Skocz do zawartości
Forum

Smutek i płaczliwość z powodu nieśmiałości


Gość krzyś21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzyś21

Hej mam na imię krzys 21 lat jestem jedynakiem pochodze z małej wioski co dalej..spełniłem pare swojich marzeń skończyłem szkołe zdałem prawko i mam jakąs prace w moim życiu z powodu niesmiałosci nie wiele sie wydarzyło bardzo , z tego powodu miałem nie wielu znajomych jedynie przyjaciółke ole udawało sie nam przetrwac różne trudne chwile czasem się kłucilismy bywało różnie ,3 lata temu powiedziała ze to niema sęsu i odeszła strasznie cierpiałem płakałem dowiedziałem się ze ma chłopaka i odeszła chyb się mnie wsydzi:( po pół roku odezwała się i napisała ze możemy utzrymywac ze soba kontakt ale zrezygnowałem bo po co kokos zmuszac do przyjazni jestem ogólnie sam nigdy niemiałem dziewczyny ,zauwarzyłem ze jestem ciągle smutny i płaczliwy,jest jeszcze taki jeden problem kiegy ktoś mówi mi ze ma dziewczyne lub chłopaka to zaczynam byc zazdrosny o to i odrazu płacze może to głupie niewiem co ze soba wtedy zrobic najchetniej znikłbym z tego swiata cierpie kiedy widze zakochane pary albo jak ktos mówi o uczuiu do kogos niewiem jak sobie pomóc

Odnośnik do komentarza

Myślę, że jedno wynika z drugiego, taki łańcuszek - jesteś nieśmiały, brakuje Ci przyjaciół, jesteś płaczliwy, więc bardziej robisz się nieśmiały. I tak w kółko.
Nie jestem pewna czy nieśmiałość, to jedyny Twój problem. Myślę, że w tym wieku taka płaczliwość nie jest naturalna, możliwe, że nie radzisz sobie trochę z emocjami a właśnie nieśmiałość jest wierzchołkiem góry lodowej. Rozmawiałeś na ten temat z kimś bliskim, np. Twoimi rodzicami? Jeśli masz z nimi dobry kontakt, to porozmawiaj z nimi na ten temat, może dobrze by było wybrać się do psychologa i o tym porozmawiać? Bo jesli będziesz zamykał się w sobie i unikał sytuacji do rozmów, ten stan może się nasilać. Staraj sie jak najwiecej rozmawiac przez internet, rpzez telefon i powoli przechodź na rozmowy w swiecie realnym np. na spacerze.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...