Skocz do zawartości
Forum

Wstyd z powodu braku dziewczyny


Gość km21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość halinka5000a

Niby czego się wstydzić? Różni ludzie, w różnym wieku zaczynają związki. Jeśli Ci to przeszkadza, że nie masz dziewczyny, zagadaj do któreś Twojej koleżanki. Zaproś do kina, czy na kawę i rozwijaj sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Gość chruściel

powinieneś się wstydzić, że piszesz "powinnem". Dziewczyny to same kłopoty. nic na siłę. ja to nazywam "zagęszczaniem atmosfery", ale po prostu jest tak-skoro piszesz o tym na forum, to znaczy, że stanowi to dla Ciebie problem. zaczynasz o tym intensywniej myśleć, niejako wizualizujesz sobie sytuacje, w których rozmawiasz z dziewczyną, przytulasz się itd. Wkrótce na pewno Twoje pragnienia się spełnią. Pozdro!

Odnośnik do komentarza

Wiek przecież nie jest wyznacznikiem tego, czy już powinieneś mieć dziewczynę, czy nie. Żyjemy troche w społeczenstwie, w którym kierujemy się nie tym, co jest dla nas ważne, fajne, wartościowe, co pragniemy, tylko podążamy za tym, co robią inni. Bo wszyscy mają to i ja musze miec, albo wszyscy to robią, to i ja. Niestety to czesto prowadzi do zatracenie własnej osobowosci, albo do dązenia do tak indywidualnego indywidualizmu, że się wypada na skrajnego dziwaka. nie zastanawiaj sie nad tym co mysla inni co robia itd a co Ty. Po prostu zyj tak, jak Ty uwazasz ze bedzie dla ciebie najlepiej (pod warunkiem, ze Twoje postepowanie dla nikogo nie bedzie krzywdzace). Jesli nie zauroczyłes sie w zadnej dziewczynie, nie czujesz tego - nie szukaj na sile. Nadejdzie dzien ze Cie złapie i tyle :)

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...