Skocz do zawartości
Forum

Obwisłe piersi


Gość Lizzard.

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzenie bez stanika jak najczęściej i ćwiczenia mięśni piersiowych bardzo poprawiają kształt i jędrność piersi. Ćwiczyć powinno się z małym obciążeniem lub bez obciążenia. Mięśnie piersiowe gdy są podtrzymywane stanikiem się rozleniwiają i zanikają.

Odnośnik do komentarza

Sauna jest bardzo dobra i chodzenie bez stanika. Sauna daje największe efekty gdy korzystamy z niej nago. Wtedy skóra całą swoją powierzchnią odprowadza toksyny z organizmu, ujedrnia naszą skórę i wygładza.Chodzenie bez stanika , sprawia że mięśnie piersiowe się wzmacniają a piersi odzyskują jędrność i sprężystość. Nawet wydaje mi się że jakby delikatnie urosły .

Odnośnik do komentarza

Sauna ,bardzo dobra jest na poprawę jędrności piersi. Największe efekty daje gdy korzystamy z niej regularnie, najlepiej nago. Wtedy skóra całą swoją powierzchnią odprowadza toksyny z organizmu. Staje się bardziej jędrna,gładka i odzyskuje swój koloryt.Po kilku miesiącach cellulit znikł. Polecam, moim zdaniem daje lepsze efekty niż kremy i kosmetyki.

Odnośnik do komentarza

Sauna poprawia jędrność skóry i piersi. Korzystam od kilku lat i widzę pozytywne efekty.Najpierw do sauny,a potem do zimnej wody. Widzę że są jakby trochę większe uniosły się w górę i poprawił się ich kształt. Polecam,na pewno lepiej działa sauna niż te ,, cudowne,,  kosmetyki.

Odnośnik do komentarza

Warto zrezygnować z noszenia stanika.Gdy się chodzi w staniku cały czas to mięśnie piersiowe się rozleniwiają i przestają podtrzymywać biust skoro robi to stanik. Sauna i zimne kąpiele też pomagają. Najlepsze efekty są gdy robimy to nago,wtedy toksyny odprowadzamy całą powierzchnią skóry. Zimne nagie kąpiele też dają lepsze efekty,gdyż szybko schładzają ciało. Skóra staje się dzięki szybkim zmianom temperatury,bardziej jędrna,gładka i lśniąca.

Odnośnik do komentarza

Warto zrezygnować. Ja widzę wiele plusów. Szczególnie latem na plaży. Tak ładnie opalonego całego ciała jeszcze nigdy nie miałam ? Wcale nie obawisają jak straszyły mnie koleżanki,wyglądają dużo lepiej a bez stanika chodzę od urlopu. Polecam spróbować dla lepszego samopoczucia ❤️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...