Skocz do zawartości
Forum

Jak szybko ujędrnić uda?


Gość becia33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 26 lat i mało estetycznie wyglądające uda ;( Stosowałam różne balsamy i kremy ujedrniające, ale efekty były znikome :( Znacie szybki sposób na poprawę wyglądu? We wrześniu jadę do Chorwacji i chciałabym ładnie wyglądać w kostiumie.

Odnośnik do komentarza

Kosmetyki ujędrniające wygładzają i napinają skórę. Jednak wygląd naszych nóg oraz reszty ciała nie jest zależy jedynie od kondycji skóry. W dużej mierze zależy on od mięśni na które kosmetyki nie oddziałują. Najlepszą metodą ujędrnienia ciała jest aktywność fizyczna w połączeniu z odpowiednią dieta. Jestem przekonana, że już po tygodniu ćwiczeń zauważyłabyś różnicę. Kosmetyki, a także zabiegi kosmetyczne (masaż klasyczny, masaż bańką chińską, itd) to metody wspomagające ujędrnianie ciała.

Odnośnik do komentarza
Gość też tak miałam

Znam ten problem, ale nie martw się, wszystko da się naprawić :D wygooglaj sobie jakąś klinikę w swojej okolicy, w większości robią zabiegi które ujędrniają ciałko :) ja sobie znalazłam klinikę w Warszawie La Perla, zrobiłam sobie tam zabieg thermage, który polega na pozbyciu się tkanki tłuszczowej przy pomocy fal radiowych. Bezboleśnie, szybko :) Super się potem wygląda, ciałko jędrne jak nie wiem, dawno takiego nie miałam ;) serio, poszukaj miejsca, gdzie robią takie zabiegi i zapisz się.

Odnośnik do komentarza

kkopec
A gdyby tak jakiś zabieg medycyny estetycznej ? Słyszałam że są one bardzo skuteczne i szybko redukują tkankę tłuszczową, napinając dodatkowo i ujędrniając naszą skórę. Czy to rzeczywiście działa? Bo przymierzam sie do takeigo zabiegu

Popularnym zabiegiem medycyny estetycznej jest lipoliza. Zabieg polega na podskórnej iniekcji substancji, które niszczą komórki tłuszczowe. Zaletą tej metody są szybko widoczne rezultaty. Warto pamiętać, że lipoliza jest metodą umożliwiającą redukcję lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, natomiast nie zaleca się jej wykonywania w przypadku osób otyłych.

Odnośnik do komentarza

A ja się w pełni zgadzam z tym:

kosmetolog Joanna Hirszler
Najlepszą metodą ujędrnienia ciała jest aktywność fizyczna w połączeniu z odpowiednią dieta. Jestem przekonana, że już po tygodniu ćwiczeń zauważyłabyś różnicę.

Ćwiczyć, ćwiczyć, i jeszcze raz ćwiczyć! Trochę to za mało. :) Oczywiście zdrowa dieta też jest bardzo ważna.

Odnośnik do komentarza
Gość też tak miałam

Cennik znajdziesz na stronie La Perli, najtaniej nie jest, ale to porządna klinika gdzie dbają o jakość usług, więc i ceny troche wyższe, bo używają dobrych preparatów, nowoczesnego sprzetu, mają certyfikaty i inne takie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...