Skocz do zawartości
Forum

Pionowy wzwód i przedwczesny wytysk


Gość Drone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 21 lat i pisze w sprawie dwóch problemów.
1. Dotyczy przedwczesnego wytrysku (około 2 min po rozpoczęciu współżycia).Z erekcja nie było żadnych problemów. Teraz jestem z inna dziewczyna spotykamy się i myśląc o przyszłości chciałbym jej dać przyjemność z seksu. Nigdy wcześniej się nie masturbowałem, zacząłem to robić dopiero od jakiegoś miesiąca.
I tu mam pytanie czy przez to że się nie masturbowałem a współżyliśmy tylko w weekend mogło to mieć wpływ na długość stosunku ?
Jeśli tak to czy masturbując się wydłużę stosunek? I chciał bym wiedzieć jak często powinno się masturbować żeby nie przesadzić bo czytałem wiele o tym że można się przyzwyczaić do szybkiego dochodzenia przez masturbacje.
I czy ćwiczenia typu przerywana masturbacja coś dają ?

Jestem świadom tego że jak dojdzie do stosunku i nie będzie odpowiedni dobrze to będę musiał porozmawiać z nią o tym abyśmy zaczęli ćwiczenia typu stosunek przerywany i tym podobne. Ale tym się nie martwię bo potrafię zadowolić partnerkę w inny sposób.

2. Drugie pytanie jest odnośnie mojego członka w stanie erekcji. Mam bardzo pionowy wzwód, ale na tyle że przy nie pełnej erekcji z lekkim dyskomfortem doginam go do pionu, ale już przy pełnej erekcji zakres odgięcia jest prawie o połowę mniejszy. Czy to nie jest zbyt pionowy wzwód ? Czy z czasem sie to w jakiś sposób zmieni ? Chrząstka (czy kość nie wiem co tam jest) będzie mniej usztywniała ? Ponieważ niestety bardzo wiele pozycji z faktu takiej erekcji odpada :/
Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...