Skocz do zawartości
Forum

Intensywne wypadanie włosów u kobiety


Gość Anita801

Rekomendowane odpowiedzi

Mi pomogło stosowanie Hair Medic. Świetne serum i świetny szampon. Nie trzeba tutaj inwestować w nie wiadomo jak dużo preparatów, wystarczy ten zestaw i włosy będą wdzięczne :) Polecam zwłaszcza przy łysieniu androgenowym bo takie mnie właśnie dopadło...

Odnośnik do komentarza
Gość amysia9080

Moje włosy w sumie nie tyle wypadały, co łamały się blisko nasady, bo były mocno przesuszone przez ciągłe używanie suszarki i prostownicy, do tego brak witamin :(zaczęłam suplementacje, do tego kilka miesięcy temu zmieniłam sprzęty na nowe- bezpieczniejsze . Kupiłam te z czujnikiem tempertury z babyliss, nie niszczą wlosów ani nie przesuszają. Różnica jest na tyle duża, że nawet końcówek nie muszę co chwilę podcinać ;)

Odnośnik do komentarza

Zazwyczaj włosy wypadają przez nieprawidłowy poziom poszczególnych hormonów... Gdy już ją uregulujesz i okaże się, że to nie one były problemem, proponowałabym udać się do dr. Osucha. Ma klinikę i specjalizuje się w przeszczepie włosów. Ja zdecydowałam się na ten krok i nie żałuję.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie polecam Hair Medic i nic innego. Nie będę ukrywała że przez kilka lat się bujałam z różnymi preparatami wspomagającymi przy łysieniu ale efekty widzę dopiero przy tym serum. Sam preparat ma nano cząsteczki które są w stanie wchłonąć się w skórę głowy tak głęboko jakby były podawane przez igłę przy mezoterapii.

Odnośnik do komentarza

Witam
Od paru lat wypadywały mi włosy. Początkowo była to nie wielka ilość ale niestety z czasem wypadało ich coraz więcej. Brałam różne suplementy na wypadanie włosów , szampony , leki i nic nie pomagało. Pewnego razu koleżanka poleciła mi suplement diety wahałam się ponieważ już brałam różne tego typu ale postanowiłam spróbować i nie żałuję tego. Oczywiście nie pomogło tak od razu potrzebny był tez do tego czas ale było warto naprawdę polecam. Oto link http://nplink.net/iK3MdBOt

Odnośnik do komentarza

Ja zdecydowanie polecam zabieg Regenera Activa. Nie należy on do najtańszych, ale jest najskuteczniejszy ze wszystkich metod, których próbowałam - od szamponów i leków po różne inne zabiegi. Więc jeśli nic nie pomaga to polecam wypróbować. Ja robiłam w Londynie w polskim gabinecie Eva Cure Clinic i szczerze mogę polecać dalej to miejsce, jeżeli ktoś ma możliwość.

Odnośnik do komentarza

Nie chciałabym tutaj uchodzić za jakiegoś eksperta ale u mnie indywidualnie bardzo pomogło serum Hair Medic. Problem z łysieniem na szczęście wypatrzyłam u siebie dość szybko i też szybko zaczęłam jakoś przeciwdziałać stąd pewnie też efekty są bardzo dobre, bo we wstępnym etapie kuracja jest o wiele łatwiejsza. Także polecam na pewno profilaktykę i pielęgnację jak najwcześniej to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Gość mariolajarosz876

A badałaś przyczyny nadmiernego wypadania włosów? U mnie podłoże było całkiem proste do zdiagnozowania... chora tarczyca, a to oznacza, że leki hormonalne, które biorę, aby leczyć tarczycę bardzo osłabiają moje włosy... Niestety żadna suplementacja uzupełniająca nie pomaga, dlatego rozważam umówienie się na zabieg mezoterapii, który wpłynie na zagęszczenie włosów. Czytałam o tym chyba tutaj: http://panekclinic.pl/

Odnośnik do komentarza
Gość Krystyna81

Ja też robiłam zabieg regenera activa - jest w Polsce, ja byłam w klinice Estell w Warszawie, efekt super. Cena faktycznie nie najniższa ale można rozłożyć na raty. Mi robiła ten zabieg doktor Katarzyna Kochańska, wg mnie też ważne jest żeby to lekarz robił, a nie kosmetyczka.

Odnośnik do komentarza

Grunt, to znaleźć przyczynę wypadania włosów. Zawsze to powtarzam. Dopiero później możemy liczyć na skuteczną metodę leczenia i zapobiegania. Mi wystarcza Biotebal men, który stosowany regularnie zatrzymał ten proces. Pamiętajmy jednak o badaniach tarczycy i anemii.

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina568

bardzo przykry temat to wypadanie włosów, szczególnie dla nas, kobiet :( w końcu włosy to atrybut kobiecości..ja też miałam ten problem, u mnie to już przechodziło w normalne łysienie, miałam prześwity na głowie..teraz już jest o wiele lepiej na szczęście, pomógł mi taki preparat Nefret+, ma fajny, ziołowy skład i nie podrażnia

Odnośnik do komentarza

Ja też się męczyłam z wpadaniem włosów, miałam taki okres, że już było lepiej, ale jakoś trzeba było je pobudzić do wzrostu. Koleżanka poleciła mi mezoterapię mikroigłową głowy, robiłam w salonie Akademia Perfect Hair w Warszawie, zabieg bardzo mi pomógł, mam już dużo nowych włosków.

Odnośnik do komentarza

Mnie pozytywnie w przypadku Hair Medic zaskoczyła na pewno wydajność. Tego serum nie trzeba wcale dużo nakładać żeby rzeczywiście potem był efekt na głowie. Organiczny skład, 14 naturalnych sprawdzonych składników które są dobrze tolerowane przez skórę. Ja w każdym razie nie mam żadnych uczuleń, wyprysków i innych takich odczynów .

Odnośnik do komentarza

Witajcie !
Ja również mam problem z wypadaniem włosów. Nie dość, że moje włosy są bardzo cienkie to jeszcze bardzo wolno rosną :( Mój lekarz twierdzi, że jestem okazem zdrowia i nie widzi medycznej podstawy, żeby faktycznie włosy miały prawo wypadać. Stosowałam już multum kosmetyków na wypadanie włosów. Nic nie pomaga w takim stopniu w jakim bym sobie życzyła.
Zastanawiam się nad uzupełnieniem diety w witaminy i minerały. Jednak nie wiem po jaki preparat właściwie sięgnąć. Znajoma poleciła mi coś takiego https://www.zadbanewlosy.pl/locerin-opinie-cena-i-sklad-suplementu/ Niby skład jest w pełni naturalny, ale cena mnie nie przekonuje. Może znacie podobne środki o zbliżonym działaniu lecz w lepszej cenie?

Odnośnik do komentarza
Gość Lidka1976

Ja tez miałam problem z wypadaniem włosów. Ta sytuacja zmieniła się, kiedy zastosowałam naturalny kolagen, w połączeniu z szamponem i odżywką. Obecnie moje włosy są w dużo lepszej kondycji i nie wypadają. Mogę pomóc załatwić produkty kontakt lidka1976@onet.pl

Odnośnik do komentarza
Gość elizkaaaa

Jak na razie bardzo sobie chwalę Hair Medic, prosty w stosowaniu, ładnie się wchłania we włosy i skórę głowy, przyjemnie pachnie, nic nie podrażnia itp. A ja generalnie mam dość wrażliwą skórę na wszelkie preparaty, jeśli już coś stosowałam wcześniej to nierzadko kończyło się to wysypką itp.

Odnośnik do komentarza

Ja polecam wizytę u trychologa, bo po ci się niepotrzebnie faszerować lekami czy wcierać coś bez sensu jak się nie zna przyczyny. Byłam w klinice dr legeand i tam pani mi udzieliła fachowej pomocy i jest ogromna różnica teraz w jakości wlosow.

Odnośnik do komentarza

~Steff
Polecam Bioetbal, ponieważ ma w składzie sporą dawkę biotyny. Moim zdaniem to najskuteczniejsza metoda, ponieważ człowiek wzmacnia swój organizm od wewnątrz.

No to jak to w końcu jest z tą biotyną? bo ja słyszałam, zresztą od Pani trycholog, że nie ma żadnych badań potwierdzających to, że sama biotyna w dużej dawce ma przynosić korzyści, bo organizm nadwyżkę wywala;) więc jak to jest w końcu, działa, nie działa? trzeba zrobić jakieś badania wcześniej, sprawdzająco, jaki ma się ten poziom biotyny?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...