Skocz do zawartości
Forum

Zdrada oczami kobiety


Gość Różyczk_Złota

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko oczywiście zalezy od danej sytuacji i partnera. Romansu bym nie wybaczyła, bo to już nie jest jeden raz tylko świadome ranienie osoby. Jeden raz może być błędem ale gdy to się powtarza to już nie wybacze. Jeżeli bym widziała, że po jednym razie szczerze by tego żałował, miedzy nami wczesniej by się dobrze układało. kochał by mnie itp. to może bym była nawet skłonna wybaczyć zdradę.

Odnośnik do komentarza
Gość koza z kucykiem

Wybaczyć-tak, być ze zdrajcą-nie. Byłam zdradzona, zostawiłam go, a od kilku lat (po 2 latach nie odzywania się do siebie po rozstaniu) jesteśmy...przyjaciółmi :) heh.. Nigdy nasza relacja nie była tak pozytywna jak obecnie. On ma kogoś, ja też. Ja dogaduję się z jego kobietą, on z moim ukochanym. A my rozmawiamy o wszystkim. Będąc z nim w związku kilka lat- nic o nim nie wiedziałam, a teraz mnóstwo rzeczy... Nigdy nie pomyslałabym, że tak będzie. A jednak. Lecz już nie wróciłabym do niego. Zdrada=ból=brak zaufania. Tak jak jest, jest ok. Uważam, że ludzie, którzy nie szanują siebie zdradzają...

Odnośnik do komentarza
Gość kasieńka77

Kiedy rozstałam się z moim facetem, szybko dotarło do niego co stracił. Kiedy się zeszliśmy, nie mogłam go poznać. Był niesamowity, najlepsza odsłona. Niedawno przyznał mi się, że zgłosił się po pomoc do Pana Miłosza z odzyskacbyla.com.pl…
Sposób dziwny,. ale zadziałał.Miłość jest naprawdę ważna i trzeba o nią umieć zawalczyć kochani!

Odnośnik do komentarza

myślę ze nie potrafiłabym wybaczyć zdrady, moja przyjaciółna niedawno przez to przechodziła, wrak człowieka, kuoilam jej nervomix forte bo juz sie zaczęłam o nią poważnie martwić, ciągle siedziała i płakała, chciała rzucić pracę, bo tabletkach bylo lepiej, pomogłam jej wywalić jego rzeczy i jakos doszła do siebie

Odnośnik do komentarza

Mój mąż zdradzał mnie przez cały nasz okres małżeństwa. Doprowadziło mnie to do silnej nerwicy i ostatecznie do depresji. Musiałam poszukać pomocy u specjalisty. Gdyby nie konkretna pomoc pani psycholog z Opola I. Maślankowskiej to nie wiem do czego by ta sytuacja z mężem doprowadziła. Kompetencje tej pani, empatia i odpowiednie podejście do pacjenta wyprowadziły mnie z dołka emocjonalnego. Odważyłam się wystąpić o rozwód i skończyć z tą farsą.

Odnośnik do komentarza

Też jestem jedną z wielu zdradzonych kobiet. Gdy dowiedziałąm się że mój mąż ma kochankę i chce rozwodu moje życie legło w gruzach. Pogrążyłam się w depresji, czułam że straciłam sens życia. Pomoc znalazłam w gabinecie psycholog Maślankowskiej w Opolu. Dzięki niej się pozbierałam, przetrwałam rozwód i dziś mam się świetnie. Szczerze polecam

Odnośnik do komentarza

Można w życiu trafić na różne kobiety ! te silne i te słabe ale na boga !!!! zdrada to zdrada !
nie piszcie że (wybaczyła bym) po co ?
Czym jest szczęście ? każdy chyba wie !
nigdy nie zgadzajcie się na to drogie panie no chyba że same takie jesteście a wiem że takie są !
W życiu czyli jak w LOTTO jak dobrze trafimy to żyjemy :-)

Odnośnik do komentarza

Zdrada w związku to straszne doświadczenie. Często trwanie w takim związku wydaje się bez sensu, ale co jesli kochasz naprawdę i facet ciebie też? Ja zawsze uważam, że warto poradzic się kogoś zaufanego. Kogoś jak na przykład pan Miłosz, ma tą stronę http://odzyskacbyla.com.pl/. Pomoże przejść przez najgorsze. Są sytuacje w których po prostu tak jest najlepiej poradzić się specjalisty, jesli o mnie chodzi to mi pomógł

Odnośnik do komentarza

To sa dosc delikatne sprawy, dlatego trzeba sobie znalezc kogos sprawdzonego w tej dziedzinie. Najlepszym wyjsciem bedzie poszukanie opinii na forach lokalnych oraz popytanie jakichs znajomych (moze akurat ktos sie trafi). Moim zdaniem trzeba przejrzec oferty pod katem tego jak dlugi staz w branzy ma dany terapueta .. bo jak wiadomo przyczyn zdrady moze byc cala masa - ta samo tyczy sie strategii ich rozwiazywania. Doswiadczenie tutaj bedzie odgrywalo kluczowa role. Odnosnie samego tematu zdrady to bardzo duzo ciekawych informacji mozna zaczerpnac z tego artykulu - https://www.sensity.pl/zdrada/ Sama do tej pory nie zdawalam sobie sprawy z tego jak wiele rodzajow jej wystepuje. Moge z czystym sumieniem polecic lekture :) Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Gość an.kast

To jeden z najtrudniejszych tematów nie tylkow zwiazku ale w zyciu w ogóle. I trudno sobie z nim samemu poradzić, lepiej porozmawiac z kimś, czasem nie tylko z przyjaciółką, ale z kimś w rodzaju mentora, czy trenera. Ciekawee że ktoś tu już napisał o Miłoszu Barszczaku. ja moge potwierdzić, ze to pomocny trener, który potrafi skutecznie pomóc i wyciągnąc człowieka z tarapatów w związku. Czasem warto zaufac komuś z praktyką i doświadczeniem. Wystarczy na poczatek sprawdzić rekomendacje

Odnośnik do komentarza
Gość napalona30lat

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 60lat
Mam na imię Malwina lat 30, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: malwina30 napisz do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać cipkę mokrą którą chciałabym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował moje piersi i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłam.

Odnośnik do komentarza

Chodziłam do Dr. Maślankowskiej - Bardzo sympatyczna ale jednocześnie rzeczowa specjalistka. Czuje, że mi bardzo pomogła. Podeszła do mnie całościowo, a nie tylko psychologicznie, dopytała o inne dolegliwości i szukała możliwych innych przyczyn. Nie patrzyła na zegarek co chwila tak jak inni specjaliści...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...