Skocz do zawartości
Forum

Intensywne wypadanie włosów u kobiety


Gość Anita801

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malutkikacperek

Może Vitapil? Przez 2 miesiące stosowałam ich profesjonalny lotion. Rzeczywiście włosów zrobiło się więcej i co najważniejsze są jakby bardziej odżywione. Podobne efekty miała moja siostra stosując go po porodzie.

Odnośnik do komentarza

Też zmagałam się z tym problemem. Na preparaty i suplementy wydałam majątek. Nie pomagały witaminy, nie pomagał Biotebal ani żadne dermokosmetyki na wypadanie włosów. Byłam zrozpaczona. Poszłam do 3 dermatologów, ale nie pomogli mi, jeden zastosował karboksyterapie na skóre głowy, która minimalnie zahamowala problem. Pomógł mi dopiero endokrynolog, bo okazało sie, że trace włosy z powodu niedoczynności tarczycy i Hashimoto. Po odpowiednim dobraniu leku i dawki wypoadanie znacząco sie uspokoiło, widzę, jak odrastają mi nowe włosy. Wiec sprawdź tarczycę, jeżeli inne metody nie skutkują.

Odnośnik do komentarza

Ja również zaczęłam od zbadania swojej tarczycy. Na całe szczęście jestem zdrowa. Badania pokazały jednak, że brakuje mi witamin i minerałów. Musiałam wprowadzić zmiany w diecie i dodatkowe wsparcie w postaci tabletek z biotyną. W sumie kurację stosuję od dwóch miesięcy i jestem zadowolona z efektów. Trzeba się uzbroić w cierpliwość, potrzeba troszkę czasu, żeby włosy się wzmocniły.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie a czy jest możliwość by w walce z wypadającymi włosami używać środków na łysienie przeznaczonych dla facetów. Mam wrażenie, że próbowałam już wszystkiego co dla kobiet, badałam włosy, zmianiałam dietę i zero efektów, wypadają ciągle.... Teraz wyszukałam w necie takie coś jak profolan dla mężczyzn i ciekawi mnie czy mogłoby mi to pomóc?

Odnośnik do komentarza
Gość Marcela3008

Polecam wypróbować produkty HairMax, które są przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Na początek zakupiłam suplementy diety i potwierdzam bardzo szybko zatrzymują wypadanie włosów. Po tygodniu stosowania włosy od razu wyglądały inaczej. Po miesiącu przestały tak bardzo wypadać, a obecnie na szczotce już nie ma całej garści włosów tylko kilka.
Kiedy przetestowałam suplementy postanowiłam zakupić jeszcze zestaw kosmetyków. W zestawie otrzymałam szampon, odżywkę, rewitalizer oraz aktywator. Stosując kosmetyki według planu tygodniowego w krótkim czasie zauważyłam, że moje włosy znów są pełne blasku i przede wszystkim grubsze. Zastanawiam się jeszcze nad zakupem lasera HairMax bo podobno jest skuteczny nie tylko w przypadku leczenia utraty włosów, ale również zwalcza np. problemy szybkiego przetłuszczania włosów czy innych chorób skóry głowy.

Odnośnik do komentarza
Gość angie2203

mi strasznie zaczely wypadac wlosy po farbwaniu. po pewnym czasie miałam prześwity tak bardzo mi się przerzedzily wlosy. stosowałam seboradin forte nastepnie wcierka jantar i seboradin fitocell z komorkami macierzystymi. I szczerze mogę powiedzieć ze po pol roku wlosy coraz bardziej się zageszczaja, i wyrastaja nowe dlatego radze regularnie stosować wcierki (seboradin fito cel ma udowodnione zageszczenie wlosow) a efekt na pewno się pojawi. przedewszystkim cierpliwość i regularność.

Odnośnik do komentarza
Gość andzia00011

Ja stosuję szampon zagęszczający z kolagenem naturalnym ze stronki zdrowiej. Wcześniej testowałam różne preparaty ale ich działanie było żadne albo bardzo wątpliwe ehh. A tu fajna odmiana, włosy rzeczywiście fajnie zareagowały na ten szampon, jest ich więcej, objętościowo też rewelacja, lepiej się układają. Jest jeszcze odżywka z tej serii i muszę ją zamówić bo pewnie efekty będą jeszcze lepsze

Odnośnik do komentarza
Gość gość1111111111111111

U mnie niestety wiele czynników wpłynęło na wypadanie włósów, po konsultacji okazało się, że to łysienie androgenowe. Zdecydowałam się na zabieg Regenera Activa i wykonałam go u dr Ewy Rybickiej, która jest świetną specjalistką. Zabieg wykonuje się tylko raz i można go powtórzyć dopiero po 2-3 latach aby zapobiec dalszej utracie włosów.

Odnośnik do komentarza
Gość Nineczka

Ja też jestem bardzo zadowolona z p. Elwiry Maj. To świetna trycholożka, a w jej salonie można kupić najlepsze eko-kosmetyki. Ja tylko takie stosuję, bi jednak głowa to głowa, nie chcę żeby szkodliwe substancje przenikały mi do krwi.. Poza tym za bardzo cenię środowisko. A te kosmetyki dodatkowo nie są testowane na zwierzętach, na czym mi najbardziej zależy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...