Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość bielusienka

Farbowanie włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bielusienka

Witam.
Szukam opinii na temat farby Garnier Olia. Czy ktoś jej używa? Gdzieś wyczytałam, że jest na bazie naturalnych składników ze słonecznika dlatego roważam jej kupno. Tak ,żeby jak najmniej zniszczyć włoski.
Możecie coś o niej napisać?
Albo o jakiejś innej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie używałam jej ale garnier jak dla mnie ma całkiem fajne te farby... ale nie oszukujmy się farbowanie niszczy włosy,bez względu na to jaką farbę położymy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jasmi

o widzisz ja używałam ich farb tycvh do 24 myć i byłam bardzo zadowolona z nich. ładny kolor mi z nich wychodził ... o tej awet nie słyszałam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gocha26

Ja używałam Garnier Olia już dwa razy i jestem bardzo zadowolona. Farba nie jest na bazie amoniaku a olejków - podczas farbowania nie czuć charakterystycznego brzydkiego zapachu. Dodatkowo jest dość gęsta, więc nie miałam problemu z nakładaniem jej na włosy, potrzebny jest tylko plastikowy pędzelek do równomiernej aplikacji. Kolor wyszedł mi bardzo fajny - głęboko brązowy, prawie czarny (ten Bardzo ciemny brąz), w dodatku włosy przyjemnie błyszczą i nie widzę żadnych niepokojących objawów. Następnym razem będę chciała kupić coś rudego i sprawdzić jak wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak farbowanie włosów to tylko to  w wersji profesjonalnej, jeśli szukacie dobrego i sprawdzonego salonu fryzjerskiego to polecam In Harmony 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...