Skocz do zawartości
Forum

Badanie przez lekarza penisa i jąder podczas bilansu


Gość toomasz

Rekomendowane odpowiedzi

PodNo to pokazałem moje jajka i frada Tomek treż podszedł i pokazał Kuba i Filip co Chile poprawiał swoje kutasy w bokserkach lub się drapali podnuecalo mnie to i zaczoł mi stawać ale żeby nie było siary że gej czy co to szybko do cheycilem i udawałem że trzepie Tomek stał  ale jeszcze miał w zwisie Miał takiego jak ja można powiedzieć że identyczny Kiedy mój już stnoł Kuba i Filip znowu siciagneli swoje gatki ale penisy były już bez mocnych erekcji tylko lekko napreżone i nabrzmiałe tylko trochę odchylone lekko do przodu Kiedy Kuba podszedł do mnie bliżej to zauważyłem że jego penis lerzy poparty na jądrach Kiedy mój i Tomka nawet nie dotykał moszny I ja i Tomek mieliśmy długie cienkie chude siuraki z jaśniejszą i bardziej cieniką skórą a moszna była krótsza i mniej pofałdowana i Dziubek naplet.Ja miałem nawet mniej łoniaków od Tomka bo już nachodziły zboku jajek Kiedy dostałem już pełnej erekcji to Tomek też swojego napreżal Co tak mocno powiedział Filip delikatnie spokojnie i wzioł swojego lekko opadnietego w dłoń i go miział kiedy Kuba to zobaczył jego penis powstawał do góry bez dotykania go ręką każdy z nas to widział ja napływa mu krew do penista stawiając go poraz kolejny no góry na baczność podjarało mnie to nigdy czegoś takiego nie widziałem dopiero jak nim lekko potarł naplet zsunoł się tak mocno że jak puścił pena to już nie wrócił pokazując całą róźową główkę jeszcze bardziej w siluzie Filip co za ogier 

Odnośnik do komentarza
Gość Cdn cześć

?No ja byłem w szoku ale w pozytywnie Ja i Tomek siuraki jak dzieci A Filip i Kuba już spore penisy jak prawie u dorosłego i choć Filip miał 14 lat to i tak Kuba wyglądał dojrzałej i chojniej nikt z nas nie mierzył ani nie przykładał penisa do swojego więc nie wiem ile miał cm Wrócił kolejny z badań a nasza czwórka ze w wodami na niego się patrzy a on na nas My nago z erekcją on w gatkach i masztem co wy tu robicie dalej se pokazujcie i kto wygrał Filip albo Tomek nie wiadomo bo nie mierzyli To skoro już się nagi widzieliście idźcie wszyscy razem na bilans szybciej pójdzie ja na was poczekam Jak weszliśmy 4 ką na salę nauczyciel od Wf zaczoł się lekko śmiać a co ty tak wszyscy na raz i to jeszcze z  namitami w gaciach a bo szybciej pójdzie a już i tak każdy swojego widział No dobra powiedzuał Pan od WF ale i tak pni was tam sprowadzi na dole nie ma że nie my na to oki Zaczęła nas badać a że to trochę trwało to Filipowi i Kubie zaczęły penis się kurczyć i o padać w boksetkach Kuba już nawet nogawek rozwinoł przy nodze żeby penis na lewo opadł Filip miał lekko do przodu jak stawał bokiem widać było że mu jeszcze lekko dyga mój i Tomka nadal stały jak kamień do góry i twardo 

Odnośnik do komentarza
Gość Bartuś 13

?No ja byłem w szoku ale w pozytywnie Ja i Tomek siuraki jak dzieci A Filip i Kuba już spore penisy jak prawie u dorosłego i choć Filip miał 14 lat to i tak Kuba wyglądał dojrzałej i chojniej nikt z nas nie mierzył ani nie przykładał penisa do swojego więc nie wiem ile miał cm Wrócił kolejny z badań a nasza czwórka ze w wodami na niego się patrzy a on na nas My nago z erekcją on w gatkach i masztem co wy tu robicie dalej se pokazujcie i kto wygrał Filip albo Tomek nie wiadomo bo nie mierzyli To skoro już się nagi widzieliście idźcie wszyscy razem na bilans szybciej pójdzie ja na was poczekam Jak weszliśmy 4 ką na salę nauczyciel od Wf zaczoł się lekko śmiać a co ty tak wszyscy na raz i to jeszcze z  namitami w gaciach a bo szybciej pójdzie a już i tak każdy swojego widział No dobra powiedzuał Pan od WF ale i tak pani was tam sprowadzi na dole nie ma że nie. my na to oki Zaczęła nas badać a że to trochę trwało to Filipowi i Kubie zaczęły penis się kurczyć i o padać w boksetkach Kuba już nawet nogawkę rozwinoł przy nodze żeby penis na lewo opadł. Filip miał lekko do przodu jak stawał bokiem widać było że mu jeszcze lekko dyga mój i Tomka nadal stały jak kamień do góry i twardo. Pani pojechała do nas fotelem kazała stanąć pod ścianą Kuba był 1 ja 2 Tomek 3 a Filip 3 kazła ręce dać na szyję albo na biodrach tymać. to już chyba każdy wiedział co będzie bo to końcówka bilansu Najpierw każda Kubie zdjąć załkiem bokserki Kuba opuścił ręce z szyji i zdjoł najpierw trochę potem już całkiem i Pani dotykają jego penisa kazała nie zasłaniać ręką i dać za szyję wtedy Ssuwała mu napletek  a on lekko zajeczał potem miał stanąć w rozkroku i macała jedno potem drugie jądro Kubie zaczoł znowu stawać jak cała za cały worek to już mu podnosił się co raz mocniej Wszyscy znowu widzieli jak Kubie staje bez dotykania a mi jeszcze mocniej stanoł w bokserkach jak by chciał się wyrwać z nich Kiedy Kubie obmacała kasztanki to przy pełnym wodzie ssuwała mu skórkę Kuba milał już tle śluzu że Pań wytarła mu go husteczką kiedy to robiła Kuba poprosił żeby już puściła jego penisa spytałam co się stało a Kuba bo zaraz poleci cała farba (sperma) Pani pozwoliła mu założyć bokserki i przesuneła się krzesłem do mnie Kiedy zdjelem bosky wyskoczył jak z procy odrazu na wprost jej twarzy i z workiem jejek na pokazie bo Pen już był tak sztywny że nie musiała bo sprawdzać ale i tak bo macała ssuwala naplet i tak dalej faktycznie trochę bolało kazała założyć boksy i patrzy na Kubę A ty czemu nie kakladasz Kuba powiedział że nie chce go ocierać bo jest za mocno naładowany i strzeli wtedy mi i Kubie pozwoliła już wyjść do szatni Ja założyłem bokserki Kuba tylko nimi przyonił palę i pszedł ze mną do szatni gdzie czekał jeszcze Karol. Tomek był 3 a filip 4ty to jeszcze zostali na macanko

Odnośnik do komentarza

U mnie bilans wyglądał tak najpierw w szkole dostałam skierowanie do rodzinnego, uczęszczam do prywatnych lekarzy więc się nie stresowałam. Najpierw był wywiad pytania o choroby miesiączkę kontakty seksualne itp miałam wtedy 15 lat i zaczęłam współżyć z moim chłopakiem po wywiadzie lekarz poprosił o wyjście moją mamę mnie poprosił o zdjęcie ubrań byłam w samej bieliźnie jak na to że miałam 15 lat miałam w miarę sporę piersi ubrania wywiesiłam było lato więc miałam na sobie tylko koszulkę i spódniczkę. Najpierw mnie osłuchał później sprawdził oczy usta kręgosłup stopy i nos na końcu poprosił żebym położyła się na kozetce, w gabinecie było w ciepło więc czułam się komfortowo przed poprosił żebym zdjęła biustonosz już wcześniej byłam u ginekologa więc nie było to dla mnie problemem sprawdził sutki i lekko ściskał piersi było to zwykle badanie piersi następnie spytał się czy wszystko okej odpowiedziałam że tak po tym założyłam stanik i zdjęłam majtki sprawdził owłosienie lekko odchylił wargi później spytał się mnie czy już współżyłam, od kilku miesięcy tak, wtedy zrobił badanie per rectum poprosił o rozłożenie nóg i przybliżenie się do niego przybliżyłam się i wtedy włożył zwinięty ręcznik pod moje biodra by było mi wygodniej, położył rękę na moim brzuchu i dociskał później rozchylił sromę i powoli włożył palec szczerze przyznam zrobiło mi się trochę mokro i dostałam nawet lekkiego orgazmu podczas badania. Miałam podobną sytuację podczas wcześniejszej wizyty u ginekologa trwało to przez kilka minut głównie sprawdzał ścianki macicy nie bolało jedynie raz odruchowo złapałam za jego rękę kiedy wkładał palce, lekko jęczałam. Po skończeniu podał mi chusteczki i pomógł mi się wytrzeć bo z powody orgazmu lekko trysnełam niestety to zauważył i zrobiło mi się głupio ale nie było to chyba dla niego dziwne bo pomógł mi się wytrzeć, wytarł mi pośladki i łechtaczkę i dodał że to normalne i nie mam się martwić. Badanie per rectum polega na wprowadzeniu palca do pochwy albo odbytu i zbadanie w celu wykrycia nieporządnych zmian. Lekarz cały czas miał na sobie rękawiczki a po badaniu podał mi ubrania. Ubrałam się i dostałam skierowanie na bardziej szczegółowe badania ginekologiczne których nie mógł wykonać. U ginekologa miałam cytologię i zwykłe badanie rutynowe czyli badanie jajników i macicy. Nie ma się co bać bilansu i badań wystarczy mieć dobrego lekarza który wie jak leczyć i potrafi zadbać o pacjenta. 

Odnośnik do komentarza

Kiedy mielśmy 14 lat i chłopaki i dziewczy czyli klasa w szkole miała bilans Chłopacy osobno i dziewczynyn osobno .Mielśmy wchodzić po 2 osoby jak chcemy czyli z kim nam się podobało lub chciało Na przerwie każdy z kolegów już podpytywał z kim chce iść czyli najczęściej kogo najbardziej lubili . ja miałem 4 kolegów do wyboru Wybrałem Przemka bo był podobny do mnie Kiedy bylismy juz w gabinecie Pani kazala rozebrac sie do gaci Potem kazdy z nas byl badany na przemian zeby bylo szybciej i mniej czasu zajmowalo Na koniec szlo się na leżankę za kotarą tam sprawdzala przyrodzenie Kazdy kolega mowil ze po tym badaniu miał etekcje Ja też bo spradzała członka dość dokładnie miętoliła i targała jak by nie wiadzała że to podnieca Moszną też się trochę pobawiła jak by myślała że to nie boli Najgorsze było jak w wzwodzie jeszcze kilka razy ssuwała napleta Kiedy ja i Przemek wyszlismy z gabinetu stwierdzilismy że nie było tak źle ale troche bolało Z za kotary nic nie było widać w trakcie badania tylko tyle co wzwód w gaciach jak się ubieraliśmy Wdziałem jak Przemek zerkał na moje krocze ale ja też go podpatrywałem 

Odnośnik do komentarza

?wy to chociaż mieliść z kolegami lub sami badania. Ja jak miałem 9 lat to miałem bilans u lekarki z mamą. Też podstawowe badanie czyli oczy uszy waga wzrost itp całość boso w bokserkach gdzie i tak na konicu badania lekarka poprisiła mnie żebym zdjoł .Nie wiedziałem po co więc nie chciałem Pani powidziała że to każdy ma w moim wieku i każdemu sprawdza czy dobrze rośnie. Zsunołem troche tak do połowy że zostały jeszcze na tyłku wtedy pani powiedzała Żebym oparł ręce na biodrach i chwile nie ruszał Wredy zaczeła mi sprawdzać prącie najpierw delikatnie dwoma palcami go złapała i podniosła do góry żeby zobaczyć od spodu potem delikatnie ssuneła skórkę i wtedy mi już odrazu dygnoł Potem ssuneła mi sama bardziej bokserki do kolan bo gumka zasłaniała mosznę z jąderkami .Byłem już całkiem nagi i z ptaszkiem na wzwodziku Kurwa jakie to było chore obmacała mi woreczek z fasolkami a ja stałem i myślałem ja pierdole długo jeszcze Po czym kazała mi sie tyłem okręci żeby zobaczyć tył Ja jebie no i w ten sposób pokazałem się mamie nagi z pindolkiem na wierzchu i woreczkiem z jajeczkami tym razem nie w gatkach Bo parę razy mnie widziała ze wzwodem w bokserakach jak rano idę do łazienki na szczanie albo jak budze się i się napatoczy Myślełem że to koniec badania A tu nie pani kazała jeszcze na chwile połażyć się na plecach na leżankę Oczywiście to co odstawało najbardziej to wiadomo moj 9letni pindol Jak się położyłem Pani jedną reką podciągła całość moszny ku górze a drugą naciskała i guniatała taką górkę guzek przy jądrach Jak to robiła mój siurak przy tym podrygiwał jak by ktoś nim huśtal a przy dziurce od sikania czułem mrowienie i łaskotanie Kazała założyci bokserki i powiedziała że jest oki wszystko w porządku 

W dniu 21.11.2020 o 05:52, Gość Grady napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Grześo 18 lat
W dniu 6.01.2021 o 21:33, Gość Jamyk napisał:

Pytacie jak było na bilansie nastolata. Ja dowiedziałem się wcześniej od kuzyna co robią na badaniu mówił mi że, też się teochę wstydził szczególnie wzwodu przy dotykaniu, ale każdego to czeka i dziewczyny też. Jak był młodszy miał bardziej na to wyjebane ale jak miał 13 lat a potem 3 badanie w wieku 16 do technikum to już nie zbytu chętnie. A jeszcze do WKU w wieku 18 lat to już wogóle. każda klasa w wieku 18 lat dostała wezwanie do WKU Czyli cały rocznik 18 lat z jego szkoly i okolic Wyglądało to tak że nie masz lekcji tylko idzie sie do Garnizonu wojskowego na badania Kiedy już tam dotarł była już cześć osób z jego szkoł a nawet klasy pozostali mieli na inne godziny

Miałem podobnie też na eżance i za kotarą

 

Odnośnik do komentarza
Gość Grześo 18 lat
W dniu 6.01.2021 o 21:33, Gość Jamyk napisał:

Były 3 pomieszczenia wielka poczekalnia gdzie wszyscy sie gromadzili po przyjsciu Szatnia i gabinet z biurem w jednej salce.Po 3 osoby wchodziło sie do szatni gdzie tylko w samych szortach lub bokserkach przychodziło sie do gabinetu z biurem Mój kuzyn wchodził z osobami których nie znał weszli do szatni zostawili ciuchy i w gatkach paradiwali przez korytarz do gabinetu pozostali w poczekalni czyli ze 30  osób widzieli ich jak idą do gabinetu Tam już wojskowy kazał zdjać gacie dać papiery  i badali ich całkiem nago Cała trójka z lufami na wierzchu chodziła od badania po badania po gabinecie z początku aż tak bardzo się nie widzieli bo każdy był badany na czym innym ale i tak jak okręciło się głowę albo patrzyło co dalej to widziało się pozostałych i ich pena Na końec stara rura zapraszała na kąt gabinetu gdzie macała solidnie wór z kasztanami i lufę kuzyn mówił nie było nikogo komu by nie staloł wszyscy jak leci z grągiem wychodzili a jak powstawał fiut na baczność widziała pozostła 2 ka w gabinecie bo macanie  było obok reszty .potem reszta osób czekających w gaciach jak wracali do szatni do gabinetu choć można było przysłonić papierami Byli i tacy co zapomnieli papiery albo musieli coś donieść wchodzili bez kokejki i w tedy widzili innych nago bo do biura szło się przez gabinet

Miałem podobnie też na eżance i za kotarą

 

Odnośnik do komentarza
Gość Grześo 18 lat

Kuzyn powiedział że niektórzy mieli takie obrzydliwe kutasy krzywe obrosiniete busz zgięte w dół napletek jak torba z baAru jądra jak u starego dziada po 50 tce odrazu widać że nie ruchali i dupy nie mieli Ale wieszkość miała spoko i zadbane i ogarnięte jak by laska miała robić loda to w oczy by nie raziło Klejnoty też i ogolone i zadbana skóra moszny a nie obleoiona spoconymi łoniakami

Odnośnik do komentarza

Ja miałem tak że pierw tam skierowanie na ten bilans itp. Wtedy na bilans 16latka musiałem iść z mamą. I tam lekarka (około 30lat, seksowna) badała wzrok, wagę, wzrost itp. i nadszedł czas na pena. Mówi ona ,,zdejmij majtki" ja odpowiadam że się krępuje a ona ,, ściągnij majtki" no i ściągam Lufa stoi ale na szczęście mama została wyproszona. Tam zaczęła mnie dotykać po jajkach tak mocno że szok po mocznie. Patrzyła i zaczęła dotykać fujary ściągała napletek góra dół góra dół chyba z 2 minut aż doszłam i miałem wytrysk. Ona zdziwiona wzięła chusteczkę i wytarła mi Penia. Wtedy pytała się o masturbacje itp. powiedziała żebym pokazał jak to się robi i zacząłem ona się przygląda dokładnie no i mówi musisz lżej to robić wzięła ptaka w ręce i pokazywała mi aż drugi raz doszłem i znów wytarła mnie ale na szczęście się już to skończyło i się ubrałem i poszłam na chatę

Odnośnik do komentarza
Gość PABLo 15 year

? ja też miałem badania dojrzałość i rozwoju między innymi genitali Ale bez przesady Bez wyrtysku Chyba musiałeś byś naprawdę(anonim) ?wyposzczony W wieku 15 lat mieliśmy całą klasą badania Jak koledzy z klasy to usłyszeli to się israli bo każdy z nas wiedział że będzię sprawdzać klejnoty i pałę ??️?️?️?️?Najbardziej osrały się takie 2 pizdeczki z naszej grupy co nawet w szatni na w-f wstydzą się przebierać Większość kolegów jak to w wieku 15 lat mają już sporę jaja i całkiem pokaźną lufę Czasami nie którzy bokserki przebierają  to też widać jak już im wyrósł a że zanamy się od 13 roku to część już porobiła 

Odnośnik do komentarza
Gość PABLo 15 year

porobiła własne paki i trzymali się razem W dni badania kazali nam się dobrać po 3 osoby oczywiście ja trafiłem na jednego z tych typów al pizdeczka bo byliśmy już ostat z całej klasy a druga osoba to Jaro ale bie z mojej paki W salce Pani kazała rozebrać się do box i każdego zaczeła badać Już sa wstępie pizdolini wkurwiony bo Ja i Jaro mieliśmy spoko wyczesane boxy Ja CK a Jaro Emporio a ten jakieś uomo z bazaru za 10 ziko dobrze że nie z dziurą bo by dopiero heheszki poszły Jak już podziwiał nasze bokserki Przyszedł czas na badanie fujary Każdy osobno w kącie tyłem do reszty ściągał i pokazywał klejnoty i pytę Macał najpierw fujarę potem jądra pojedynczo potem oby dwa na raz potem znowu pena czy napletek jest spoko i czy się tam myjemy potem kazała odchylić bardzej nogę na zewnątrz i kilka razy podośła mosznę do góry puszczała i obserwował jądra jak się zachowują po takim badaniu Fakt masz dzidę ale nie ma ażbtakiej podniety żeby trysnąć białym pociskiem Porem badała tego la pizdet też mu staneła dzida odziwo jak zobaczyłem jago wzwód i Jaro to nie miał wcale takiego małego tylko trochę mniej grubego wiec nie wiem co tak się wstydził może tych boxów Jaro na końcu też na macako i jak każdemy pen na godzinę 12 się ustawił w tych boxach wygladał bardzo męsko ale muszę przyznać że ten wybryk na końcu był głupi Bo Jaro zanim załorzył spodnie wyjoł pena i pomerdał przy la pizdet pytając się i co podobało się badanie wtedy pierwszy raz widziałem pena w pełnym wzwodzie na żywo nie zły salceson

Odnośnik do komentarza
Gość Bardzo ładny chłopak
5 minut temu, Gość PABLo 15 year napisał:

porobiła własne paki i trzymali się razem W dni badania kazali nam się dobrać po 3 osoby oczywiście ja trafiłem na jednego z tych typów al pizdeczka bo byliśmy już ostat z całej klasy a druga osoba to Jaro ale bie z mojej paki W salce Pani kazała rozebrać się do box i każdego zaczeła badać Już sa wstępie pizdolini wkurwiony bo Ja i Jaro mieliśmy spoko wyczesane boxy Ja CK a Jaro Emporio a ten jakieś uomo z bazaru za 10 ziko dobrze że nie z dziurą bo by dopiero heheszki poszły Jak już podziwiał nasze bokserki Przyszedł czas na badanie fujary Każdy osobno w kącie tyłem do reszty ściągał i pokazywał klejnoty i pytę Macał najpierw fujarę potem jądra pojedynczo potem oby dwa na raz potem znowu pena czy napletek jest spoko i czy się tam myjemy potem kazała odchylić bardzej nogę na zewnątrz i kilka razy podośła mosznę do góry puszczała i obserwował jądra jak się zachowują po takim badaniu Fakt masz dzidę ale nie ma ażbtakiej podniety żeby trysnąć białym pociskiem Porem badała tego la pizdet też mu staneła dzida odziwo jak zobaczyłem jago wzwód i Jaro to nie miał wcale takiego małego tylko trochę mniej grubego wiec nie wiem co tak się wstydził może tych boxów Jaro na końcu też na macako i jak każdemy pen na godzinę 12 się ustawił w tych boxach wygladał bardzo męsko ale muszę przyznać że ten wybryk na końcu był głupi Bo Jaro zanim załorzył spodnie wyjoł pena i pomerdał przy la pizdet pytając się i co podobało się badanie wtedy pierwszy raz widziałem pena w pełnym wzwodzie na żywo nie zły salceson

U mnie nic takiego nie było . Pani nie kazała ścignac majtek . Kazała mi tylko rozebrać się do bokserek . Później zważyła i czepiała się mojej niedowagi ... Ale pochwaliła , ze mam wyrzeźbiony brzuszek . Ze dobrze , ze ćwiczę . Oglądała moj kręgosłup , kolana i to tyle 

Odnośnik do komentarza
Gość Kaamillkckwxkakxk
5 godzin temu, Gość Dwivid 13 yera napisał:

A jak u was było piszcie może być problem wiem bo nie każdy to lubi bo każdy się wstydzi ale jak macie jakieś może też podobnie jak i innych 

No pare razy trzeba bylo siusiaka pokazac, to nieuniknione 

Odnośnik do komentarza
Gość Dwivid 13 yera
W dniu 8.03.2021 o 16:51, Gość Kaamillkckwxkakxk napisał:

No pare razy trzeba bylo siusiaka pokazac, to nieuniknione 

Kamillkckexwa... To jak masz chwilę i nie masz e lekcji online to pisz jak to u was przebiegało ile wtedy miałeś lat ile razy miałeś takie badania czyli z kim i kiedy 

Odnośnik do komentarza
Gość Kaamillkckwxkakxk
W dniu 12.03.2021 o 11:41, Gość Dwivid 13 yera napisał:

Kamillkckexwa... To jak masz chwilę i nie masz e lekcji online to pisz jak to u was przebiegało ile wtedy miałeś lat ile razy miałeś takie badania czyli z kim i kiedy 

Były to badania bilansowe wymagane do szkoły, w wieku 6, 9, 12 i 15 lat. Za każdym razem wyglądały praktycznie tak samo: wchodziłem z mamą do gabinetu, rozbierałem się do gaci i miałem badania postawy, kręgosłupa, osłuchiwanie, waga, wzrost. Później gacie w dół i lekarka ściągała mi napletek i badała jądra... Niestety mama zawsze widziala, bo musiałem stać przodem do biurka czyli bokiem do krzesełka gdzie mama siedziała... 

Odnośnik do komentarza

Kaamillc w wieku 15 lat też musiałeś przy mamie być badanym w wieku 12 lat już bym się wstydził a 15 lat to już totalnie A jeszcze jak stanie to już hujj a ty jak tam się czyłeś przy obecność matki jak tam po badaniu siuraka?? 

E ty napalony 46 Kafeteria.. Sam napisz jak było u ciebie albo u kolegów czy kuzyna jak ich macali czy tp ??

Odnośnik do komentarza
Gość Quazi 19lat

Ja jakbym miał zdjąci gatki przy mamie w wieku 15 lat tak jak Kaamillkckwxkak który opisał swoje Badania to ja bym kazał wyjść i zdjoł na własną odpowiedzialność. Fakt zdarza się że mama mnie widzi w bokserkach np jak rano z łóżka idę do łaźenki Albo jak idę pod prysznic lub z niego wychodzę to też zdarzy się że przejdzie koło mnie kiedy jestem w samych bokserkach. Ale nie nago. każdy 15 latek już ma mimowelne erekcje wtedy to już też zakrywa bokserki i nie lata po mieszkaniu lub przysłania wzwodzik i dalej marsz.

Ja jak miałem badania u lekarki to 2 razy byłem z mamą a raz już sam to było jak kończyło się 3 liceum ostatnie badania przed studiami każdy już właściwie po 18stce był u mnie z klasy inni roczników 18 ale nie skoniczone W wieku 6 lat jak badała mi Genitalia to tylko jak leżałem na leżance pamiętam że sama ssuneła mi slipki bo wtedy tylko slipki nosiłem i zaczęła dotykać mosznę potem prącie ssuwała skórkę z łepka aż poczułem prąd wtedy nie wiedziałem że to będzie łaskotało aż fiutek dygnie póściła siuraka i zaczęła lekko naciskać na jądra raz jedno potem drugie odchylając głowę w stronę brzucha widziałem jak prącie jeszcze bardzie robi się czerwone i twardsze. Nie wiedziałem za bardzo jak to się dzieje i o co chodzi Dopiero w wieku późniejszym dotarło do mnie że to był delikatny orgazm przez to że 2 osoba jakoby mnie pobudzała choć to w młodym wieku bo 6lat nie jest świadome. Drugi bilans to już 13 lat czyli kiedy już większość z nas wie co to mastyrbacja i już to praktykuje. Też byłem w przychodni z mamą ale wchodziłem sam i całe szczęście bo badanie było już pod koniec z pindolkiem na wierzchu czyli na początku większość badania w bokserkach wtedy miałem takie trochę lekko obcisłe z modną szeroką gumką przy pasie. Potem kazała podejść do  łóżko zdjąć bieliznę i oprzeć ręce o biodra Jak już ssunołem bokserki kazała położyć je na łóżko i zaczęła mnie ciągnąć po worze pytała czy bolą potem wciskała palec koło trzona penisa i kazała kaszlnąć potem z drugiej strony to samo nie wiedziałem wogóle że tam można wsunąć palec ale potem czytałem w necie że tak badają kanały najadąrza czy są zamknięte potem chwyciła mnie za penisa i ugniatała od samego początku do samego konica i w drugą stronę ale nie ugniatała tylko przyciskała 3 palcami dwoma od dołu a kciukiem od góry aż do samego Konica w dół  przy jądrach i podbrzusza kiedy go puściła już zaczynał mi podrygiwać do wzwodu Wzieła do ręki kuleczki z numerami od 1 do 25 w krzałcie fasoli (jąder)i powiedziała że sprawdzi jaką mają już wielkość orchidometr to się nazywa Kazała mi stanąć w mocniejszym rozkroku i odgiąc  nogę na zewnątrz odsłaniając w ten sposób bok moszny i prawą część jądra które przeciągła dość mocna w dół tak jakby chciała je wycisnąc z moszny aż widać było cały kształt jądra w moszne a druga ręką przykładała do niego kulkę raz 15 a raz 20 gdy to robiła penis już stanoł mi na maksa przed no jej no prawie buzią. Puściła mi prawe jajko kazała odchylić druga nogę w rozkroku ssuneła 2 jądro żeby sprawdzić jedo wielkość orchidometrem. ściągając w dół jądro w mosznie sprawiła że penis  od tego ciągnięcia odchylił się na w prost i ssuneła się skórka trochę z łepka kiedy już puściła penis wrócił do góry Potem sprawdzała czy całkiem zejdzie napletek z żołędza  takimi dość szybkimi ale nie mocnymi 4 ruchami aż główka mi napęczniała do granic możliwość odruchowo odsunołem penisa z jej ręki Pani zapytała czy za mocno to zrobiła i czy zabolało ja powiedziałem że tak ale nie bolało ale wolałem żeby już go puściła i Pani  kazała mi żeby sam ostatni  raz napletek ssunoł tak mocno jak mogę kiedy to zrobiłem sprawdziła żołądź od spodu i bardzo delikatnie 1 palcem dotykał wędzidełko Na koniec poprosiła żebym położył się na plecach na lażence sprawdził jeszcze trochę ciało i kilka rzeczy od głowy aż do pasa potem nogi i wróciła ostatni raz do penisa a właściwie jąder. Bo jedna ręka obieła za spód moszny tym razem podciągnąć ją w górę w stronę brzucha tak że jądra rozjechały się na prawą i lewą stronę pachwin a po środku penis w wzwodzie który prawie już dotykał pępka od tego przeciągnięcia moszny ku górze. Drugą ręką uciskała i masowała wzgórek między jądrami idący ku odbytu kiedy to robiła parę razy to zaczoł mi pulsować i podrygiwać skórka znowu odsłoniła  łepek który był nabrzmiuały i zaczoł się ślinić Pani to zauważyła i zapytała czy mam już spermę i czy miałem już wytrysk i czy mokre sny. No tego już bym czy mamie napewno nie powiedział tym bardziej że miałem 13 lat i od tego dopiero się zaczeła przygoda z mastyrbacją Odpowiedziałem normalnie że tak już mam a mokre sny już nie a ile ich było  zapytała Pani. No 3 razy polucja odpowiedziałem a co z mastyrbacją no i  tu już się trochę zawahałem zapytała drugi raz No prawie codziennie to robię głupio mi było ale no trudno już powiedziałem ostatni raz jeszcze trochę mocniej uciskała przy jądrach aż penis dotknił brzucha lekko wtedy zaczęło łaskotać i mrowić przez całą długość penisa aż lekko westchnełem było to bardzo przyjemne a za razem nie zręcznie bo czułem jak bym miał zara mieć wytrysk ale to nie ja dotykam penisa Pani powiedziała że jest oki i pozwoliła wstać z lerzanki wstając czułem jeszcze to mrowienie i prądowanie w penisie ale już bez wzdrygiwani i jego pulsowania  tyle że nadal stał na bacznosić z różowiutką obślinoną główką na którą odruchowo zaraz  po wstaniu założyłem napletek ale wrócił z powrotem odsłaniając prawie całą żołądź i kropką siluzu została na czupku główki kurde no Oki zostawiłem już tego pena Pani jeszcze mnie zwarzyła i pozwoliła założyć bokserki zmierzyła wzrost i obwód klatki oraz pasa. Stając dalej z kutasem w zwodzie ale już w bokserkach widziałem jak wypełnia tabele bilansu i częściowo ją przeczytałem w tym rubrykę rozwój płuciowy i faktycznie jest tam badanie penisa moszny jąder i stanu dojrzałości koniec badania pozwoliła wrac na chatę urałem się i dzida nara do domu nawet nie spojrzałem jak długo mnie badała ale tak z 30 minut w tym koło 5-7 minut fiutka z jajkami bo jeszcze na larzance przy jądrach merdała aż krecik się obsilinił bolało tylko trochę jak ciągała za kasztany żeby sprawdzić jakiej są wielkość i czy są jakieś guzki albo problemy w worku mosznowym i jak je naciska
Ostatnie badanie miałem już w wieku 18lat ale to już bardziej na luzie i na praktycznie szybkiego. Badanie miałem sam choć nie którzy o demnie z klasy byli z kolegą w gabinecie a nawet dwoma hmm dziwne Lekarka kazała rozebrać się i już w samych bokserkach podejść do biurka gdzie zadawała różne pytania typu sport używki kondycja forma styl życia itp potem waga wzrost oczy uszy pomiar pasa klaty ramion czyli standard ciśnienie itd na koniec za parawanem poprosiła o gatki w dół obmacała lewe a potem prawe jądro potem trochę penisa też z  3-4 krotnym ssunieciem lapletka plus trzon i koronę o na koniec poprosiła żebym przetrzymał penisa ręką do góry i zarkneła od spodu na jądra i bo bokach lekko całością bujneła od boku i od dołu i koniec nawet nie miałem mocnego wzwodu bo to tak na szybkiego ale nie którzy moi koledzy mówili mi że no stanoł ale to pewnie że dłużej macała 

Odnośnik do komentarza

W chwili obecnej mam 48 lat i przytoczę Wam historię, która miała miejsce 30 lat temu kiedy byłem w trzeciej klasie liceum. Na początku roku szkolnego, podczas przynudnawej lekcji języka rosyjskiego, jedna z moich klasowych koleżanek siedząca w ławce przede mną podsunęła mi z dyskretnie lecz z filuternym uśmiechem książkę pod tytułem „Pamiętniki Fanny Hill”. Otworzyłem gdzieś na środku i zacząłem z ciekawości czytać. Trafiłem akurat na pikantną scenę seksu Fanny Hill z Bill’em aż podnieciłem się niesamowicie do tego stopnia że zacisnąłem mocno uda i niechybnie byłem bliski eksplozji gdy niespodziewanie do klasy weszła nasza szkolna higienistka i oznajmiła że kolejno wyczytywane osoby mają się stawiać na obowiązkowe badania bilansowe, pojedynczo, najpierw chłopcy. Byłem z racji nazwiska na początku listy więc poszedłem do gabinetu na pierwszy ogień. Zapukałem i wszedłem, w środku zastałem młodą pielęgniarkę o wyjątkowo ładnej twarzy, nie miała więcej niż 25 lat, w śnieżnobiałym fartuszku oraz gryzmolącą coś w papierach lekarkę – bardzo elegancką, dojrzałą kobietę gdzieś około 40-tki w spódnicy do kolan i szpilkach. Lekarka zapytała mnie o nazwisko i powiedziała spokojnym, miłym dla ucha tonem że to są badania bilansowe 18-latka, bardzo ważne do określenia prawidłowości rozwoju fizycznego i dojrzałości płciowej i żebym wykonywał bez oporu jej polecenia i na początek rozebrał się do majtek. W sumie tego co usłyszałem i tego co zdarzyło się jeszcze w klasie zrobiło mi się jeszcze goręcej. Cały czas miałem silną erekcję i wstydziłem się obnażać przed tymi kobietami. Na szczęście miałem tego dnia na sobie dość luźne slipki  ale kiedy już w nich zostałem namiot był i tak wyraźnie widoczny.

Najpierw lekarka kazała mi stanąć na wadze, po czym podeszła do mnie pielęgniarka i zmierzyła mi wzrost, wagę. Obecność młodej pielęgniarki zrobiła na mnie piorunujące wrażenie, zwłaszcza jak ustawiała mnie na wadze i dotknęła mojego ramienia. Korzystając z sytuacji że stałem na wadze tyłem do pielęgniarki, wsunąłem niepostrzeżenie rękę do majtek i podniosłem go do góry. Następnie pielęgniarka kazała mi się odwrócić i podnieść ręce do góry, zmierzyła mi obwód klatki piersiowej a potem podczas mierzenia obwodu pasa musnęła jakby przypadkowo dłonią mojej nabrzmiałej wypukłości. Widziałem jak się zarumieniła, a po chwili spoglądając mi w oczy delikatnie uśmiechnęła. Czułem narastające podniecenie a do tego wstyd. Kiedy pielęgniarka skończyła pomiary usiadła za biurkiem obok pani doktor i zaczęła pisać coś w zeszycie, a jednocześnie lekarka kazała mi podejść do siebie, wstała, osłuchała mnie stetoskopem, z przodu, z tyłu, zajrzała do gardła, do uszu. Pielęgniarka stale przyglądała się uważnie, co zaczynało mnie już drażnić. Wreszcie mogłem usiąść i lekarka zmierzyła mi ciśnienie. Następnie swoim przemiłym głosem oznajmiła: 

- Teraz kolego muszę sprawdzić stan Twojego rozwoju płciowego, dojrzałości i higieny intymnej, więc proszę wstać i opuścić majteczki do kolan. Nie ma się co krępować, to tylko lekarskie oględziny i wszyscy uczniowie w wieku 18 lat muszą przez to przejść.

Myślałem że zapadnę się pod ziemię, tak się wstydziłem że nawet  brałem pod uwagę możliwość ucieczki. W końcu z ogromnym oporem, czerwony jak burak, zsunąłem slipki a pałka sterczała mi niemal pionowo do góry. Z reguły nie lubię się przechwalać ale dodam, że jestem dość hojnie wyposażony i dumny z mojego 17-cm przyrodzenia. Oczywiście szybko się zasłoniłem dłońmi, bo pielęgniarka już w najlepsze utkwiła wzrok w moje krocze, a co bardziej mnie irytowało to ten jej diabelski uśmieszek.

- Ręce trzymamy wzdłuż tułowia i proszę bliżej do mnie - padło hasło ze strony lekarki.

Kiedy już tak stałem zupełnie obnażony chyba pół metra przed lekarką, ta dodała jeszcze, że nie powinienem się niczym przejmować, gdyż wzwód bardzo często się zdarza u chłopców podczas takiego badania i jest to oznaka prawidłowego rozwoju i zdrowia, po czym założyła lateksowe rękawiczki i zaczęła obmacywać mi jądra, bardzo dokładnie jedno, potem drugie, wreszcie pociągnęła kilka razy mój worek w dół. Nawet nie musiała przy tym przytrzymywać mojego fiuta gdyż sterczał cały czas do góry. Spojrzałem znów na pielęgniarkę, a ta jak zahipnotyzowana gapiła się w poczynania pani doktor. Z minuty na minutę czułem się coraz podlej, ogromne upokorzenie pomieszane ze złością ale i moje podniecenie sięgało już niemal zenitu zwłaszcza że byłem nieźle wyposzczony, tzn. od prawie 3 tygodni się nie masturbowałem i zacząłem się już poważnie obawiać czy dam radę powstrzymać się przed wytryskiem.

Tymczasem lekarka chwyciła mojego ptaka dwoma palcami i zaczęła zsuwać napletek, co szło opornie bo byłem tam bardzo suchy ale wreszcie odsłoniła moją nabrzmiałą do granic możliwości żołądź, pooglądała ją z każdej strony, nasunęła skórkę z powrotem i jeszcze raz – tym razem całą dłonią ale delikatnie – zsunęła mi napletek prawie do granicy bólu poniżej główki penisa. Wreszcie kazała mi się odwrócić tyłem i rozchylić pośladki, ale ja byłem już na tzw. etapie bez powrotu, na skraju eksplozji. W tym właśnie momencie straciłem panowanie nad sobą, temu już nie dało się zapobiec. Wszystko to nastąpiło szybko, jakby odruchowo i mimowolnie. Zrobiłem energiczny krok w bok ustawiając się dokładnie naprzeciw pielęgniarki. Wykonałem 2-3 szybkie ruchy dłonią i z ogromnym westchnieniem towarzyszącym uczuciu głębokiej ulgi wystrzeliłem obfitą strugą spermy pielęgniarce prosto w twarz, aż jej odrzuciło głowę do tyłu, druga, jeszcze bardziej obfita i gęsta salwa wylądowała na zeszycie z wynikami badań, a potem jeszcze kilka mniejszych poleciało na podłogę. Sam się zdziwiłem taką ilością ejakulatu u siebie. Obie panie aż oniemiały z wrażenia na chwilę, po czym pielęgniarka jak oparzona poderwała się na nogi i pobiegła do umywalki, lekarka zaś oderwała kawałek ligniny z rolki, którą miała chyba do tego celu przygotowaną i przystąpiła do wycierania blatu stołu i zeszytu. Oczywiście przeprosiłem pielęgniarkę, a lekarka wspomniała, że takie sytuacje również się zdarzają, zwłaszcza u osób nadpobudliwych i jeśli już ochłonąłem to mam się doprowadzić do ładu i   dokończymy badanie. Właściwie nie czułem już wstydu tylko błogą ulgę jak zeszło wreszcie ze mnie to ciśnienie nagromadzone od chwili przeczytania fragmentu erotyku na lekcji rosyjskiego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...