Skocz do zawartości
Forum

Intensywne wypadanie włosów u kobiety


Gość Anita801

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Barbara86

Ja uważam, że szkoda czasu na leczenie domowymi sposobami, ponieważ przyczyn wypadania włosów jest naprawdę wiele. Osobiście zaczęłabym od zrobienia podstawowych badań i wizyty u specjalisty. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci klinikę www.mwclinic.pl. Chodziłam tam na konsultacje trychologiczne. Zapisałam się także na zabiegi mezoterapii igłowej skóry głowy. Leczenie przyniosło oczekiwane rezultaty, a moje włosy z powrotem stały się gęste i ładne.

Odnośnik do komentarza

Łapcie - sprzet-fryzjerski.pl/revlon-proyou-anti-hair-loss-treatment-kuracja-przeciw-wypadaniu-wlosow-12x6ml.html Świetny produkt, który robi różnicę. Kwestia systematycznego używania i szybko powinniście zauważyć zmianę, ale na pewno nie z dnia na dzień. Solidnie pracujcie, a wtedy efekty nadejdą. 

Odnośnik do komentarza

Też bym doradziła wizyte u trychologa, to zawsze pomocne, ale też nie zadną chemie i sztuczne składniki a sama natura czyli witamiyi zioła od wewnatrz a od zewnątrz oleje roślinne które sa bombą witaminową i minerałową i bardzo pomagają skórze głowy sie odżywić i wyleczyc.  Ja stosuje taką naturalną odżywke w oleju - Olej hasna przeciw wypadaniu włosów- ssą w tym same oleje i wycągi z roślin i bardzo fajnie stopuje wypadanie i pobudza włosy do rośniecia, mnie już fajni zgęstniały a iałam problem straszny z wypadaniem po ciąży

Odnośnik do komentarza

Tak się składa, że jestem właśnie przed wykonaniem przeszczepu włosów. Sprawdzałem i szukałem różnych metod, ale najbardziej przekonała mnie nowoczesna metoda Artas, która używana jest między innymi w Klinice Elite. Klinika sama w sobie ma jedne z najlepszych opinii, więc na pewno warto wybrać właśnie ich. Ceny również mają jak najbardziej odpowiednie.

Odnośnik do komentarza
Gość ewelina9495

U mnie zmiany hormonalne wywołały duże problemy z wypadaniem włosów. Zaczęłam sobie stosować różne wcierki ogólnodostępne i do tego używam cały czas szamponu Ducray Anaphase+ i powiem Wam, że efekt jest super. Włosy wróciły do swojej dawnej formy, a nawet mam wrażenie, że wyglądają lepiej.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie wypadanie włosów po ciąży to problem głównie hormonalny, natomiast jeśli się bardzo długo utrzymuje to ewentualnie może skontaktuj się ze Skin Clinic i zobacz jak to wygląda jeśli chodzi o leczenie. U nich jest to o tyle dobrze zorganizowane, że masz dokładną diagnozę a dopiero potem wprowadzona terapię więc postarają się ocenić z czego ten problem u Ciebie wynika więc to leczenie też może się okazać skuteczniejsze.

Odnośnik do komentarza
Gość goscinka

Witam, napiszę może taki banał, jednak bardzo ważne jest odżywianie. Zróżnicowane i bogate w witaminy. Na silne wypadanie włosów dobrze jest zrobić sobie napar z liści chrzanu. Chrzan powoduje lepsze ukrwienie skóry głowy, a przez to pobudza cebulki włosowe. Podobne właściwości ma jałowiec. Można także przygotować sobie taki napar i wcierać w skórę głowy.

 

Odnośnik do komentarza
Gość goscinka

Fajnym połączeniem chrzanu i jałowca oraz kilku innych jeszcze ziół tj. majeranek, czy gryka jest wcierka do włosów Banfi. Produkowana jest na Węgrzech, ale można ją u nas dostać bez problemu https://allegro.pl/oferta/wciekrka-do-wlosow-banfi-odzywka-na-porost-wlosow-10696048278.

Jest rewelacyjna i naprawdę pojawiają się po niej nowe, młode włoski, czyli odrastają.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś zmaga się z wypadaniem włosów to zdecydowanie polecam kosmetyki ze strony www.tiande.net.pl a dokładniej sprzedawane tam szampony, które mają chronić przed wypadaniem włosów. Z autopsji wiem, ze te szampony faktycznie działają, a do tej pory nie byłam w stanie znaleźć nic co by zatrzymało u mnie wypadanie włosów a tutaj się to udało.

Odnośnik do komentarza

Mi włosy uratowała odzywka HASNA ratunek dla wypadajacych włosów , do kupienia w necie, w drogerii nigdzie tego nie spotkałam. Ale warto , cudowny specyfik - taki olej który sie nakłąda 30 min przed myciem 2 lub 3 x w tygodniu więc nic trudnego, a włosy nawet odrastaja nowe ?

Odnośnik do komentarza

Witam zaczęły mi strasznie wypadać włosy jadłam tabletki na chwilę pomogło lecz po dwóch tygodniach znowu zaczęły lecieć same z głowy włosy,mówią stres ale to nieprawda. Kupiłam dzisiaj olej konopny szampon i lameralna maska. Herbs mówię szczerze że pomogło 

Odnośnik do komentarza

Widziałam, że polecaliście tutaj produkt Klorane z chininą i grupą witamin B. Jak najbardziej muszę się z tym zgodzić, ponieważ u mnie efekty również są świetne. Włosy zostały wzmocnione i jednocześnie wygładzone, dzięki czemu nie szarpię ich przy rozczesywaniu i nie naruszam cebulek włosów. Koniecznie musicie się sami przekonać. Odżywka z tej serii świetnie wygładza włosy i ułatwia rozczesywanie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.06.2021 o 20:36, Gość Alicja napisał:

Widziałam, że polecaliście tutaj produkt Klorane z chininą i grupą witamin B. Jak najbardziej muszę się z tym zgodzić, ponieważ u mnie efekty również są świetne. Włosy zostały wzmocnione i jednocześnie wygładzone, dzięki czemu nie szarpię ich przy rozczesywaniu i nie naruszam cebulek włosów. Koniecznie musicie się sami przekonać. Odżywka z tej serii świetnie wygładza włosy i ułatwia rozczesywanie.

Uwielbiam te kosmetyki, co prawda są droższe , ale warte każdej zlotówki, ja staram się upolować jakąś promocje w sieci ( najczęsciej na notino) więc tragedii nie ma

Odnośnik do komentarza
Gość Iglomka

No mi wypadały po porodzie. Mnie nie pomogło nic, tylko czas. Tyle nerwów na to straciłam i pieniędzy na różne specyfiki a one i tak wypadały garściami. Po pół roku zobaczyłam że zaczynają odrastać nowe małe i mniej wypadają.

Zerknijcie sobie na stronę:

https://estetico.pl/nadmierne-wypadanie-wlosow

Opisane są tutaj potencjalne przyczyny wypadana włosów Zwykle powinno się znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy. 

Odnośnik do komentarza

Wbrew pozorom łysienie genetyczne nie dotyczy tylko facetów, ja się borykam z problemem od lat, póki co jeszcze nie jest zle, ale w przyszłości jak włosów zostanie już naprawdę mało to albo peruka abo przeszczep jak mnie będze stać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...