Skocz do zawartości
Forum

Strój kąpielowy dla puszystej


Gość marcysia_kiki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcysia_kiki

Czesc
jestem dosc kragla osoba mam rozmiar 44-46 chcialabym kupic stroj kapielowy ale nie wiem jaki, na pewno jednoczesciowy. Jaką góre mam wybrac aby nie powiekszal i tak juz duzych piersi? Jak sie nazywa stroj ktory ma od bioder ala spodniczke, jak sie taki nazywa i czy faktycznie zakryje mi pupe?

Odnośnik do komentarza

Możesz kupić sobie spódniczkę plażową, zakryje masywną pupę.

Możesz kupić sobie strój kąpielowy z tzw. tankini. To jest dobry sposób na duży brzuszek i fałdki. To jest połączenie koszulki na ramiączkach ze strojem kąpielowym. Co jest w tym dobre? że jest modne i nie wygląda moim zdaniem tandetnie.

Druga sprawa, to pareo wiązane na biodrach. Dobrze maskuje brzuch, fałdki na biodrach i masywne uda.

Jak masz duży biust, to wybieraj kostiumy, które nie mają usztywnionego i twardego stanika, tylko normalny cienki materiał na biuście.
Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam :)

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza
Gość Nefrete

ja ostatnio widziałam właśnie super tankini. Były majteczki dość skąpe i do tego koszulka bez ramiączek ( ale była opcja z ramiączkami) Co było w niej fajne to to że koszlkę można było ściągnąć po bokach w zależności od tego jak pewnie się czujemy.
Nie ściągnięta sięgała do kroku, tak że zakrywała brzuszek i bioderka i wtedy cały strój wygladał jak z lat 60 bodajże. A jak się ją ściągneło to odsłaniała trochę brzuszka i bioderka:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...