Skocz do zawartości
Forum

Grzebień a szczotka do włosów


Roodzynka

Rekomendowane odpowiedzi

ja wolę szczotkę:) jakoś do grzebienia nie mam cierpliwości. i mam wrażenie że właśnie grzebień mi bardziej plącze włosy. A co zrobić by były bardziej uniesione? Czasem wystarczy je wymodelować na szczotce albo używać mniej komsetyków do włosow bo często się zdarza tak, że obciążają one włosy

Odnośnik do komentarza

Szczotki bardzo dobrze sprawdzają się nie tylko przy rozczesywaniu włosów, ale również przy ich modelowaniu.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby dodać włosom objętości to proponuję szeroką, okrągłą szczotkę.

Z kolei grzebień o grubych i szeroko rozstawionych zębach idealnie sprawdza się do do czesania włosów na mokro. Grzebienie o drobnych i gęsto utkanych ząbkach są idealne do rozczesywania kołtunów oraz do tapirowania włosów.

Odnośnik do komentarza

Polecam grzebienie wykonane z drewna, najlepiej o szeroko rozstawionych ząbkach. Sa bezpieczne dla włosów oraz ich tak bardzo nie szarpią tak wiec warto jest mieć go w torebce. Te o wąsko rozstawionych ząbkach nadają sie jedynie do tapirowania a tapirowania nie polecam bo niszczy włosy.

Ze szczotek dobrze radzi sobie z rozczesywaniem szczotka tangle teezer. Szczególnie jeśli masz włosy z tendencją do plątania. Polecam zajrzeć sobie do sklepu Trena;

https://trena.pl/334-szczotki-do-wlosow

Będziesz mogła tam kupić szczotkę na dłuższej rączce, która jest moim zdaniem bardziej wygodna od standardowej. 

Odnośnik do komentarza

Szczotki z włosiem, najlepiej naturalnym lub mieszanym, a także szczotki z kolcami i włosiem to najlepsze narzedzia do rozczesywania włosów cienkich, delikatnych i zniszczonych, a także skłonnych do elektryzowania się. Wiele informacji na temat odpowiednich szczotek na pewno znajdziecie w sieci. Warto również porównać ceny na www.ceneo.pl/Akcesoria_do_pielegnacji_i_stylizacji_wlosow/p:Tangle_Teezer/Rodzaj:Szczotki.htm

Odnośnik do komentarza

Jeśli zdecydujecie się na szczotkę do włosów, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://kobiecystyl.pl/jak-wyczyscic-szczotke-do-wlosow-wykorzystaj-proste-sposoby-na-czyszczenie-szczotki/ . Jest tam bowiem opisane, jakie są proste sposoby na czyszczenie szczotki. Ważne jest bowiem to, aby była ona czysta. Wszelkie osady powracają na nasze włosy podczas czesania. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...