Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anita801

Intensywne wypadanie włosów u kobiety

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zytka

Też byłam załamana tym, jak bardzo wypadają mi włosy. Naprawdę próbowałam wielu rzeczy, byłam też u dermatologa, ale i to na nic. Pomógł mi dopiero trycholog https://neonia.com.pl/trycholog/ z Centrum Neonia, w Krakowie. Jestem naprawdę wdzięczna za polecenie tego specjalisty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ailinna

Szampony  i odżywki mogą nieco poprawić kondycję włosów, jednak tak naprawdę dobrze jest zadbać o kondycję włosów od wewnątrz. Bardzo duże znaczenie ma odpowiednia dieta, dostarczanie organizmowi witamin i mikroelementów . Jak rownież ograniczenie stresu (sama jak miałam w pracy nerwówke, zauważyłam u siebie znacznie większe wypadanie włosów).

Ze swojej strony polecam tabletki na wypadanie włosów Merz Spezial:

https://www.merzspezial.pl/produkty-merzspezial/merz-spezial-dragees/

Na stronie możecie sobie poczytać o ich składzie.Mi osobiscie bardzo pomogły :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia

Od dość dawna borykam się z wypadaniem włosów. Zażywałam różnego rodzaju leki, używałam wcierek, ale nic nie przyniosło zadowalających mnie efektów na dłużej. Znajoma kazała mi zainwestować w tonik z hair medic, który jej również pomógł z tym problemem. Dobrze, że posłuchałam jej rady, bo teraz mam gęstsze włosy, mało tego zauważyłam, że pojawiło mi się sporo nowych baby hair. A nie wierzyłam, że produkt przyniesie takie efekty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amanda

Ja miałam ten sam problem po ciąży, że włosy zaczęły mi wypadać i w sumie jak na to patrzyłem to były coraz bardziej rzadkie i rzadkie więc też szukałam na gwałt czegoś, żeby jakoś sobie z tym poradzić, ale to co mi proponowali w drogeriach nie do końca się sprawdzało. W końcu bratowa zaproponowała mi https://kv1.pl/pl/p/Hair-Density-Stimulator-Lotion-1.2-100ml/380 - specjalna odżywka właśnie przeciwko wypadaniu i na wzmocnienie i faktycznie zauważyłam, że odkąd stosuje to wyraźnie widzę, że jest poprawa jeśli chodzi o wygląd włosów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dreds

Proszę - pro-sprzet.pl/blog/przyczyny-wypadania-wlosow.html

Przyczyn może być sporo. Najważniejsze jest znalezienie sposobu na rozwiązanie tego, bo bez działania można sobie naprawdę narobić wielu problemów. Z dnia na dzień idealnie nie będzie, ale stopniową poprawę na bank zauważycie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga

Przyczyn sporo, rozwiązań również jest wiele. Natomiast zwykle trzeba działać kompleksowo. Zajrzyjcie sobie na bloga porostwlosow.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kam

https://nplink.net/7tjz8tiu

polecam! Tabletki są dość drogie ale mi bardzo pomogły

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia

Najlepsze z możliwych, może i trzeba trochę wydać ale warto ;) https://nplink.net/3haiiu2m

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pikels

Patrzcie tutaj - sprzet-fryzjerski.pl/tahe-botanic-fitoxil-forte-clasic-ampulki-przeciw-wypadaniu-wlosow-6x10ml.html Pewnie, że można temu przeciwdziałać, ale potrzebny jest produkt bardzo wysokiej jakości. Byle czym na pewno nie uzyskanie dobrego efektu, bo niby jak? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Matylda Książek

„Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną” – w jednym z filmików pada cytat ze znanego filozofa i lekarza. Jak to wygląda w przypadku zdrowego odżywiania? Czy możemy czerpać przyjemność z tego, co jemy, a równocześnie zachowywać piękną i zdrową sylwetkę? Czy musi się to wiązać z jakimś przymusem? Nie! Nie musisz być na dietach cud, czy stosować się do narzuconych z góry planów odżywiania. Twoje problemy mogą rozwiązać się całkowicie naturalnie! Jednak, aby było to możliwe i przebiegało zdrowo, musisz poznać kilka zasad zdrowego odżywiania. Koniecznie obejrzyj fimy z tej listy: youtube com/watch?v=S6B-EJ7IrZc&list=PLkFYBPzv0mgUJSj63L4vFOQMTKiHfJDEj&index=2. Znajdziesz tu fachową wiedzę i podejście skupione na drugim człowieku. Zrozumienie to podstawa. Regulacja apetytu również. Bez niej nie da się jeść wszystkiego i czerpać z tego należytej satysfakcji!

Wielkie znaczenie dla naszego odżywiania ma systematyczność. Nasz organizm reaguje na to, co powtarzalne, jeżeli będziemy jedli regularne posiłki o podobnych do siebie porcjach pod względem wielkości, to nasz organizm przyswoi sobie tę wiedzę i zacznie funkcjonować w oparciu o nowe wytyczne. Sprawdźcie sami!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina

Hej podepnę się do tematu, ja po ciąży miałam straszny problem z włosami, i generalnie czułam się ciągle osłabiona, wszystko mnie bolało ale to już pomijam bo wiadomo jak to przy dziecku jest. Przypadkiem wpadłam na instagramie na jakimś profilu kobieta pisała o kolagenie do picia (jestem niedowiarek) ale tonący chwyta się brzytwy i kupiłam.

Efekt po 13 dniach stosowania moje włosy były w najlepszym stanie od 12 miesięcy, przestały wypadać i zyskały ten blask którego mi brakowało najbardziej.

Polecam z czystym sumieniem, ja stosowałam BEAUTY  https://myactivelife.pl/collibre-collagen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bogna Newman

Problem niezdrowego odżywiania się jest wszechobecny. Wiele dolegliwości i chorób wynika właśnie z tego. Mnóstwo osób w ogóle nie przejmuje się tym, co jedzą. Mówią „tak już mam” i tyle. Rzeczywistość żywieniowa Polaków wcale nie musi tak wyglądać!

Możemy zmienić swoje odżywianie i jest to w naszej mocy. Wbrew pozorom, nie mogą być to radykalne zmiany, ale niewielkie… Stopniowe! Dlaczego? Nie chodzi o to, aby doznawać szoku i rezygnować z siebie, czy swoich potrzeb. Pierwszy i ważny krok do zmiany, to podjęcie próby regularnego odżywiania się.

Warto ustalić sobie stałą liczbę posiłków i ich pór. Do tego warto zadbać o to, by posiłki miały podobną wielkość. Pomoże Wam w tym program DrDietman – jest całkowicie bezpłatny! Poznaj zasady zdrowego odżywiania się i zacznij zmianę już dziś:

To wiedza dostępna dla każdego i to na wyciągnięcie ręki. Aby być na bieżąco, subskrybuj kanał Jedz Dobrze By Młynarski. To, co wydawało Ci się niemożliwe – jest w Twoim zasięgu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lady frog

a mzoe warto po prostu zainwestowac w jakas specjalistyczna pielegnacje w domu? Pandemia nie sprzyja lataniu po lekarzach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość whatabout
W dniu 10.11.2020 o 11:39, Gość lady frog napisał:

a mzoe warto po prostu zainwestowac w jakas specjalistyczna pielegnacje w domu? Pandemia nie sprzyja lataniu po lekarzach.

o jaka specjalistyczna pielegnacje chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...