Skocz do zawartości
Forum

Intensywne wypadanie włosów u kobiety


Gość Anita801

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krysinka444

Na pewno na samej biotynie włosów po kostki nie wyhodujesz, potrzebne są też inne składniki, ja brałam przez jakiś czas vitapil z bamusem i tam w składzie było kilkanaście różnych witamin i minerałów, efekt na włosach byłl bardzo widoczny

Odnośnik do komentarza

Ja miałam taki problem z wypadaniem włosów. Był po prostu koszmar. Ale os kad zmieniłam swoją dietę problem pozwoli ustępuje. Teraz dzięki aplikacji na telefon Skanerka wybieram dobre produkty pod względem składu. Uwielbiam z nią robić zakupy!! Kiedyś miałam inna aplikacje ale produktów było mało nie to co w Skanerce.

Odnośnik do komentarza
Gość darialenaa

Przy czesaniu włosy potrafiły mi wypadać wręcz kępkami. To chyba jedna z gorszych rzeczy, jaka może przytrafić się kobiecie. Za każdym razem patrzyłam w lustro i wmawiałam sobie że łysieje.. masakra jakaś. Koleżanka namówiła mnie na wizytę w klinice trychologicznej Hair-Med https://www.hair-med.com.pl . Od tamtej pory - mój problem zniknął. Po to mamy specjalistów, aby korzystać z ich pomocy.

Odnośnik do komentarza

U mnie ten problem pojawił się niestety po ostatniej zimie i nie chce zniknąć. Zaczęłam od domowych sposobów. Wypróbowałam ich naprawdę sporo. Kozieradka, czarna rzepa, żółtka jajek itd. Pomagały, ale niewystarczająco. Zmieniłam też dietę. Skutek - nie ukrywam fajny - spadły mi 2 kilo:)). No, ale przyszedł czas na jakiejś profesjonalne rozwiązanie. I w związku z tym mam do Was pytanie. Co myślicie o tych szamponach? https://porostwlosow.pl/ktory-szampon-przeciw-wypadaniu-wlosow-wybrac.html Warto któryś wybrać? A może jakiejś inne rozwiązania? Cokolwiek co pomoże na to moje wypadanie włosów.

Odnośnik do komentarza

Witam, czy udało się Pani uporać z problemem ? Jeśli nie i zostały Pani niechciane łyse placki na głowie, bądź przerzedzone miejsca, to polecam przeszczep włosów. Szukałam ostatnio informacji na ten temat i natknęłam się na stronę Tekst linka jest tam opisana metoda DHI, która dedykowana jest także dla kobiet. Nie trzeba golić głowy, a efekty u pacjentów na stronie robią wrażenie. Może warto pomyśleć o przeszczepie włosów ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mi po narkozie leżałam z bólem ponad 3tyg w łóżku. Zaczęły garściami wypadać włosy, łysiałam. Ratowałam się czym mogłam szamponami np dx2, pokrzywy,minerały, witaminy, zielarskie zioła, biotebal, biotynox. Zaczęły odrastać nowe włosy.Lecz dalej wypadały.Nic nie pomagało po 6msc byłam prawie łysa. Badania miałam dobre. Zaczęłam brać falvit i ascofer po2tabl rano, w południe i wieczorem. Od tygodnia nie wypadają. Zmiejszyłam dawkę do 1tabl. zobaczę co będzie dalej

Odnośnik do komentarza

W pierwszej kolejności warto przebadac sobie hormony ,szczególnie hormony tarczycy. Wiele kobiet ma zaburzenia tarczycy i nawet o tym nie wie. A z tego powodu moga włosy wypadać dość intensywnie....Ja przynajmniej tak miałam ?

No i dobrze byłoby się zastanowić nad tym jak traktujecie swoje włoys

nie nadużywajcie prostownicy i suszarki

używajcie naturalnych kosmetyków

i nie śpijcie z mokrymi włosami

 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a nie lepiej na początku spróbować suplementów a dopiero potem zastanowić się nad bardziej inwazyjnymi metodami, które nie wiemy zresztą czy przyniosą efekt a są bardzo zresztą kosztowne...
Ja również nie mam bujnej czupryny ale od czasu kiedy stosuję odpowiednie suplementy zauważyłam, że stan moich włosów znacznie się poprawił. Wczęsniej prowadziłam bardzo niezdrowy tryby życia co zaczęło się bardzo odbijać się na włosach. Obecnie staram się zdrowo odżywiać i codziennie biorę pigłuki, które sprawiły, ze włosy praktycznie całkowicie przestały wypadać (dla zainteresowanych Merz Spezial https://www.merzspezial.pl/produkty-merzspezial/merz-spezial-dragees/) . Dostępne są w aptekach.  Warto ponieważ jak na ich niską cenę mają rewelacyjny skład : witaminy, biotyna, żelazo, proteiny białego łubinu, aminokwasy. 

Odnośnik do komentarza

Zapraszam do dołączenia do grupy w której możemy wymieniać się swoimi doświadczeniami oraz problemami estetycznymi. Grupa została stworzona w celu wzajemnego wsparcia oraz pomocy w dziedzinie medycyny estetycznej, problemów z włosami, łysieniem i nie tylko. Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany to serdecznie zapraszam ? link do grupy:

https://www.facebook.com/groups/194559278436794/ ?

Odnośnik do komentarza

Zobacz sobie na stronie www.wawerclinic.pl ofertę trychologów, to będzie najlepsza opcja jak masz problem ze skórą głową. Zdecydowanie lepiej się wybrać typowo do trychologów niż wybierać się do dermatologa, który ma szerszy zakres swoich zainteresowań i nie jest typowym specjalistom właśnie od włosy i głowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...