Skocz do zawartości
Forum

Małopłytkowość a zajście w ciążę


Gość blabunia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość blabunia

Od roku czasu badam krew ze wzgeldu na maloplytkowosc, jest w różnych normach ale najczęściej okolo 127 czasem ciut więcej czasem ciut mniej. Bylam u ginekologa ale powiedziala mi że nie ma Sie czym martwić bo resztę morfologi jest wszystko w normach. Jednak teraz zdecydowalismy z mezem że jeszcze jedna miesiaczka i potem chcemy sie starać o dzidziusia. Jednak nie wiem czy są jakieś przeciwskazania do zajścia w ciążę przy maloplytkowsci ? Czy to może być groźne ? Do lekarza się wybieram ale narazie czekam na wizytę 3 tyg,dlatego może tutaj się ktoś orientuje ? Proszę o jakieś porady.

Odnośnik do komentarza

Od roku czasu badam krew ze wzgeldu na maloplytkowosc, jest w różnych normach ale najczęściej okolo 127 czasem ciut więcej czasem ciut mniej. Bylam u ginekologa ale powiedziala mi że nie ma Sie czym martwić bo resztę morfologi jest wszystko w normach. Jednak teraz zdecydowalismy z mezem że jeszcze jedna miesiaczka i potem chcemy sie starać o dzidziusia. Jednak nie wiem czy są jakieś przeciwskazania do zajścia w ciążę przy maloplytkowsci ? Czy to może być groźne ? Do lekarza się wybieram ale narazie czekam na wizytę 3 tyg,dlatego może tutaj się ktoś orientuje ? Proszę o jakieś por

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...