Skocz do zawartości
Forum

Kobieta za kółkiem


Rekomendowane odpowiedzi

Kobieta za kółkiem? Dlaczego jak kobieta robi prawko to wszyscy przyjmują to z uśmieżkiem pobłażania na ustach? Dlaczego jak facet obleje 3 razy to się mówi że miał pecha, że egz kiepski a jak kobnieta to się śmieją i żartują, że pewnie czego nie zauważyła... Co z tym jest czy naprawdę kobiety są złymi kierowcami? Ile razy zdawałyscie prawko?

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

Jestem kierowca od 7 lat. Nigdy nie spowodowałam stłuczki, nie zarysowałam auta ani nie dostałam mandatu. Prawko zdałam za 3 razem.
I co teraz jak kogoś poznaję to tez się z tym spotykam, z tym właśnie uśmiechem pobłażliwości. Ale szczerze znam kobiety które nie powinny jedźcić, zmieszczenie się w 3 m bramę wjazdową na posesji to wyzwanie, zaparkowanie tyłem to szukają miejsca jak dla tira....

Odnośnik do komentarza

Zdałam za 1 razem. Na samochodzie, w którym wcześniej siedziałam tylko chwilę (na łuku) i z wyjeżdżoną tylko trochę ponad połową godzin. Mój mąż za to jeździł od jakoś 12 roku życia i nie zdał za 1. Więc na to nie ma reguły, chociaż u mnie to nie było szczęście, tylko umiejętność- po prostu od samego początku czułam się w samochodzie jak ryba w wodzie. Jestem dobrym kierowcą.

Odnośnik do komentarza

Za którym razem zdało się egzamin to żaden wyznacznik poprawności jazdy. Można być kiepskim kierowcą i zdać za 1, a można być dobrym i zdać za 4. Kobiety w sytuacjach kryzysowych chyba bardziej panikują niż faceci i stoją potem takie biedne na środku skrzyżowania, a z każdej strony leci mięcho :)

Odnośnik do komentarza

Znalezione w sieci

Mąż robi jajecznicę. Nagle żona wpada do kuchni.
- Ostrożnie!!! – krzyczy. – UWAŻAJ!!! Więcej masła!!! Cholera, smażysz za dużo jajek na raz!!! ZA DUŻO!!! Mieszaj! MIESZAJ SZYBCIEJ!!! Dodaj jeszcze masło!!! GDZIE JEST MASŁO??? Jajka się przykleją!!! UWAŻAJ!!! Powiedziałam – UWAŻAJ!!! NIGDY mnie nie słuchasz, jak robisz jajecznicę!!! NIGDY!!! Odwróć jajka!!! SZYBKO!!! Nienormalny jesteś??? Całkiem cię pogięło??? SÓL!!! UŻYJ SOLI!!! SÓÓÓÓÓÓL!!!
Mąż w zdumieniu patrzy na żonę:
- Odbiło ci? Myślisz, że nie potrafię zrobić jajecznicy?
- Chciałam ci tylko uświadomić, co przeżywam, kiedy prowadzę samochód.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...