Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anita801

Intensywne wypadanie włosów u kobiety

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cassd

Wejdź sobie na stronę www.kv1.pl i odszukaj zakładkę leczenie łysienia albo wypadanie włosów i tam znajdziesz bardzo skuteczne kosmetyki na ten problem. Trzeba sobie trochę przetestować i zobaczyć, co najlepiej działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bakuś

Dla mnie najprostszą metodą i nie wymagającą żadnego poświęcenia jest regularne branie Biotebalu. Działa skutecznie, wzmacnia włosy i zatrzymuje wypadanie. Nie musisz się martwić o wygląd i włosy na marynarce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Markara

W pierwszej kolejności warto przebadac sobie hormony ,szczególnie hormony tarczycy. Wiele kobiet ma zaburzenia tarczycy i nawet o tym nie wie. A z tego powodu moga włosy wypadać dość intensywnie....Ja przynajmniej tak miałam 😉

No i dobrze byłoby się zastanowić nad tym jak traktujecie swoje włoys

nie nadużywajcie prostownicy i suszarki

używajcie naturalnych kosmetyków

i nie śpijcie z mokrymi włosami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Varna

Dziewczyny a nie lepiej na początku spróbować suplementów a dopiero potem zastanowić się nad bardziej inwazyjnymi metodami, które nie wiemy zresztą czy przyniosą efekt a są bardzo zresztą kosztowne...
Ja również nie mam bujnej czupryny ale od czasu kiedy stosuję odpowiednie suplementy zauważyłam, że stan moich włosów znacznie się poprawił. Wczęsniej prowadziłam bardzo niezdrowy tryby życia co zaczęło się bardzo odbijać się na włosach. Obecnie staram się zdrowo odżywiać i codziennie biorę pigłuki, które sprawiły, ze włosy praktycznie całkowicie przestały wypadać (dla zainteresowanych Merz Spezial https://www.merzspezial.pl/produkty-merzspezial/merz-spezial-dragees/) . Dostępne są w aptekach.  Warto ponieważ jak na ich niską cenę mają rewelacyjny skład : witaminy, biotyna, żelazo, proteiny białego łubinu, aminokwasy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sumek

Zapraszam do dołączenia do grupy w której możemy wymieniać się swoimi doświadczeniami oraz problemami estetycznymi. Grupa została stworzona w celu wzajemnego wsparcia oraz pomocy w dziedzinie medycyny estetycznej, problemów z włosami, łysieniem i nie tylko. Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany to serdecznie zapraszam 😊 link do grupy:

https://www.facebook.com/groups/194559278436794/ 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość

Zobacz sobie na stronie www.wawerclinic.pl ofertę trychologów, to będzie najlepsza opcja jak masz problem ze skórą głową. Zdecydowanie lepiej się wybrać typowo do trychologów niż wybierać się do dermatologa, który ma szerszy zakres swoich zainteresowań i nie jest typowym specjalistom właśnie od włosy i głowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Delilia

Osłabienie włosów może wynikać z ich kiepskiej kondycji. Nie sądzisz,ze może wcale nie wypadają z cebulkami ale po prostu się łamią? Ja miałam kiedyś podobny problem. Kiedyś cieszyłam się w fajnej, mocnej czupryny jednak po nieodpowiedniej pielęgnacji włosy znacznie się osłabiły ( prostownica , suszarka i takie tam ...).

Polecam na pewno wprowadzic zdrową dietę plus dodatkowo kupić sobie profesjonalne kosmetyki:

https://sklep.bellita.waw.pl/hair-medic-kosmetyki-na-wypadajace-wlosy

Świetne w składzie sa Hair Medic - mają w sobie substancje, które dobrze wpływają na stan włosów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość voval

Hormony, anemia, choroby, używki - powodów może być naprawdę dużo i ciężko powiedzieć co jest przyczyną bez badania. W każdym razie jakbyście doszły do etapu, że nie da się problemu ukryć i się wstydzicie to pamiętajcie że można kupić perukę naturalną https://perukisklep.pl/peruki-naturalne/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bikka

anemia często powoduje wypadanie włosów. dlatego też trzeba dbać o dietę. też jeśli krwawienia miesiączkowe są zbyt obfite to się problem może pojawić. w każdym razie u mnie tak było i dlatego zaczęłam brać pigułki belara by je zmniejszyć. wpłynęły one też pozytywnie na wygląd włosów 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nella

Pierwsza sprawa, to odpowiednie badania. Od tego powinna zawsze zaczynać kobieta. Dopiero po wykluczeniu anemi, chorób tarczycy i wielu innych zaczynamy działania. Sugeruję wizytę lekarską, choć w obecnej chwili to może być trudne. Zatem, teraz biotebal, który często w takich sytuacjach bywa pomocny, a w miarę możliwości konsultacja lekarska. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wigga88

Bardzo dobrze działa ten egipski olejek Hasna. Wspaniały produkt, co ja do łatwowiernych nie należę zrobił na mnie wrażenie . Nie kosztuje dużo, wydajny bardzo. Wzmacnia włosy, odbudowuje, nawet łupież po nim znika czy jakieś choroby skóry głowy. A już w ogóle szokiem dla mnie było to jak po około 2 tygodniach używania wyczułam jak mi nowe włoski odrastają. Trzyma się go około 30minut -1 godziny, zawsze potem zmywam szamponem włosy. No rewelacyjny jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zamusla

Koleżanka mnie namówiła żeby zacząć brrać olej z wiesiołka, kupiłyśmy sobie obydwie oeparol kapsułki. Chyba już z 1,5 miesiąca biorę, wydaje mi się że włosy się zrobiły mocniejsze, na szczotce ich dużo mniej zostaje . Na pewno będę jeszcze brać, wiesiołek też dla skóry jeest super, mi się mniej krostek pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Leya

Wystarczy zainwestowac w Biotebal i nie będziecie miały kłopotów z wypadającymi włosami. Trzeba tylko cierpliwie poczekać i brać tabletki każdego dnia. Proste i skuteczne a efekty cieszą oko. Zawsze miałam piękne włosy i zawsze wiem jak mam o nie dbać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta

Najpierw trzeba ustalić, czy jesteś zdrowa. Jeśli jesteś zdrowa, to powodem może być niewłaściwa pielęgnacja włosów. Polecam ci kosmetyki z tego sklepu https://dzw.com.pl . Na mnie bardzo dobrze działają i jak do tej pory jestem zadowolona. Włosy ani skóra głowy nie uodparniają się na te preparaty, z czym miałam zawsze problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zocha

jak włosy tak intesywnie wypadają to ja najpierw był zrobiła badania krwi, w szczególności hormony. Obstawiam, że to może być osłabienie albo coś z tarczycą. Do tego zgłoś się do Demeter na Białostockiej w Warszawie. Tam ci zaproponują zabieg na skórę głowy który wzmocni cebulki i zahamuje takie nadmierne wypadanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiola

Niestety i ja miałam ten problem, nic dosłownie nic mi nie pomagało przez dłuższy czas. W końcu postanowiłam zainwestować w lepszy produkt i tym samym zdecydowałam się na Hair Medic Intense. Ten tonik w swoim składzie posiada składniki aktywne które u mnie zdziałały cuda. Kluczem do sukcesu jest jego regularne stosowanie żeby móc zauważyć efekty. Pierwszą buteleczkę kupowałam z bólem serca, bo nie był to tani produkt i nie wiedziałam czego się spodziewać. Teraz zamawiam go regularnie wiem, że jest skuteczny i działa, tego oczekiwałam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kasia
W dniu 19.09.2013 o 17:50, mania666 napisał:

Witam , od kilku lat wypadaja mi wlosy i nie tylko przez okres jesienny i wiosenny lecz przez caly rok , zostala moze 1/3 tych wlosow. Probowalam juz roznych tabletek ampulek i nic , nie wiem co mam robic , co by mi moglo pomoc , moze tutaj ktos podzieli sie swoimi doswiadczeniami . Bylabym bardzo wdzieczna

Mnie pomogły produkty MONAT https://www.facebook.com/groups/253667316032289/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie jakie warto sobie zadać na wstępie to czy mamy czas na testowanie jakichś dziwnych metod, szczególnie jak nie mają one potwierdzonej skuteczności. Pewnie wiele z nas już przerabiało kupowanie specyfików z aptek, zawsze są to tylko zmarnowane pieniądze bo weźcie pod uwagę jak dużo potrafią one kosztować. O wiele lepiej jest odłożyć te pieniądze na profesjonalny zabieg. Najbardziej popularnym jest ten z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Preparat ten jest uzyskiwany dzięki specjalnej obróbce krwi pobranej od osoby na której będzie wykonywany ten zabieg. Polega to w dużym skrócie na odwirowaniu jej, nastepnie odseparowaniu osocza. Zaaplikowany działa stymulująco na wzrost i regenerację komórek. W przypadku stosowania na problemy z włosami, odżywia on cebulki dzięki czemu włosy zaczynają szybciej rosnąć. Gdzie zrobić taki zabieg? Można w praktycznie każdym mieście - przykład dermatologia gliwice oferuje bogaty wachlarz rozwiązań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katarzyna

Miałam ogromny problem z wypadaniem włosów po pierwszej ciąży. Wlosy były dosłownie wszędzie. Cyklicznie podcinam włosy, ze względu na rozdwojone końce i fryzjerka wspomniała mi o naturalnych kosmetykach marki vosima. I wiecie, że mi pomogło! Może dlatego, że to produkty organiczne. Naturalny skład! Stosuję maskę bio stim do tej pory, z tej właśnie firmy. Nie trafiłam na nic lepszego. Szampon Plantur też używałam kiedyś (ten z żółtym na etykiecie). Włosy po nim były miękkie i elastyczne, ale raczej zmniejszenia wypadania moich kudłów nie zauważyłam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...