Skocz do zawartości
Forum

Kryzys w dobrym małżeństwie


Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie wiemy czy dokonamy słusznego wyboru, ale warto ryzykować, podejmować wyzwania bo dzięki nim coś osiągamy. Sam jestem tego dowodem, osiągnąłem sukces w walce o miłość choć też miałem momenty w których przestawałem wierzyć... i to dzięki Panu Miłoszowi udało mi się pozbierać związek w całość. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.12.2021 o 17:12, Gość Martyna napisał:

Mam przyjaciela który korzystał z porad u Pana Barszczaka i widzę że teraz mu się układa z partnerka, a wcześniej straszne zawirowanie mieli. 

Coraz więcej jest ludzi którzy nie boja się korzystać z tego typu porad, bo przyjaciele nie zawsze potrafią nam dobrze doradzić mimo, że maja dobre intencje ? gratulacje dla kumpla. 

Odnośnik do komentarza

Zawsze lepiej skorzystać z porady doświadczonego specjalisty. Jak masz chory ząb to przeciez sam go nie leczysz bo nie wiesz jak. Tak samo jak nie idzie ci w związku to lepiej pójść i zapytać specjalisty o radę, proste. Skorzystałem z porad Pana Milosza Barszczaka i od razu zatrybiło, a wcześniej nie miałem pojęcia co robić. To jest oczywiste przecież

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie się zgadzam z opinią powyżej, choć kiedyś myślałem inaczej ze należy samemu rozwiązywać sprawy. Dziś korzystam z porad pan Miłosza i widzę poprawę w relacjach z narzeczoną, bo jak sam działałem to chyba tylko powiększałem dołek - katastrofa była. Polecam porady specjalistów. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.04.2022 o 16:39, Gość Mnichu napisał:

Super sprawa takie porady. 

Oczywiście. Masz indywidulne porady i to jest najważniejsze. Bo każda sytuacja jest inna, a w poradniku wszystko jest takie samo dla wszystkich. Nie ma jednego rozwiązania dla każdego. Kazdy z nas jest inny, dlatego korzystam z porad Miłosza Barszczaka i widze ogromną poprawe w mojej relacji

Odnośnik do komentarza
Gość Dariusz_K

Ja jestem w trakcie konsultacji i wiecie co? Od razu lepiej się dogadujemy z partnerką. I to dzięki konsultacjom z Miłoszem Barszczakiem. Niby wiesz o co chodzi, ale na własną ręke nigdy nie udało mi się nic naprawić w związku. Wolę skorzystać z porad kogoś sprawdzonego.

Odnośnik do komentarza
Gość Sierota

Również jestem zadowolony z konsultacji, a partnerka jest wniebowzięta. Konsultant pokazał mi w realu jak się puka partnerkę, a partnerce jak się robi głębokie gardło. Wszystkie strony zadowolone. Także polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegorz.L

Ja moge tylko potwierdzić, że jeśli masz poważny problem w związku, to nie eksperymentuj sam. Próbowałem i tylko pogorszyło to sprawę. Dopiero Miłosz Barszczak pomógł mi w naprawie związku i wyjściu z martwego punktu. Teraz już znam swoje błędy, ale to tylko dzięki niemu je poznałem 

Odnośnik do komentarza
Gość MarcinMarcin
W dniu 28.11.2021 o 19:12, Gość Adam napisał:

Miłość zawsze jest wyborem i zawsze dokonujesz wyboru, codziennie, każdego dnia. Ja tez go dokonałem kilka miesięcy temu i zacząłem pracować z Miłoszem Barszczakiem. Widzę efekty, moja relacja, życie całe jest po prostu lepsze.

Po prostu było warto, przekonuję się o tym każdego dnia, że dokonałem słusznego wyboru i zacząłem współpracę.

Zgadzam sie w 100%! Też współpracuję z Miłoszem Barszczakiem i jestem mega zadowolony z efektów

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.08.2022 o 16:33, Gość MarcinMarcin napisał:

Zgadzam sie w 100%! Też współpracuję z Miłoszem Barszczakiem i jestem mega zadowolony z efektów

Dla mnie np pan Miłosz to jak psycholog, wysłucha, doradzi i jakoś tak lepiej mi się zaczynam prowadzić w związku. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...