Skocz do zawartości
Forum

Wystający brzuch przy szczupłej sylwetce


Gość mycja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dosyc duzy problem. Otoz tak... Mam 19 lat, 163 cm wzrostu i wage 49 kg. Jestem szczupla osoba, wszyscy mowia mi, ze nawet za szczupla. Ale moim problemem jest wystajacy brzuch. Rano jest on szczuplutki, wystarczy, ze zjem choc gryz kanapki, lub cos wypije to on robi sie momentalnie wielki jak balon. I taki efekt utrzymuje sie do wieczora. Juz nie wiem co mam zrobic, prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

dzien dobry. Prawie dwa lata temu urodzilam dziecko. W ciazy bardzo malo przytylam bo tylko okolo 8-9kg.
Nie bylam chuderlakiem przed ciaza, ale nie mialam tez nadwagi - mozna powiedziec, ze miescilam sie w gornej czesci normy. Uprawialam tez w miare regularnie rozne sporty.
Po ciazy, dosc dlugo prawie nic nie robilam jesli chodzi o sport, bardzo szybko wrocialm do siedzacej pracy.
Kilogramowo w zasadzie nie przytylam, moze 1.5 kg, ale wizualnie i gabarytowo mocno sie powiekszylam.

Zaczelam wiec regularnie cwiczyc w domu. Przynajmniej 4 razy w tygodniu, czasami nawet 6. Cwicze tak juz bez wymowek od 5 miesiecy.
Dosc szybko pojawily sie efekty, zmienilam rozmiar ubrania na dwa numebry mniejszy, mimo ze waga spadla tylko o okolo 2kg.
Wyrobilam sobie piekne miesnie w calym ciele, i ogolnie wysmuklilam sie. Natomiast mimo codziennych cwiczen i twardych jak cegla miesniach, nadal mi brzuch wystaje!

Nie jest to oczywiscie jakis ogromne brzuszysko, ale przy takich cwiczeniach, ogolnie zdrowym odzywianiu (tak mi sie wydaje, duzo warzyw, pelne ziarna, staram sie jesc regularnie itp) chciala bym miec plaski brzuch (kiedys calymi latami mialam plaski brzuch, zawsze ma najpierw z brzucha spadalo), a tu caly czas jest wypuklony, na wieczor nawet bardzo.

Sama juz nie wiem, czy to jest tluszcz, czy moze skora (po ciazy moze mam jej wiecej?), czy po prostu wzdecia. Moze popelniam jakies blego zywieniowe, bo rzeczywiscie czesto czuje sie wzdeta i mam problemy z gazem :-(

Bardzo prosze o prade, jak moge ta sytuacje poprawic.

Odnośnik do komentarza

niedowaga i odstający brzuch! Mam 14 lat, 164cm wzrostu, 39kg(schudłam 6kg w 3 mies.),obwód brzucha 70cm. Gdy przesadziłam z niezdrowym jedzeniem urósł mi brzuch, ale wciąż jadłam bez opamiętania.Dziś po diecie(nie głodziłam się, jadłam zdrowo i 5x dziennie)schudłam a mój brzuch został.Od dawna nie mam okresu.Nie chcę tracić na wadze ale gdy zjem więcej mój brzuch wygląda wtedy jak balon i się załamuję. Ćwiczę go 1,5mies. ale to jedynie buduje mi mięśnie na brzuchu.Miałam badania i są w porządku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...