Skocz do zawartości
Forum

Serum do paznokci


Gość 12Ludmilla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 12Ludmilla

Cześć
ostatnio zdjęłam tipsy i moja paznokcie wyglądają fatalnie, nie mam praktycznie w ogóle płytki. Wcześniej kupowałam sobie lakiery i odżywki ale nic mi to nie pomagało. Reklamowali ostatnio serum na paznokcie, że jest w pędzelku i wchłania się ponoć. Czy ktoś to stosował? Czy odbuduje mi płytkę paznokcia i wzmocni czy może to reklama i niestety muszę czekać aż cały paznokieć odrośnie?

Odnośnik do komentarza

Regeneracja płytki paznokcia po noszeniu tipsów wymaga czasu. Dobrze by było, abyś w tym czasie stosowała to serum.

Dodatkowo możesz zafundować dłoniom kąpiel w ciepłym olejku rycynowym. Produkt ten można kupić praktycznie w każdej aptece. Dłonie moczymy w olejku przez okres 10-15 minut. Zabieg ten doskonale działa to na paznokcie oraz skórę dłoni.

Na noc polecam stosowanie tłustych kremów oraz olejków - po aplikacji na skórę nakładamy na dłonie bawełniane rękawiczki. Myślę, że już po tygodniu powinna być zauważalna różnica w wyglądzie płytki.

Odnośnik do komentarza

Podbijam temat, ponieważ zajęło mi trochę czasu znalezienie odpowiedzi. Dziewczyny, po wielu testach i próbach mogę śmiało powiedzieć, że najważniejsza jest dieta, suplementacja i właściwa pielęgnacja paznokci. W moim przypadku zaszkodziła hybryda i niestety tradycyjny olejek nie pomógł. Wsparciem było serum Biotebalu, które wznacznym stopniu nawilżyło płytkę. Teraz paznokcie dużo lepiej wyglądają. Na jakiś czas zrezygnowałam z malowania lakierami hybrydowymi. 

Odnośnik do komentarza

No proszę, chcętnie wypróbuję to serum na swoich paznokciach. Przyda im się dobre wzmocnienie po moich domowych szaleństwach z hybrydami. Teraz są suche i się łamią, nie mogę ich zapuścic do odpowiedniej długości. Warto kupić, patrząc na jego skład. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...