Skocz do zawartości
Forum

Skąpe krwawienie, zawroty głowy i ból podbrzusza a ciąża


Gość an...r6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość an...r6

Witam.
Z mężem staramy się o dziecko.Ostatnią mieisączkę miałam 3.05-trwała 4 dni.Cykle mam 27-30 dniowe.Owulację(poznaję to po bólu jajnika-w tym cyklu lewego) miałam 18.05,stosunek odbyliśmy 14,15,16 i 18.05.Od 19.05 do dnia dzisiejszego temperatura utrzymuje sie na poziomie 36.9.
24.05(23dc)rano zaczelam plamic,popołudniu pojawiła się krew-podobna do miesiączki-taki bardzo skapy okres,wyglada to tak że krew troche leci z rana po wstaniu z łózka -tak do południa pobrudzone pół podpaski,póżniej widac ja tylko przy podcieraniu a wieczorem jakby zanikało,krwi nie ma prawie wogóle.Nigdy tak nie miałam-raz ze pojawił się tydzien przed planowaną mieisączką,dwa że skąpe krwawienie,ale najgorsze jest to że bardzo boli mnie jajnik i podbrzusze-wrazenie naciągania brzucha,do tego dzis pojawiło się totalne osłabienie i ospałośc i lekkie zawroty głowyj tkliwe piersi-własciwie cały czas sterczace sutki i ta temperatura od owulacji na wyzszym poziomie.Nigdy tak nie miałam i nie wiem co robic.Czy to taka skąpa miesiaczka?Czy moze ciąża?Czy jakas inna nieprawidłowosc?Prosze o rade co robic?Udac sie juz teraz do ginekologa czy poczekac az krwawienie ustanie?Bardzo proszę o porade.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów potwierdzić/wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy. A propos krwawienia, rzeczywiście wydaje się to niepokojące, tym bardziej, że towarzyszą temu dolegliwości bólowe. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który podczas bezpośredniej wizyty będzie miał możliwość Panią zbadać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...