Skocz do zawartości
Forum

Podrażnienie skóry po seksie z prostytutką


Gość Chłopak-lat-28

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Chłopak-lat-28

Witam. Korzystałem z usług prostytutki. Seks oralny mojego penisa bez zabezpieczenia, masowanie palcem jej łechtaczki, wpychanie palca do jej odbytu na 1-2 cm, po tym był chyba kontakt ręki z własnym penisem plus seks klasyczny z prezerwatywą. Ręką mogłem otrzeć twarz, bo było gorąco. Następnie się wykąpałem. Używałem wielu środków, bo chciałem się dobrze umyć. Płyn do higieny intymnej, szampon (?), żel pod prysznic, pasta do zębów, płyn do płukania jamy ustnej. Po godzinie w kilku miejscach na twarzy dostałem podrażnienia skóry. Na nosie, na brodzie, na czole. Zaczęło bardzo piec. Następnego dnia przygasło i zaczęło się goić i nie było to już tak rozległe jak na początku tylko punktowe już bardziej. Tak jakby kilka małych ranek od poparzeń. Chciałem zapytać czy to może być jakaś choroba tak szybko, czy tylko podrażnienie skóry środkiem chemicznym lub alergia na jakiś środek chemiczny?

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

teoretycznie wieloma rzeczami od grzybicy po coś poważniejszego. Test na hiv możesz zrobić bezpłatnie po 3 miesiącach tu masz cała stronkę o tym http://www.aids.gov.pl/?page=testy
Co do weneryków to nie wiem, ale te badania chyba już kosztują

edit: tam jest napisane gdzie można zrobić te testy bezpłatnie i anonimowo tylko musisz doczytać w tych najczesciej zadawanych pytaniach

Odnośnik do komentarza

1. Badanie WR HCV czy HIV 2 dni od dnia zero chyba niewiele da. HIV 4 tygodnie minimum od dnia zero a zaleca się 3 miesiące. Dobrze piszę?

2. HCV to chyba 8 czy nawet 14 tygodni od dnia zero?

3. Jak z WR? Idę do laboratorium i proszę o badanie WR i oni badają na wszystkie popularne choroby typu kiła, rzeżączka itd? Po jakim czasie od dnia zero robi się badanie WR?

4. Dla bezpieczeństwa teraz tylko seks z prezerwatywą do czasu wyjaśnienia sprawy? Bo z tego co wiem, to choroby na początku nie są wykrywalne, ale można bardzo łatwo nimi zarażać?

5. Można się leczyć profilaktycznie na te choroby czy pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję, że jest ok?

Odnośnik do komentarza
Gość halinka5000a

Mogę spytać po co poszedłeś do prostytutki skoro to wywołuje u Ciebie obrzydzenie (intensywne szorowanie całego ciała) oraz strach przed chorobami? Masz 28 lat więc zakładam, że przemyślałeś swoją decyzje. Co więc Cię skłoniło?

Odnośnik do komentarza

Powtórzę pytania bo trochę odbiegliśmy od tematu:

1. Badanie WR HCV czy HIV 2 dni od dnia zero chyba niewiele da. HIV 4 tygodnie minimum od dnia zero a zaleca się 3 miesiące. Dobrze piszę?

2. HCV to chyba 8 czy nawet 14 tygodni od dnia zero?

3. Jak z WR? Idę do laboratorium i proszę o badanie WR i oni badają na wszystkie popularne choroby typu kiła, rzeżączka itd? Po jakim czasie od dnia zero robi się badanie WR?

4. Dla bezpieczeństwa teraz tylko seks z prezerwatywą do czasu wyjaśnienia sprawy? Bo z tego co wiem, to choroby na początku nie są wykrywalne, ale można bardzo łatwo nimi zarażać?

5. Można się leczyć profilaktycznie na te choroby czy pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję, że jest ok?

Odnośnik do komentarza
Gość bum-bum-bec

Przepraszam, ale dwa poniższe aż mnie rozbawiły:

"Jakie są szanse że zaraziłem się HIV czy jakąś chorobą weneryczną w procentach?" w procentach to nie wiem i wątpie, by ktokolwiek odp. na to pytanie. Miałeś założoną prezerwatywę więc wydaje mi się, że małe. Tylko tak na chłopski rozum powinieneś o tego typu problemach myśleć przed Twoją nieudaną zemstą :)

"Z tą profilaktyką to chodziło mi bardziej o to, że nie wiem czy jestem chory ale czy można się już leczyć na coś w ciemno czy to niezalecane i szkodliwe?" - np. nie wiesz czy masz astme, ale na wszelki wypadek będziesz brał sterydy wziewne? nie wiesz czy masz cukrzycę, ale na wszelki wypadek będziesz wstrzykiwał insulinę? (czego nie polecam, bo możesz niechcący się zabić...) mam nadzieję, że moimi przykładami sam udzieliłeś sobie odpowiedzi

Człowieku ogarnij się!!!
Wpadasz w paranoje. Poszedłeś na dziwki no to poszedłeś. Nie Ty pierwszy i nie ostatni. Jak bardzo się boisz to idź do lekarza i poproś o badania. Dr. google aż tak dobry nie jest. Nie wszystko wyjaśni.

Odnośnik do komentarza

Generalnie temat zemsty to zostawmy, bo to nie wątek psychologiczny. Zdrada za zdradę. Działanie w afekcie, bez "pomyślunku". Po co komentować takie głupoty.

Byłem u doktorki. Nie przewiduje jakiegoś zarażenia po tym co jej opowiedziałem. Generalnie mówi że zarażenie nie jest takie proste. Kobieta musiałaby mieć jakieś owrzodzenie w jamie ustnej, ropiejące lub krwawiące nawet. Zdziwiłem się trochę. Na HIV to w ogóle małe szanse. Musiałby by być jakieś rany w jamie ustnej czy na członku. Ale powiedziała, że tego się stwierdzić nie da czy takie ranki były lub nie, bo nie każdy wie o tym czy coś takiego ma.

Generalnie dla własnego spokoju zaleca się zrobić badania.
Po miesiącu na kiłę. Po 3 miesiącach znów na kiłę plus HIV i wirusowe zapalenie wątroby typu B i C i to ostatnie jest najbardziej prawdopodobne. Rzeżączka objawia się 7-10 dni po możliwym zarażeniu. Kiła może objawić się po 2-3 tygodniach, ale może też nawet po kilku latach więc najlepiej zrobić badanie.

Niby mnie uspokoiła, ale pewności nigdy nie ma. 3 miesiące bezpiecznego seksu. Trudno się mówi. Ważne żeby nikogo nie zarazić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...