Skocz do zawartości
Forum

Jak odzyskać przyjaciółkę?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam znowu,
problem taki, że przez własną głupotę i karygodne zachowanie straciłam jedyną taką bezkomprisową, szczerą, życzliwą osobę do której miałam nieograniczone zaufanie. Coż, słowem była jedyną przyjaciółką..
Zdradziłam własnego męża z narzyczonym tej przyjaciółki, Ona się dowiedziała i zrobiłam miwielką awanturę, poleciały ostre słowa w moją i Jej stronę. Tera się nie odzywa... Jak mam Jej to wyjaśnić? Zależy mi na niej, na naszej przyjaźni. Jestesmy przyjaciółkami od ponad 6lat... Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Gość skrempowana11

To trudne co piszesz.. Ale myślę, że jak emocje opadną to da się to jakoś łagodnie załatwić.. W końcu to aż 6 lat.
Nie mniej jednak, to Twój ewidenty błąd. Przeproś, a nie wyzywaj.?
Jeśli siebie szanujecie, to dojdziecie do kompromisu. A co zrobiła z narzeczonym? Wybaczyła mu?

Odnośnik do komentarza

Szczerze to ja bym Ci nie wybaczyła... wybacz rozumiem że robi się różne głupie rzeczy ale to był szczyt głupoty. Zniszczyłaś zaufanie które budowałyście przez 6 lat. Tego nie da się naprawić. To tak jak z przeciętym sznurkiem mozesz go związać ale i tak zawsze pozostanie ten węzeł który bedzie o tym przypomnial....

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Nie wiem jakim człowiekiem jest Twoja przyjaciółka, więc trudno jest mi ocenić czy będzie potrafiła Ci tak głęboko i prawdziwie wybaczyć, to co zrobiłaś. Nawet jeśli to zrobi, to moim zdaniem Wasz przyjaźń już nie będzie taka jak kiedyś.
Co możesz zrobić - w tej sytuacji jedynie przeprosić i czekać.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy Twoja przyjaciółka chciała by mieć taką osobę jak Ty u boku gdy otrząśnie się po stracie a otworzy się przed nią możliwość tworzenia nowej relacji z innym facetem. Niekiedy takie osoby zmieniają punkt widzenia, z czasem dziękują za to, że ustrzegło się je przed zawarciem związku z takim słabym, niewiernym facetem. Po ustalonej dacie ślubu wnioskuje, że swoje uczucia wobec siebie mieli rozbudowane na poważnym poziomie. Jeżeli nie a znasz przyjaciółkę to odpuść sobie relacje, pomimo Twego złego występku taka przyjaciółka nie jest warta tego by iść z nią przez życie u boku, chyba że osobiście Masz inne poglądy na ten temat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...