Skocz do zawartości
Forum

Jajka na co dzień


Gość Michalina Ł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michalina Ł

o rany, 15 jajek?, ale naprawdę nie wpływa to niekorzystnie na zdrowie, tyle białka w jeden dzień ? Ja tam preferuję gotowane lub surowe lubię wypić, lecz mam własne jajka, tych ze sklepu nigdy nie zjadłabym ;p

Odnośnik do komentarza

10 jajek to 65g białka czyli w porządku dodatkowo zdrowe źródła tłuszczu, znam wegetarianki co żywią się głównie jajkami :-) bo nie dość, że witaminy to jeszcze można łatwo dostać swojskie jaja czyli również omega 3

ja jem na dzień 130g białka z racji tego, że jestem osobą ćwiczącą także mam więcej zapotrzebowania. Ja ogólnie jem w różnej formie, najzdrowsze jednak surowe np. w postaci shejka : jajko (swojskie sprawdzone, ew. 0 lub 1), owoc np jagody, mleczko kokosowe, trochę soku ananasowego/ananasa i pycha :-)

Odnośnik do komentarza

też uwielbiam gotowane smażone faszerowane mmmm pycha i też jem dość często a czemu nie było by można co dzień chyba tylko jak się ma alergię albo skazę białkową ale jak się jest zdrowym a chyba że faktycznie cholesterol ale jak jest ok kurczę nigdy się nad tym nie zastanawiałam..

Odnośnik do komentarza
Gość Michalina Ł

Jem codziennie jedno, czasem dwa i mam niski cholesterol (150) ale w normie. Jak byłam dzieckiem to panowała jakaś "legenda" iż nie można spożywać ich tyle, a już zwłaszcza mężczyźni ;p Ale fakt faktem, organizm organizmowi nierówny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...