
moderator

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...