Skocz do zawartości
Forum

Kolor pokoju


Gość nati999

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Mam problem z doborem kolorów ścian w pokoju dziennym. Mąz kupił żółty i zielony wszystko było by ok gdyby do tego nie kupił pomaranczowych kanap. Nie chce mieć pokoju we wszystkie kolory tęczy. Dodam ze mam salon połączony z kuchnia o kolorze wanila olcha i kafelki wchodzące w brąz. Ja pomyślałam ze ok niech ten żółty już będzie ale nie wiem jaki drugi kolor. Może jakiś jasny brąz? Doradzcie proszę bo ja nie mam za bardzo zmysłu dekoratora

Odnośnik do komentarza

Tak to za duża mieszanka barw, powinaś pomalować na zielony, zakąłdam ,żę to jest taki odcień świerzej trawy, i zastosować żółte dodatki, np. zasłony lub wazoniki czy inne głupotki, świeczki ;p. Takie połączenie zrobi z pomieszczenia przytulny słodziutki pookoik...
... więc jeśli chcesz mieć bardziej otwartą przestrzeń to zamień zielony z żółtym :p

Odnośnik do komentarza

ja maluję mieszkania i stosuje tak zwaną tabelę kolorów którą można dostać w sklepach z farbami, jest to pełne spektrum odcieni na bażie których można dobrać pasujący do reszty mieszkania kolor. Uwaga każda firma produkująca farby ma inne odcienie.Można jeszcze skorzystać z profesjonalnej mieszalni kolorów gdzie fachowcy zrobią wszystko według życzenia klienta tylko trzeba wskazać problem, wtedy taki kolor ma własny symbol i na jego podstawię można zawsze dorobić brakującą ilość farby. Wiem a doświadczenia-albo za mało albo za dużo pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...