Skocz do zawartości
Forum

Intensywne wypadanie włosów u kobiety


Gość Anita801

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzcie tutaj - sprzet-fryzjerski.pl/tahe-botanic-fitoxil-forte-clasic-ampulki-przeciw-wypadaniu-wlosow-6x10ml.html Pewnie, że można temu przeciwdziałać, ale potrzebny jest produkt bardzo wysokiej jakości. Byle czym na pewno nie uzyskanie dobrego efektu, bo niby jak? 

Odnośnik do komentarza

Hej podepnę się do tematu, ja po ciąży miałam straszny problem z włosami, i generalnie czułam się ciągle osłabiona, wszystko mnie bolało ale to już pomijam bo wiadomo jak to przy dziecku jest. Przypadkiem wpadłam na instagramie na jakimś profilu kobieta pisała o kolagenie do picia (jestem niedowiarek) ale tonący chwyta się brzytwy i kupiłam.

Efekt po 13 dniach stosowania moje włosy były w najlepszym stanie od 12 miesięcy, przestały wypadać i zyskały ten blask którego mi brakowało najbardziej.

Polecam z czystym sumieniem, ja stosowałam BEAUTY  https://myactivelife.pl/collibre-collagen

Odnośnik do komentarza

Wiecie kiedy mi wypadały włosy? Po nieudanym farbowaniu u fryzjerki. Zrobiłam sobie pasemka. Wszystko miało być ok ale fryzjerka zastosowala nieodpowiednią farbę i włosy zaczęły się łamać u podstawy. Potem chodziłam wyłącznie do sprawdzonych gabinetów fryzjerskich... Lepiej jest sobie poczytać opinie o poszczególnych miejscach w sieci.

Oprócz tego polecam
picie dużej ilóści wody
rezygnację z suszaki oraz prostownicy
oraz odpowiednia pielegnację

Z kosmetyków polecam Delpos https://delpos.pl/ Daje swietne nawilżanie włosów. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.12.2020 o 09:30, Gość Bebetta napisał:

Wiecie kiedy mi wypadały włosy? Po nieudanym farbowaniu u fryzjerki. Zrobiłam sobie pasemka. Wszystko miało być ok ale fryzjerka zastosowala nieodpowiednią farbę i włosy zaczęły się łamać u podstawy. Potem chodziłam wyłącznie do sprawdzonych gabinetów fryzjerskich... Lepiej jest sobie poczytać opinie o poszczególnych miejscach w sieci.

Oprócz tego polecam
picie dużej ilóści wody
rezygnację z suszaki oraz prostownicy
oraz odpowiednia pielegnację

Z kosmetyków polecam Delpos https://delpos.pl/ Daje swietne nawilżanie włosów. 

pierwsze slysze o tym delposie, musze zbadac co to bo moze mi sie przyda

Odnośnik do komentarza

Plusem Delpos jest to, że są to dermokosmetyki. Czyli lecznicze. Dodatkowo są one 100% naturalne. A jak wiemy, nasze włosy nie lubią chemii. Kuracja jest 30 dni i jest 3 etapowa. Czyli używamy szamponu, płynu na skórę na noc i maski. Można kupić cały zestaw i wtedy cena jest niższa. A koszt dzienny to niecałe 10 zł. Czyli jak na dermokosmetyki nie jest duży. 

Odnośnik do komentarza

Tak, miałam. Coś strasznego. Codziennie włosy wyłaziły garściami. Ze szczotki wyłaziła kolejna garść. Myślałam, że się rozpłacze, bo za pół roku miałam mieć wesele i nie chciałam mieć w tak ważnym dniu 3 włosków na głowie. Już mniejsza ze ślubem, w ogóle nie chciałabym mieć kilku włosków. Zawsze miałam gęste i grube włosy, a one nagle zaczęły tak wyłazić. Chciałam na własną rękę kupić jakieś preparat w drogerii, ale stwierdziłam, że zrobię sobie większą krzywdę, jak będę tak testować. Poszłam więc do trychologa na konsultacje, potem odbyły się badania i przyczyna szybko wyszła. Miałam ogromnie podrażnioną skórę głowy i tłusty łupież, fuj. Trycholog wprowadziła mi odpowiednie leczenie i przepisała odpowiednie preparaty i po 3 miesiącach miałam na szczotce już tylko 3 włosy, a nie garść. Bardzo polecam udać się do specjalisty. Jak jesteś z Gdańsk to mogę Ci polecić klinikę SMP. To właśnie tam mnie uratowano przed łysą głową. 

Odnośnik do komentarza

A czy ktoś z Was może zdecydował się na zakup i korzystanie z dermokosmetyków Delpos? Od jakiegoś czasu pojawia mi się ich reklama na FB, dodatkowo w wyszukiwarce opinie o tych kosmetykach są bardzo dobre. Na stronie producenta jest informacja, że są one z naturalnych składników. Czy komuś ta kuracja również pomogła? 

Odnośnik do komentarza
Gość Krzysztof

Ja zmagam się z wypadaniem włosów po Covidzie, który dość ciężko przeszedłem i obecnie po wizycie u trychologa stosuje Mediceuticals For Hair Loss. Okazuje się, że dzięki temu jakoś to wypadanie włosów udało mi się ograniczyć i dość szybko zacząłem zauważać efekty jeśli chodzi o stosowanie tej terapii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...