Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość lolek01

Co mogę robić w wakacje?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lolek01

Mam 13 lat i nie wiem co mam zrobić zapiszę się napewno na 2 wyjazdy do kina z akcji lato w mieście ale to tylko tyle co mogę jeszcze robić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

możesz sobie dorobić np. wyprowadzając komuś psa czy roznosząc ulotki ja w wakacje najczesciej jezdzilam na rowerze w jakis fajne miejsca mozesz robic zdjecia - znajdz swoja pasje

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

13 latka nie bardzo kto zatrudni bo bodajże od 16 roku zycia można pracować... ale
możesz zwiedzać własne miasto
brać udział w wakacjach w mieście czy innych akcjach
poszukać zajęć w domach kultury.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w ten sposób może tylko żeby go nie oszukali. A tak po za tym to możesz czytac książki, posuzkać z rodzicami półkolonii w mieście - takie kolonie ale w Twoim mieście spisz u siebier

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość umotex

Mam 14 i podobny prblem, jesli ktos mieszka w Lublinie z checia sie z nim gdzies wybiore :)jli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Blondi12

Czytaj książki, pójdź na basen, zrób domówkę, słuchaj muzyki, tańcz, umów się z koleżankami np. do kawiarnii na pogaduchy, idź do solarium, oglądaj telewizję, zmień coś w swoim wyglądzie i idź np. do fryzjera, idź na zakupy. Możesz też znaleźć sobie jakąś pracę dorywczą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość malinkaa1

Rozwijać zainteresowania! Ja teraz uczę się japońskiego, rysuję, gram w gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybór wakacji w miejscowości położonej nad jeziorem daje nam wiele możliwości, takich jak korzystanie z dostępu do wody, cieszenie się pięknem natury i spokojną okolicą.

domki ślesin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno fajnym i dość odważnym pomysłem jest wyjazd na survival. Warto jest jechać większą grupą, jeśli nie masz w tym temacie większego doświadczenia. Zdecydowanie polecam także odpowiednio się przygotować. Na stronie https://www.brytyjka.pl/plecak-survivalowy-30l-szary-ironxc-id-1974.html znajdziesz fantastyczne plecaki i inne dodatki. 

Prawdziwe Rzemiosło i mój blog Naturalnieskorzane.com, czyli torby i galanteria ze skóry naturalnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Werkaa1

Naprawdę ważne jest to, by nie bagatelizować wyjazdów wakacyjnych. Musicie pamiętać o tym, że jeśli chcecie zachować maksymalną produktywność w swojej pracy, to bez wypoczynku może być to nierealne. Ja czuję, żę fajnie byłoby zajrzeć do https://hthouseboats.com/dla-dzieci/ i pomyśleć o tym, by spędzić swoje wczasy z dziećmi nad morzem. To pozwoli Wam oderwać się od codziennych problemów, a dodatkowo zadbać o pozytywne relacje rodzinne. Powinniście pomyśleć nad tym, bo to bardzo ważne kwestie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...