Skocz do zawartości
Forum

Kłótnia z przyjaciółką i chłopakiem


Gość zalamana1185

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zalamana1185

Zrobiłam coś okropnego. Nie mam pojęcia co mam robić. Pokłóciłam się z przyjaciółmi, chłopakiem i nie mam pojęcia co mam robić. Weszłam na konto kolegi na fb i weszłam na grupę, na której byli wszyscy moi przyjaciele oprócz mnie. Moja koleżanka powiedziała, że to moja wina, że jej chłopak ją okłamał, gdzie to jest niedorzeczne. Jak weszłam na tą grupę, zobaczyłam moje zdjęcie z napisem "SZMATA" , który napisała dziewczyna, której z wszystkiego się zwierzałam. Wiem, że zrobiłam źle wchodząc na te konto, ale nigdy nie zrobiłabym czegoś tak okropnego. Przez 2 dni płakałam bez przerwy. Już nie wiem komu ufać. Pokazałam tej koleżance zdj, które przerobiłam i domyślili się, że weszłam na kolegi konto. Wściekł się, wyzwał mnie od szmat, suk i psycholek. Powiedział, że powinnam się leczyć, jeśli zrobiłam coś takiego. Wszyscy mamy po 15 lat. I ta koleżanka skłóciła mnie z moim przyjacielem, który mi się bardzo podoba. On ma 17 lat. Boję się, że ona mu wszystko powiedziała i pomyśli, że jestem jakąś rozwydrzoną bachurzycą, która nie wie co to zaufanie i, której nie można ufać. Moim dwóm najlepszym przyjaciółkom powiedziałam, że nie będę się tym przejmować, ale tak nie jest. Czy naprawdę powinnam się leczyć? Co jest ze mną nie tak? Czemu zawsze mnie to spotyka, jestem taka naiwna i głupia.

Odnośnik do komentarza
Gość chruściel

Mój tata zawsze mawia - dzieci są okrutne. Cóż, to faktycznie trudna sytuacja, ale na pewno nie wszyscy są Tobie przeciwni. Musisz niestety być teraz twarda, ale przede wszystkim spokojna. wkrótce zobaczysz, że część grupy stanie w Twojej obronie. nie daj się prowokować, bądź miła dla tych, którzy nie zrobili Ci nic złego osobiście, ignoruj tych, którzy Cię skrzywdzili. na pewno długo nie pozostaniesz sama, a sumienie każe Twoim koleżankom osądzić tę przyjaciółkę, która Cię zdradziła. skoro Tobie zrobiła taką przykrość, to innym może też? skąd mają wiedzieć czego się po niej spodziewać? nikt jej nie będzie tak na prawdę ufał.

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana1185

Niby to takie proste. Idź i znajdź se nowych znajomych. znam ich od 8 lat i to nie jest takie proste. Ciągle czuję się okropnie. Kolega wybaczył mi to, że weszłam na jego konto. Ale nikt ze mną nie rozmawia. Jestem samotna i nie mam się do kogo odezwać. Już rozmyślałam nad tym czy nie byłoby lepiej, gdyby mnie tu nie było. Ciekawe czy martwiliby się, gdybym zniknęła. Mam już serdecznie dość. A jeszcze do tego dochodzą kłótnie z mamą. To już mnie przerasta.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Załamana, napisałaś, że kolega, na którego konto weszłaś wybaczył Ci. Daj Twoim przyjaciołom trochę czasu, niedługo pewnie wydarzy się coś innego, co odciągnie ich uwagę od Ciebie i zapomną o sprawie.
Warto może byłoby też wyjaśnić sprawę z dziewczyną, która uważa, że przez Ciebie jej chłopak ją okłamał - w końcu od tego wszystko się zaczęło.
Poza tym, tak jak pisali Przedmówcy, postaraj się nie okazywać, że to całe wydarzenie ma na Ciebie jakikolwiek wpływ.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...