Skocz do zawartości
Forum

Ból i opuchlizna okolic intymnych


Gość panipxx

Rekomendowane odpowiedzi

hej, mam 15 lat i ostatnio strasznie bolą mnie okolice intymne :x gdy tam "patrzyłam" wszystko jest mocno czerwone,a wargi sromowe powiększone, do tego okropny świąd. Nie mogę normalnie umyć okolic intymnych,ponieważ to strasznie boli... po kąpieli staram się przemywać jeszcze chusteczkami mokrymi dla dzieci, ale i to sprawia mi okropny ból.
Pojawił się także dziwny śluz, którego jest bardzo dużo..
Czy możecie mi poradzić, co to może byc i jak mam sie tego pozbyc? :/

Odnośnik do komentarza
Gość MILKA M

Infekcja jak nic, wybierz się do ginekologa po właściwe leki. Żeby się uchronić przed takimi dolegliwościami włącz do codziennej ochrony okolic intymnych provag żel, który chroni przed bakteriami i grzybami. Odkąd go stosuje nie miewam problemów intymnych, często chodzę na basen i właśnie po pływalni najczęściej takie dolegliwości u mnie występowały, odkąd się nim smaruje przed i po basenie problem znikł.

Odnośnik do komentarza
Gość Betty Q

Niestety masz grzybicę. Musisz iść do ginekologa, bo nic i nikt poza nim Ci nie pomoże. Jak najszybciej rozpocznij leczenie, bo z dnia na dzień bedzie gorzej. Po leczeniu nie zapomnij o probiotykach, by wzmocnic mikroflore pochwy. Robi sie tak, aby infekcja nie powróciła. W aptece, bez recepty możesz kupic Lactovaginal, jest bardzo skuteczny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...