Skocz do zawartości
Forum

Częstomocz a nerwica


Rekomendowane odpowiedzi

Moj problem pojawił sie 15 lat temu objawial sie tym ,ze mial duze parcie na pecherz oddawalem duze ilosci przezroczystego moczu nawet pare litrow i prawie zaszwe odbywalo sie to przed meczem pilkarskim a nawet treningami po zakonczeniu wszytko wracałlo do normy organizm normalnie funkcjonował i ten problem mam mam do dzis choc gram teraz tylko sporadycznie to problem wraca .Do 20 roku zycie wszytko wygladało ok grałem w pilke i nie było takiej reakcji organizmu.Probowałem z tym walczyc przez tyle lat i nic nie pomaga.Zrobilem juz prawie chyba wszytkie badania pod wzgledem fizycznym jestem zdrowa osoba .Miałem badania na prostate,usg nerek, badanie urodynamiczne,badanie na moczowke,tomografie glowy.Bylem takze u psychiatry brałem psychotropy przez 2 lata ale tez nie pomogły.Najgorsze jest to,ze nie mozna nad tym zapanowac cochwila chce sie sikac i jestem przez osłabiony .Zastanaia mnie czemu sie tak dzieje,,ze gdy mam trening lub mecz pilkarski jest taka reakcja organizmu gdy wiem ,ze mam dzien wolny bez pilki to nie ma takiej reakcji czyli parcia na pecherz.

Moze ktos sie spotkał z taka reakcja to prosze o porady jak nad tym zapanowac

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, trochę ciężko mi uwierzyć, że wysiusiałeś kilka litrów moczu za jednym razem - to niemozliwe. A po drugie - wg mnie, przyczyną tego problemu jest podłoże psychogenne. Jeśli badania urologiczne nie wykazały żadnych nieprawidłowości myślę, że problem tkwi w psychice. Większość osób dostaje skurczy brzucha i biegunek, Ty możesz mieć podobnie z pęcherzem. Myślę, że tak jak kolezanka napisała - najlepiej udać sie na rozmowę do psychologa, który określi czy faktycznie jest to problem jaki przypuszczamy i zaproponuję Ci forme współpracy nad nim, np. co możesz robić aby się nie stresować i w jaki sposób kontrolować to.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...