Skocz do zawartości
Forum

Mąż ma kochankę, ale chce mieszkać ze mną


Rekomendowane odpowiedzi

Gość agusiekszalony

Nie wiem jakie relacje macie obecnie ale ja bym się nie zgodziła na taki układ.
Do niej przychodzi na noce a do domu na ciepły obiadek??? Absolutnie nie!!!
Ja bym pogoniła drania i tyle!
A Pani może znaleźć szczęście w innych ramionach i jeszcze być szczęśliwą tylko nie należy się załamywać ani płakać bo jak widać ten pan łez nie jest wart!!
Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Gość agusiekszalony

To niech ma chociaż tyle honoru (jak na żołnierza przystało) i zostawi Tobie i córce mieszkanie.
Jak on sobie wyobraża życie na dwa domy?
Dzielenie rachunków na pół?
Wstydził by się nawet mówić o wspólnym mieszkaniu. Ja bym go spakowała, walizki wystawiła za drzwi i zmieniła zamki. On już wybrał więc niech idzie i da Wam żyć na nowo.

Odnośnik do komentarza
Gość agusiekszalony

ja myślę, że powinna Pani jak najszybciej pójść do adwokata i sie dowiedzieć jak to rozegrać drogą prawną.
Prawnik zawalczy o mieszkanie dla Pani, ewentualnie przy podziale majątku mąż będzie musiał Panią spłacić więc może wystarczy Pani na jakąś kawalerkę.
Sąd też powinien wziąć pod uwagę, że całe małżeństwo nie pracowała Pani zawodowo a prowadziła Pani dom (to też praca) więc może Pani się ubiegać o alimenty od męża.
Naprawdę będzie dobrze, tylko trzeba iść do przodu a nie sie cofać i pozwolić temu draniowi wrócić. Trzeba być twardą i nie dać się manipulować!!!!

Odnośnik do komentarza

Ten facet chce być mądrzejszy od siebie. Żona poda mi kolacja a kochanka dupci. Moja eks małżonka też chciała zaproponować podobnego typu układ ale mój honor i duma - w tym przypadku - męska nie pozwoliły mi na to. To jest jakieś chore. Za jakiś czas dowiesz się jaka byłaś kiepska w łóżku a twoje obiady nigdy mu nie smakowały. Twoje uczucia do niego w niedługim czasie mogą być przyczyną do samobójstwa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...