Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Nathalie123_0

Jakiego mydła używać, gdy się ma alergię na kosmetyki?

Rekomendowane odpowiedzi

Mydło takie jak kropla zdrowia. Mydła z srodkami nawilzajacymi. Ewentualnie biały jelen bo naturalne składniki,ale sciaga skóre. Mydła takich firm jak np. AA. Masa tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nie bo nie

U mnie biały jelen się sprawdza i nie ściąga skóry, ale to pewnie zależy od skóry. Mi jeszcze odpowiada Dove ale wiem że nie każdemu to pasuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gwiazdka1508

dobrym sposobem są mydła dla niemowląt, są bardzo delikatne, skoro nie podrażniają wrażliwej skóry dzieci na pewno sprawdzą się też u alergików

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Apteki obecnie oferują całą gamę kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry alergicznej. Są specjalne serie począwszy od mydeł, żeli, emulsji do kąpieli, kremów i emulsji do nawilżania. Zwykle wspólną cechą tych kosmetyków jest całkowity brak zapachu, gdyż substancje zapachowe zawarte w wielu kosmetykach są między innymi odpowiedzialne za objawy alergii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mjtano

Naturalne mydło 7 ziół od HB - powinno być zdecydowanie lepiej. Oczywiście - używajcie systematycznie tego samego, jakościowego kosmetyku. On ma ogromne znaczenie. Docelowo po czasie zmiana powinna być duża i zdecydowana. U mnie aktualnie wszystko jest w najlepszym porządku. A jak u was?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julitka32

Ja mają taką alergię używam mydła ryżowego. Bardzo dobre mają na stronie ichemia.pl i w dobrej cenie. Jak dla mnie bardzo bezpieczne i zdrowe mydło. Może warto wypróbować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sebilla2

A ja kupuję tylko w kostce. Jest mega wydajne. Sięgam po mydło Povabe z Polomarketu. Polecam. Dla mnie najlepsze i najładniej pachnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...