Skocz do zawartości
Forum

Intensywne wypadanie włosów u kobiety


Gość Anita801

Rekomendowane odpowiedzi

Osłabienie włosów może wynikać z ich kiepskiej kondycji. Nie sądzisz,ze może wcale nie wypadają z cebulkami ale po prostu się łamią? Ja miałam kiedyś podobny problem. Kiedyś cieszyłam się w fajnej, mocnej czupryny jednak po nieodpowiedniej pielęgnacji włosy znacznie się osłabiły ( prostownica , suszarka i takie tam ...).

Polecam na pewno wprowadzic zdrową dietę plus dodatkowo kupić sobie profesjonalne kosmetyki:

https://sklep.bellita.waw.pl/hair-medic-kosmetyki-na-wypadajace-wlosy

Świetne w składzie sa Hair Medic - mają w sobie substancje, które dobrze wpływają na stan włosów. 

Odnośnik do komentarza

anemia często powoduje wypadanie włosów. dlatego też trzeba dbać o dietę. też jeśli krwawienia miesiączkowe są zbyt obfite to się problem może pojawić. w każdym razie u mnie tak było i dlatego zaczęłam brać pigułki belara by je zmniejszyć. wpłynęły one też pozytywnie na wygląd włosów ?

Odnośnik do komentarza

Pierwsza sprawa, to odpowiednie badania. Od tego powinna zawsze zaczynać kobieta. Dopiero po wykluczeniu anemi, chorób tarczycy i wielu innych zaczynamy działania. Sugeruję wizytę lekarską, choć w obecnej chwili to może być trudne. Zatem, teraz biotebal, który często w takich sytuacjach bywa pomocny, a w miarę możliwości konsultacja lekarska. 

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze działa ten egipski olejek Hasna. Wspaniały produkt, co ja do łatwowiernych nie należę zrobił na mnie wrażenie . Nie kosztuje dużo, wydajny bardzo. Wzmacnia włosy, odbudowuje, nawet łupież po nim znika czy jakieś choroby skóry głowy. A już w ogóle szokiem dla mnie było to jak po około 2 tygodniach używania wyczułam jak mi nowe włoski odrastają. Trzyma się go około 30minut -1 godziny, zawsze potem zmywam szamponem włosy. No rewelacyjny jest

Odnośnik do komentarza

Koleżanka mnie namówiła żeby zacząć brrać olej z wiesiołka, kupiłyśmy sobie obydwie oeparol kapsułki. Chyba już z 1,5 miesiąca biorę, wydaje mi się że włosy się zrobiły mocniejsze, na szczotce ich dużo mniej zostaje . Na pewno będę jeszcze brać, wiesiołek też dla skóry jeest super, mi się mniej krostek pojawia.

Odnośnik do komentarza

Wystarczy zainwestowac w Biotebal i nie będziecie miały kłopotów z wypadającymi włosami. Trzeba tylko cierpliwie poczekać i brać tabletki każdego dnia. Proste i skuteczne a efekty cieszą oko. Zawsze miałam piękne włosy i zawsze wiem jak mam o nie dbać. 

Odnośnik do komentarza

Najpierw trzeba ustalić, czy jesteś zdrowa. Jeśli jesteś zdrowa, to powodem może być niewłaściwa pielęgnacja włosów. Polecam ci kosmetyki z tego sklepu https://dzw.com.pl . Na mnie bardzo dobrze działają i jak do tej pory jestem zadowolona. Włosy ani skóra głowy nie uodparniają się na te preparaty, z czym miałam zawsze problem.

Odnośnik do komentarza

jak włosy tak intesywnie wypadają to ja najpierw był zrobiła badania krwi, w szczególności hormony. Obstawiam, że to może być osłabienie albo coś z tarczycą. Do tego zgłoś się do Demeter na Białostockiej w Warszawie. Tam ci zaproponują zabieg na skórę głowy który wzmocni cebulki i zahamuje takie nadmierne wypadanie.

Odnośnik do komentarza

Niestety i ja miałam ten problem, nic dosłownie nic mi nie pomagało przez dłuższy czas. W końcu postanowiłam zainwestować w lepszy produkt i tym samym zdecydowałam się na Hair Medic Intense. Ten tonik w swoim składzie posiada składniki aktywne które u mnie zdziałały cuda. Kluczem do sukcesu jest jego regularne stosowanie żeby móc zauważyć efekty. Pierwszą buteleczkę kupowałam z bólem serca, bo nie był to tani produkt i nie wiedziałam czego się spodziewać. Teraz zamawiam go regularnie wiem, że jest skuteczny i działa, tego oczekiwałam. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.09.2013 o 17:50, mania666 napisał:

Witam , od kilku lat wypadaja mi wlosy i nie tylko przez okres jesienny i wiosenny lecz przez caly rok , zostala moze 1/3 tych wlosow. Probowalam juz roznych tabletek ampulek i nic , nie wiem co mam robic , co by mi moglo pomoc , moze tutaj ktos podzieli sie swoimi doswiadczeniami . Bylabym bardzo wdzieczna

Mnie pomogły produkty MONAT https://www.facebook.com/groups/253667316032289/

Odnośnik do komentarza

Pytanie jakie warto sobie zadać na wstępie to czy mamy czas na testowanie jakichś dziwnych metod, szczególnie jak nie mają one potwierdzonej skuteczności. Pewnie wiele z nas już przerabiało kupowanie specyfików z aptek, zawsze są to tylko zmarnowane pieniądze bo weźcie pod uwagę jak dużo potrafią one kosztować. O wiele lepiej jest odłożyć te pieniądze na profesjonalny zabieg. Najbardziej popularnym jest ten z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Preparat ten jest uzyskiwany dzięki specjalnej obróbce krwi pobranej od osoby na której będzie wykonywany ten zabieg. Polega to w dużym skrócie na odwirowaniu jej, nastepnie odseparowaniu osocza. Zaaplikowany działa stymulująco na wzrost i regenerację komórek. W przypadku stosowania na problemy z włosami, odżywia on cebulki dzięki czemu włosy zaczynają szybciej rosnąć. Gdzie zrobić taki zabieg? Można w praktycznie każdym mieście - przykład dermatologia gliwice oferuje bogaty wachlarz rozwiązań.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna

Miałam ogromny problem z wypadaniem włosów po pierwszej ciąży. Wlosy były dosłownie wszędzie. Cyklicznie podcinam włosy, ze względu na rozdwojone końce i fryzjerka wspomniała mi o naturalnych kosmetykach marki vosima. I wiecie, że mi pomogło! Może dlatego, że to produkty organiczne. Naturalny skład! Stosuję maskę bio stim do tej pory, z tej właśnie firmy. Nie trafiłam na nic lepszego. Szampon Plantur też używałam kiedyś (ten z żółtym na etykiecie). Włosy po nim były miękkie i elastyczne, ale raczej zmniejszenia wypadania moich kudłów nie zauważyłam :)

Odnośnik do komentarza

Szampony  i odżywki mogą nieco poprawić kondycję włosów, jednak tak naprawdę dobrze jest zadbać o kondycję włosów od wewnątrz. Bardzo duże znaczenie ma odpowiednia dieta, dostarczanie organizmowi witamin i mikroelementów . Jak rownież ograniczenie stresu (sama jak miałam w pracy nerwówke, zauważyłam u siebie znacznie większe wypadanie włosów).

Ze swojej strony polecam tabletki na wypadanie włosów Merz Spezial:

https://www.merzspezial.pl/produkty-merzspezial/merz-spezial-dragees/

Na stronie możecie sobie poczytać o ich składzie.Mi osobiscie bardzo pomogły :) 

Odnośnik do komentarza

Od dość dawna borykam się z wypadaniem włosów. Zażywałam różnego rodzaju leki, używałam wcierek, ale nic nie przyniosło zadowalających mnie efektów na dłużej. Znajoma kazała mi zainwestować w tonik z hair medic, który jej również pomógł z tym problemem. Dobrze, że posłuchałam jej rady, bo teraz mam gęstsze włosy, mało tego zauważyłam, że pojawiło mi się sporo nowych baby hair. A nie wierzyłam, że produkt przyniesie takie efekty.

Odnośnik do komentarza

Ja miałam ten sam problem po ciąży, że włosy zaczęły mi wypadać i w sumie jak na to patrzyłem to były coraz bardziej rzadkie i rzadkie więc też szukałam na gwałt czegoś, żeby jakoś sobie z tym poradzić, ale to co mi proponowali w drogeriach nie do końca się sprawdzało. W końcu bratowa zaproponowała mi https://kv1.pl/pl/p/Hair-Density-Stimulator-Lotion-1.2-100ml/380 - specjalna odżywka właśnie przeciwko wypadaniu i na wzmocnienie i faktycznie zauważyłam, że odkąd stosuje to wyraźnie widzę, że jest poprawa jeśli chodzi o wygląd włosów.

Odnośnik do komentarza

Proszę - pro-sprzet.pl/blog/przyczyny-wypadania-wlosow.html

Przyczyn może być sporo. Najważniejsze jest znalezienie sposobu na rozwiązanie tego, bo bez działania można sobie naprawdę narobić wielu problemów. Z dnia na dzień idealnie nie będzie, ale stopniową poprawę na bank zauważycie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...