Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie krok po kroku Nataliaa_1994


Gość Nataliaa_1994

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nataliaa_1994

Witam serdecznie,
nazywam się Natalia i mam 19 lat. Co mnie tutaj sprowadza? Oczywiście jak większość z nas, chęć schudnięcia. Otóż mam około 170cm, ważę 78kg... Dodam istotną rzecz, że mam spory biust i wiem,że on tez wpływa na moją wagę, a muszę przyznać że nie jestem jakąś strasznie otyłą osobą. Po prostu mam swoje tu i tam. No i w sumie zaczęłam od dzisiaj. Moją motywacją jest to,że chciałabym ważyć na razie 65kg. Byłam dzisiaj z koleżanką na przyrządach do ćwiczeń (ponad godzinę). Będziemy jeździć na rowerze, chodzić na te przyrządy oraz będę sama ćwiczyć w domu, sądzę że jakieś ćwiczenia na brzuch.

Piszę to wszystko na tej stronie, ponieważ gdzieś muszę wylewać swoje opinie,zmartwienia, pozytywne rozpatrzenia, żeby nie być z tym samą :) Także powiedziałam sobie, że zważę się 19.06.13r. czyli za równy miesiąc, mam nadzieje że zauważe już jakieś efekty.. ? Próbowałam się odchudzać już milion razy, dlatego tym razem potrzebuje motywacji "wytrwałości" oby.. jeśli forum się fajnie rozkręci będę tu pisała codziennie co robiłam i jak idą mi efekty. Aha i jeszcze nie za bardzo wiem jak to jest z tymi posiłkami, niby te 5 dziennie, ale próbowałam nie raz i jakoś ciężko mi się zmobilizować aby jeść o równych porach itp. Także temat ciężki...

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...