Skocz do zawartości
Forum

Czy bladość jest gorsza?


Gość biała księżniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość biała księżniczka

Cześć
mam 22 lata jestem kobieta. Jestem blada od dziecka przyzwyczaiłam sie do tego, nie lubie sie opalac ale przez to ze jestem blada mam wrazenie ze jestem gorsza i mniej atrakcyjna bo modne celebrytki promuja spieczone skwarki. Czy bladosc naprawde jest gorsza? Czy przez to ze jestem i chce byc blada musze zyc jako ta brzydsza?

Odnośnik do komentarza

BLADOŚĆ JEST FAJNA. często zazdroszczę kobietom, które widuję na ulicy. Są blade ale ich skóra jest świeża, gładka, ma równy koloryt. Taki powiew delikatności dla mnie.
Ja szybko się opalam, więc do bladych nie należę, raczej do średnich.
A co do tych skwarek o których wspomniałaś, to komu się to podoba? Chyba tylko im samym. Opalenizna po solarium jest zupełnie inna niż po słoncu, wygląda się jakby osiadł na ciele kurz a nie słońce.

Odnośnik do komentarza

Khaleesi
no tak a my zyjemy w średniowieczu gdzie o statusie społecznym świadczy opalenizna :P

troche tak, zyjemy w sredniowieczu, gdzie musisz zyc pod schemat, taka prawda, mamy przyklad tematu - idziemy jak te owce wszyscy sie opalaja hurra opalajmy sie wszyscy i zdychajmy na raka. wszyscy sie odchudzaja - hurra odchudzajmy sie wszyscy najlepiej badzmy anorektyczkami itd

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

dadaaria
Khaleesi
no tak a my zyjemy w średniowieczu gdzie o statusie społecznym świadczy opalenizna :P

troche tak, zyjemy w sredniowieczu, gdzie musisz zyc pod schemat, taka prawda, mamy przyklad tematu - idziemy jak te owce wszyscy sie opalaja hurra opalajmy sie wszyscy i zdychajmy na raka. wszyscy sie odchudzaja - hurra odchudzajmy sie wszyscy najlepiej badzmy anorektyczkami itd


Oj, tak.Często boimy się być... po prostu sobą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...