Skocz do zawartości
Forum

Przesunięcie okresu przy pomocy tabletek antykoncepcyjnych


Gość alimatima

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alimatima

Muszę przesunąć okres jednak dopiero teraz się zorientowałam, że on wypadnie mi w dzień mojego ślubu.
jestem w końcówce cyklu dokładnie 24 dzień czy jeśli zacznę je brać dzisiaj to czy będą działać? Jakie będą skutki takiego brania tabletek ?

Odnośnik do komentarza
Gość alimatima

dostałam na opóźnienie okresu tabletki Primolut N mam brać na 3 dni przed i skończyć wtedy kiedy będę go mogła już dostać, czyli u mnie będzie to około 1,5 tygodnia zażywania, chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś zażywał już ten lek, czy są jakieś skutki uboczne ? Jak działa ten progesteron na organizm ?? Będę wdzięczna za wszelakie informacje.

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie ponieważ brałam tabletki antykoncepcyjne midiana tylko dla przesunięcia okresu wzięłam ich 10 i moje pytanie jest takie co zrobić z resztą opakowania czy mogę je stosować dalej jako antykoncepcja lub czy mogę przesunąć sobie jeszcze tym opakowaniem okres ?

Odnośnik do komentarza

~kaś123
Witam mam pytanie ponieważ brałam tabletki antykoncepcyjne midiana tylko dla przesunięcia okresu wzięłam ich 10 i moje pytanie jest takie co zrobić z resztą opakowania czy mogę je stosować dalej jako antykoncepcja lub czy mogę przesunąć sobie jeszcze tym opakowaniem okres ?

Witam!
Rozumiem, że nigdy nie stosowała Pani antykoncepcji hormonalnej, zaś teraz przyjęła Pani tylko 10 tabletek w celu przesunięcia miesiączki. Jeśli tak, może Pani kontynuować przyjmowanie tabletek (bez żadnej przerwy) w celu antykoncepcyjnym. W przyszłości może Pani także ponownie użyć tych tabletek. Midiana jest bowiem preparatem jednofazowym, tj. wszystkie tabletki mają identyczny skład.

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór, w środę skończyłam brać pierwsze opakowanie tabletek sylvie 20, krwawienie miesiączkowe zaczęło się u mnie w sobotę. Za miesiąc mam wesele siostry i okres w tym dniu byłby dla mnie niekomfortowy, stąd pojawia się moje pytanie: Czy zamiast 7 dniowej przerwy w braniu tabletek mogę zrobić 8 dniową aby przesunąć krwawienie o dzień? Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...