Skocz do zawartości
Forum

Zawroty głowy, pieczenie w mostku i nadmierna potliwość a nerwica


Gość ssebastiaan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ssebastiaan

Witam. Mam 20 lat . Od jakiegoś czasu gdy coś mnie zdenerwuje (z biegiem czasu nawet błahostki) robi mi sie gorąco,kręci mi sie w głowie, zapiera oddech oraz nieprzyjemne uczucie pieczenia w okolicy mostka. Ostatnio zauważyłem zwiększone pocenie się nawet w przypadku bezczynnego siedzenia i nie tylko gdy sie denerwuję. Ogólnie cały czas siedze jak na bombie ,ciezko mi byc spokojnym. Nawet gdy powód jest bardzo niewielki zachowuje się tak jakby on był ogromny i to uczucie trwa bardzo długo. Dopiero po 30 minutach - 1 godzinie zaczynam się wyciszać . Problem polega na tym ze każda nawet mała rzecz potrafi wyprowadzić mnie z równowagi i nerwy trwają bardzo długo. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

To, co opisujesz faktycznie może wskazywać na objawy nerwicowe, ale wcale to nie musi być od razu nerwica. Jeśli żyjesz w stresie, np. masz dużo pracy, obowiązków, problemów, Twój układ nerwowy jest narażony na każde czynniki zewnętrzne na które reagujesz wybuchowo. Myślę, że najlepszym sposobem będzie po pr`ostu wyciszanie się, moesz to ćwiczyć np. poprzez techniki relaksacyjne, głębokie oddychanie i unoszenie rąk, albo poprzez sport wyładowywać napięcie. Możesz dodatkowo zażywać magnez z witaminą B6 oraz melisę w tabletkach.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...