Skocz do zawartości
Forum

Pytanie partnera o zdradę w kościele


Gość niunia9876

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niunia9876

witajcie mam pytanko. Za 3mc biore ślub, mój kiedys bedac ze mna byl rozrywkowy co mnie ranilo bo flirtowal i pare razy załapałam go na kłamstwie. od 2lat jest zupelnie inny. Tak jak by byl zaslepiony mna. Ciesze sie ale meczy mnie jedno, chce zapytac, choc wiele razy pytalam go czy mnie zdradził, odpowiadał mi ze nie. do konca nie wierze. Chce go zapytac o to przy ksiedzu? lub w kościele? mam nadzieje ze bedzie szczery. Nadużył mojego zaufania z tad taki pomysl. Co radzicie? z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim w takiej sytuacji branie ślubu nie jest dobre. Nie ufasz mu. To po pierwsze. Po drugie: kościół czy ksiądz za wiele tutaj nie da, tym bardziej, że już kilka razy o tym rozmawialiście. Proponuję albo zapomnieć o przeszłości, przestać się wypytywać skoro tyle razy mówił że nic nie zrobił i wziąć ślub, zacząć nowy etap w życiu, albo co najmniej ten ślub odłożyć i na spokojnie układać sobie to, co powinno być przed ślubem ułożone, a czego wy poukładanego jeszcze nie macie.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z austerią, dla mnie to bez sensu, jeśli mu nie wierzysz i nie ufasz to po co brać ślub ? Wyciąganie takich brudów w Dniu Ślubu w kościele przy wszystkich gościach to według mnie najgłupszy pomysł jaki kiedykolwiek słyszałam.
Zniszczysz sobie ten dzień. Pomyśl o tym co Twój narzeczony wtedy pomyśli jak się poczuje zniszczysz i jemu ten dzień. jeśli nie jesteś pewna przełóż ślub albo mu zaufaj.

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

nie rozumiem takiego zachowania.... nie ufasz mu to po co bierzesz ten ślub, myślisz że jak nałożysz mu obrączkę to będzie Ci wierny i nigdy Cię nie okłamie? Jak będzie chciał to i tak to zrobi, obrączka, ksiądz czy przysięga małżeńska go nie odwiodą od tego... Zastanów się dobrze czy na pewno chcesz za niego wyjść.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...