Skocz do zawartości
Forum

Kryzys w dobrym małżeństwie


Rekomendowane odpowiedzi

Również jestem tego zdania, że jak nam zależy to musimy walczyć, starać się! a w tych czasach to teraz tak mało popularne :( Czasem trzeba i skożystać z pomocy specjalistów aby nam pomogli... to nie wstyd. Trzymam kciuki za tych co chcą naprawiać a nie wyrzucać.

Odnośnik do komentarza

Wszystko prawda i fajnie opowiedziane, ale ciężko to idzie w parze, dlatego polecam-polecam osoby które nam w tym mogą pomóc _ Miłosz B. :) ja z nim rozmawiam o wszystkim z czym mam problem.

https://www.youtube.com/watch?v=Fb-2-TCh1i4

Odnośnik do komentarza

Zawsze byłem nieśmiały i nie radziłem sobie z kobietami. W te wakacje się to zmienia, nie uciekam już przed kobietą gdy widzę że jest możliwość zbliżenia, ale to wszystko wytłumaczył mi pan Miłosz Barszczak. Kilka miesięcy temu trafiłem na jego stronę i napisałem o swoim problem - oddzwonił do mnie i tak się zaczęło... Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Gość Wojtek napisał:

Mnie nie zniechęcił ...

Do reklamowania, pewnie nie, ale do usług napewno, skoro sam reklamujesz, to masz za to kasę czy sam jesteś tym tym Miłoszem? 

W dniu 9.08.2021 o 10:52, Gość Wojtek napisał:

Zawsze byłem nieśmiały i nie radziłem sobie z kobietami. W te wakacje się to zmienia, nie uciekam już przed kobietą gdy widzę że jest możliwość zbliżenia, ale to wszystko wytłumaczył mi pan Miłosz Barszczak. Kilka miesięcy temu trafiłem na jego stronę i napisałem o swoim problem - oddzwonił do mnie i tak się zaczęło... Dziękuję. 

Tylko naiwniak w to uwierzy... 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.08.2021 o 10:52, Gość Wojtek napisał:

Zawsze byłem nieśmiały i nie radziłem sobie z kobietami. W te wakacje się to zmienia, nie uciekam już przed kobietą gdy widzę że jest możliwość zbliżenia

Jaka nieśmiałość? poprostu brak chęci starania się.

Odnośnik do komentarza

Panowie ka-wa i astra, znacie któregoś z tych panów, że się tak odważnie i krytycznie wypowiadacie? A może sami macie jakiś problem i rozładowywujecie tu swoje emocje na innych… wydaje mi się ze bez powodu na takie forum nie trafiliście ? brak odwagi do przyznania czy zwyłka ludzka zawiść ??

Odnośnik do komentarza

Dla mnie najlepszyn fachowcem w relacjach damsko - męskich jest Robert Marchel www.jakzdobywac.pl. Już z samych jego darmowych webinarów można się wiele dowiedzieć. Tylko że godzina rozmowy kosztuje coś koło 700 zł. Rozmowa z Miłoszem to 500 zł. Ale darmowy kwadrans  rozmowy z nim nie przekonał mnie. Niby doświadczenie, niby certyfikaty, ale... Nie wiem,  nie był dla mnie wiarygodny. Tym bardziej, że jego filmy  jak dla mnie nie mają zbyt wiele treści i są do siebie podobne. Rozmawiałem też z Arkiem z jakodzyskac.pl. Nawet zainwestowałem 150 zł w godzinną rozmowę i... byłem miło zaskoczony. Przede wszystkim nie cwaniakował, miałem wrażenie, że wie o czym mówi. I nawet już są pierwsze efekty. Ale na razie nie chce zapeszyć. W każdym razie jak się okazuje taniej nie musi oznaczać gorzej :-) 

Odnośnik do komentarza

Pół roku ten zostawiła mnie żona, umówiłem się z Marcinem Szabelskim. Wszystko fajnie, byłem zadowolony bo coś się działo, poprawiało ale nie mogłem przejść dalej. Jednocześnie rozmawiałem z Marchelem a w zasadzie wykupiłem konsultacje u Roberta Marchela ale po jednej rozmowie już rozmawiał ze mną jego pracownik, który w zasadzie nie wiedział o czym rozmawiałem z Robertem i po trzeciej rozmowie z konsultacji u Marchela zrezygnowałem bo trzecia osoba mnie przejęła. Jakiś czas temu zacząłem prace z Miłoszem Barszczakiem. Zrozumiałem to czego nie mogłem zrozumieć u Marcina i przeskoczyłem na dalszy poziom. Jestem umówiony do Miłosza do poradni w Poznaniu, trochę trzeba poczekać ale wiem że warto. Jeszcze 2 tygodnie temu nie było nikogo takiego jak Arek i strony https://www.jakodzyskac.pl a śledzę ich od jakiegoś czasu. Może z ciekawości wykupię u niego godzinkę. Napisze o wrażeniach.

Odnośnik do komentarza

Mi te filmiki się podobają, bo męczy mnie gadanie ludzi którzy nagrywają filmy po 20-30 min które nic nie wnoszą. Z tych filmów wynika że Miłosz jest konkretny i w sposób ciekawy przekazuje wiedzę. Gorąco polecam do pracy z nim, a o panu Arku to nie słyszałem. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

... a ja jestem ogonie zadowolony z rozmów z panem Miłoszem, mogę go tylko porównać do terapii z psychologiem która okazała się bezskuteczna , aczkolwiek też czegoś mnie nauczyła. Dziś relacje w naszym domu są poprawne, nie słyszę od żony ze odchodzi i najważniejsze wróciła do sypialni ? 

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

 

 

W dniu 30.09.2021 o 12:45, Gość Seba7 napisał:

Mi te filmiki się podobają, bo męczy mnie gadanie ludzi którzy nagrywają filmy po 20-30 min które nic nie wnoszą. Z tych filmów wynika że Miłosz jest konkretny i w sposób ciekawy przekazuje wiedzę. Gorąco polecam do pracy z nim, a o panu Arku to nie słyszałem. Pozdrawiam 

Osobiście nie korzystam z usług tego pana, bo nie mam takiej potrzeby ? ale z ciekawości przejrzałam sobie jego kilka filmików i wydaje mi się spoko ten pan Miłosz, sporo ma też pozytywów od ludzi wokół siebie. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.12.2020 o 13:34, Gość Andrzej napisał:

Miałem sajgon z partnerką. Zacząłem szukać po forach i tez trafiłem na tą stronę. Jestem w trakcie naprawiania głupoty . Z każdą rozmową Miłosz Barszczak daje mi motywacje. Kochasz Walcz !

A kto to jest Miłosz Barszczak?

Odnośnik do komentarza
Gość Phuruchiko

Witaj. Przerobiłem coś podobnego, ale zawsze wiedziałem, że miłość to nie tylko uczucia, ale także wybór. Problem w tym, że pomimo wyboru stałej partnerki, mimo , że nigdy jej nie zdradziłem to i tak zostałem wymieniony na jej szefa. Wyobraź sobie, że mam obecnie kontakt z tą "platoniczną" miłością i wiem na 100 procent, że nie byłaby dobrą partnerką dla mnie.

Widzisz, kiedyś , kiedyś wierzyłem w miłość i przeznaczenie, ale teraz wiem, że to bujda. Chormony i nic więdej. Ja nie potrafię wybrać za Ciebie, Ty sama też nie potrafisz. Wszystko rozbija się o to czy Ty naprawdę GO kochasz ??? Ja nigdy nie miałem wątpliwości i przegrałem. Może więc musisz te wątpliwości mieć ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Miłość zawsze jest wyborem i zawsze dokonujesz wyboru, codziennie, każdego dnia. Ja tez go dokonałem kilka miesięcy temu i zacząłem pracować z Miłoszem Barszczakiem. Widzę efekty, moja relacja, życie całe jest po prostu lepsze.

Po prostu było warto, przekonuję się o tym każdego dnia, że dokonałem słusznego wyboru i zacząłem współpracę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...