Skocz do zawartości
Forum

Co Was wkurza w facetach?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie akceptuję :
1. Picia na umór i narkotyków
2. Niedbania o higienę
3. Bucowacości
4 Szowinizm ( choć nie jestem feministką)
Co mnie wkurza:
1. Poczucie bycia lepszym od kobiet
2. Załamywaniem się najdrobniejszym problemem
3. wkurza cmnie jak facet nie opuszcza deski i ma problem do trafienia w toaletę....

Odnośnik do komentarza

Co mnie wkurza: Czasem chyba brak empatii albo takie zrozumienia tego że inni nie są tak twardzi jak oni. Wkurza mnie jak czasem mój mąż smieje się ze mnie, że płaczę na bajkach, że coś mnie wzruszyło albo czymś się bardzo przejełam

Czego nie toleruję i nigdy tolerować nie bedę to przemocy, picia, zdradzania ale tego chyba żadna kobieta nie jest w stanie zaakceptować

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=15765305e3f9196c7.png
http://slubowisko.pl/suwaczek/2005-07-12/od-naszego-slubu-minelo-juz.png

Odnośnik do komentarza
Gość halinka5000a

To ja mam odwrotnie, co do punktualności. Zawsze jestem ze wszystkim spóźniona i nienawidzę jak mój chłopak przyjdzie za wcześnie. Mógłby już się nauczyć, że do mnie trzeba przyjść 15 min później, niż się powiedziało :P no ale to akurat jest moja wada, nie jego.
U facetów nie lubię:
- niezaradności
- jak nie biorą spraw w swoje ręce, tylko czekają, aż ktoś zrobi coś za nich
- zbytniego przywiązania do zdania rodziców
- infantylności
Nie toleruję:
- zdrad
- wulgaryzmów
- braku inteligencji
- agresji
- narkotyków i zbyt częstego spożywania alkoholu

Odnośnik do komentarza

Nie znoszę wulgarnych facetów, którzy mają się za nie wiadomo kogo, tych zboczonych, co to na ulicy krzyczą ,,nice asssssss!!!" ( :D ), nie znoszę facetów, którzy mają gdzieś uczucia swojej kobiety i przede wszystkim nie trawię pijaństwa... dla mnie upijający się facet jest dnem.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej denerwuje mnie u mężczyzn że są nielojalni i nagadują szczególnie do koleżanek z pracy na żony, które najczęściej tyrają w pracy i w domu i są niedoceniane.A mężczyźni szukają pocieszycielek i o dziwo znajdują je w kobietach,a więc kobiety same sobie robimy krzywdę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...