Skocz do zawartości
Forum

Prohormony na odchudzanie


Gość milono90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 17 lat cwicze 2 lata i chce zacząc brać prohormony.Wczesniej suplementy jakie stosowalem to białka, kreatyna, beta alanina,Aminokwasy rozgałędzione. myslalem nad tymi prohormonami : takim stosuje diete: 2,5g bialka, 5-6g weglowodanow, 1g tluszczy/ na kilogram masy ciala. i moje pytanie czy po kazdym prohormonie trzeba sie odblokowywac? jaki prohormon jest najlepszy? Jaki produkt na oslone wątroby? i najważniejsze czy prohormony zatrzymują wzrost ciała oraz członka?

Odnośnik do komentarza
Gość Lawendowa

Szczerze to sporo złego o tym słyszałam. One mają sporo skutków ubocznych. Po za tym nie uważam aby alegro było odpowiednim mmiejscem na kupowanie tego rodzaju rzeczy, może popytaj w sklepach dla sportowców z odżywkami itp rzeczami?

Odnośnik do komentarza

bialko, gainery zjadlem juz tego duzo, i teraz chce wlasnie te prohormony, masa mi ciezko idzie juz na samej diecie i cwiczeniach wiec moze po prohormonach cos pojdzie, glownie interesuje mnie to czy moge przestać przez to rosnąc i czy członek tez nie bedzie rosnac

Odnośnik do komentarza
Gość Lawendowa

Prohormony mają dużo skutków ubocznych i są po części zakazane ... moga powodować marskość wątroby i wiele innych gorszych zmian... moim zdaniem nie warto. IDź do trenera niech Ci coś doradzi albo do sklepu z odżywkami dla sportowców, ale odradzam Ci kupowanie prohormonów, bo to dośc niepewne jest i jakby nie patrząc jest to mieszanie w układzie hormonlanym który potem naprawdę ciężko jest ustabilizować. Poczytaj o tym w necie jest masakrycznie dużo stron krytykujących prohormony, i wyjaśniających czym one są.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...