Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anita801

Intensywne wypadanie włosów u kobiety

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasai

A czy ktoś z Was może zdecydował się na zakup i korzystanie z dermokosmetyków Delpos? Od jakiegoś czasu pojawia mi się ich reklama na FB, dodatkowo w wyszukiwarce opinie o tych kosmetykach są bardzo dobre. Na stronie producenta jest informacja, że są one z naturalnych składników. Czy komuś ta kuracja również pomogła? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krzysztof

Ja zmagam się z wypadaniem włosów po Covidzie, który dość ciężko przeszedłem i obecnie po wizycie u trychologa stosuje Mediceuticals For Hair Loss. Okazuje się, że dzięki temu jakoś to wypadanie włosów udało mi się ograniczyć i dość szybko zacząłem zauważać efekty jeśli chodzi o stosowanie tej terapii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marekk

Spróbuj skorzystać z konsultacji online z Hair Center (www.drkierach.pl). Pan Artur specjalizuje się w leczeniu wypadania włosów i faktycznie na jego pomoc można liczyć. Specjalista, zajmuje się tym tematem i ciągle w tym kierunku rozwija więc można na jego doświadczenie liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość klarysa

siostra miała podobny problem i ona zdecydowała się na peruke https://perukikrakow.pl/medyczne-peruki/ . jej włosy były tak przerzedzone że musiała stale je spinać, bo nie było fajne, bo nie raz wolała je rozpuścić. peruka rozwiązała ten problem, teraz włoski pięknie się prezentują

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...