Skocz do zawartości
Forum

Słabe i rzadkie włosy u kobiety


Gość Leila007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malina111

Są różne środki, ale jest też opcja w postaci przedłużania i zagęszczania włosów. Jestem przekonana, że działanie właściwych środków, odżywek oraz wykonanie zabiegu na zagęszczanie włosów da właściwy efekt. W moim sąsiedztwie jest salon Great Lenghts, gdzie przedłuża się włosy i widzi się mnóstwo zadowolonych klientek. Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

~Malina111
Są różne środki, ale jest też opcja w postaci przedłużania i zagęszczania włosów. Jestem przekonana, że działanie właściwych środków, odżywek oraz wykonanie zabiegu na zagęszczanie włosów da właściwy efekt. W moim sąsiedztwie jest salon Great Lenghts, gdzie przedłuża się włosy i widzi się mnóstwo zadowolonych klientek. Trzymam kciuki :)

Wiele osób korzysta z zabiegu zagęszczania włosów. Oczywiście wcześniej upewnijmy się co jest przyczyną odpowiedzialną za osłabienie włosów, żeby podjąć działania, które umożliwią jej eliminację.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli włosy są osłabione i wypadają, to zagęszczenie ich i przedłużenie to najgorsza opcją jaką możemy wybrać. Przecież dodatkowo obciążone cebulki nie wytrzymają i włosy będą wypadać w jeszcze większej ilości.
Przy wypadających włosach sprawdzają się 2 sposoby, mianowicie Aminexil do wcierania w skórę głowy i olej z wiesiołka (np. polski Gal). Warto pić też herbatę z pokrzywy.

Odnośnik do komentarza

A ja własnie noszę dopinki na taśmach, te metodą kanapkową zakładane i nie obciąża to cebulek a super maskuje to że moje włosy naturalnie sa bardzo rzadkie i cienkie. Mogę układać fryzury teraz i robić koki :) Może to tez zalezy od firmy i jakości?

Odnośnik do komentarza

A ja własnie noszę dopinki na taśmach, te metodą kanapkową zakładane i nie obciąża to cebulek a super maskuje to że moje włosy naturalnie sa bardzo rzadkie i cienkie. Mogę układać fryzury teraz i robić koki :) Może to tez zalezy od firmy i jakości?

Odnośnik do komentarza
Gość karkukrowa

Może Vitapil ? Jak chodzi o wypadanie włosów w ciąży to u mnie się najlepiej sprawdził . Po ciąży moje włosy były bardzo słabe . Teraz włoski stały się bardziej sprężyste i co najważniejsze przestały wypadać. Dodatkowo są bardziej odżywione.

Odnośnik do komentarza
Gość Ulianka

Stosowałam wiele preparatów mających wzmocnić włosy. Najskuteczniejszy okazał się tonik Orientana. Włosów wypada coraz mniej i odnoszę wrażenie, że fryzura powoli zaczyna odzyskiwać objętość sprzed wypadania. Tonik Orientana na świetny skład: https://kosmetykiorientu.pl/wcierki/333-orientana-ajurwedyjski-tonik-do-wlosow-wzmocnione-i-geste-wlosy.html Ma też specyficzny zapach, ale łatwo się do niego przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza

Ja jak zauważyłam, że znacząco pogorszyła się kondycja moich włosów to najpierw umówiłam się do dermatologa, ale że wizyta była dopiero kilka tygodni później, to zaczęłam trochę działać na własną rękę. Zrobiłam badania krwi, żeby sprawdzić czy nie brakuje mi żadnych składników, a jak się okazało, że jednak niektóre wskaźniki są poniżej normy, to zaczęłam stosować suplement Vitapil https://www.apteka-melissa.pl/produkt/vitapil-z-biotyna-bambus-60-tabl,6489.html i faktycznie po tygodniu stosowania zaczęłam zauważać pierwsze pozytywne efekty. Przede wszystkim włosy przestały tak wypadać i stały się bardziej elastyczne i miękkie. Na wizycie u dermatologa dowiedziałam się, że właśnie w tym lezy główna przyczyna moich problemów. Mam stosować suplementy i dermokosmetyki jeszcze przez miesiąc, a potem przyjść na kontrolę. Więc chyba wszystko jest na dobrej drodze. Ale faktycznie nie warto czekać nawet z takimi pozornie błahymi dolegliwościami.

Odnośnik do komentarza

Ja bardzo polecam konsultacje trychologiczna. Sama miałam ogromny problem z wypadaniem włosów po ciazy, nic dawały kuracje domowe, jakieś suplementy. Dopiero właśnie specjalista ustalił plan działania, zabiegi, kuracje domowe i są wreszcie efekty. Korzystałam z tej usługi w klinice dr legrand.

Odnośnik do komentarza

Mi się bardzo ten problem nasilił po porodzie, hormony szalały i włosy leciały garściami, koleżanka mi poleciła vitapil mama, można brać podczas karmienia piersią, skład robi wrażenie, bo tych minerąłów i witamin jest tam całkiem sporo, już widzę że włosy się zaczynają wzmacniać a biorę dopiero kilka tygodni

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.01.2015 o 16:09, Gość Letoreto napisał:

Nie musicie się martwić, bo są od tego specjalne specyfiki hairdoktor.pl/kmax-25g-lakier-100ml-p-59.html Kmax jest najlepszą firmą, która coś takiego produkuje. Szybko zobaczycie różnicę.

Polecam Firmę Wax Pilomax. Idealna do cienkich i zniszczonych włosów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...