Skocz do zawartości
Forum

Jak naprawić relacje z chłopakiem, którego się oszukało?


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM !
MAM PROBLEM I WYDAJE MI SIE ZE TEGO JUZ NIE DA SIE NAPRAWIC ZAWIODLAM ZUFANIE CHLOPAKA KTOREMU NA MNIE ZALEZALO JEDNYM SLOWEM SPIEPRZYLAM WSZYSTKO OKLAMALAM GO I SIE NIE DZIWIE ZE TRUDNO MU TERAZ ZAUFAC ALE NAWET ZE SOBA NIE ROZMAWIAMY ZATAILAM PRZED NIM JEDNA WAZNA SPRAWE KTORA MIALA ZNACZENIE WAZNE W NASZYM ZWIASKU KTORY WLASNIE OD TEGO SIE SPIEPRZYL NIE POWIEDZIALAM JEMU O TYM ZE MOJ BYLY PARTNER BYL CHORY NA WZW-C I WLASNIE WTEDY ON ZACZOL MIEC OBAWY ZROBILISMY BADANIA I JEST WSZYSTKO WPOZADKU JESTEM ZDROWA ALE JEDNAK TO NIE WYSTARCZY ZEBY NASZE RELACJE SIE POPRAWILY ON CZUJE SIE OSZUKANY A BARDZO BYM CHCIALA POPRAWIC NASZE RELACJE ZEBY BYLO TAK JAK WCZESNIEJ ZEBY BYLO SUPER
MACIE JAKAS ZLOTA RADE ZEBY TO NAPRAWIC ?

Odnośnik do komentarza

Strzela fochy jak dziecko trochę. Skoro nie jesteś chora to nie ukryłaś nic przed nim tak naprawde, bo nie musisz zwierzac się z problemów zdrowotnych swojego byłego. Może się przestraszył, fakt, ale jeśli to burzy Wasze relacje związku, to wg mnie trochę przesadza. Ja na Twoim miejscu dałabym mu trochę czasu aż ochłonie z tych emocji. Gdybyś Ty była chora - ok mógłby mieć pretensje, ale nie byłas, nie jesteś itd. Tak jak napisałam, daj mu trochę czasu niech ochłonie i zrozumie, że ani nie chciałaś go skrzywdzić ani nic. Możliwe, że tak się przejął, że przez jakiś czas może Ci nie ufać w jakichś kwestiach, ale też sądzę, że jeśli mu naoprawde na Tobie zalezy, to z czasem te nerwy opadną i wszystko będzie w porządku≥ Nie wałkujcie tego tematu, niech on wygasa.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...