Skocz do zawartości
Forum

Miłość a bezpłodność


Gość Daria to ja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daria to ja

Witam
chciałabym podyskutować na temat bezpłodności - czy jest ona takim minusem że zrezygnowalibyście dla niej z miłości do partnera bądź partnerki?

W necie znalazłam wpis że kobieta lub mężczyzna którzy są bezpłodni są niepełnowartościowymi ludźmi.
Wpis wg mnie świadczył po prostu o głupocie autorki takie jest moje zdanie - dyskryminacja i pogarda innym przez to że np. jest chory? Dla mnie to głupota! A jednak sa osoby które takie zdanie mają - jak to jest z Wami?
Pokochalibyście kobietę/mężczyznę, która/-y nie może mieć dzieci?

Odnośnik do komentarza

Tak,pokochałabym. Dla mnie dzieci nie są wyznacznikiem miłości.
Nie kocham za to czy człowiek jest płodny czy bezpłodny. Raczej uważam, że powinno się wesprzeć takie osoby,a nie oczerniać czy sprawiać, że czują się bezwartościowe.
Taka dyskryminacja niestety siedzi w mentalności ludzi.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza
Gość samotna sylwia

Daria ja jestem chora na schizofrenie może nie jestem bezpłodna ale nigdy nie będe mogła mieć dzieć przez te tabletki na moją chorobę napewno jesteś wartośćowym człowiekiem i ktoś Ciebie pokocha a ile masz lat pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny - ciesze sie ze sie odezwałyscie.
Ja nie jestem bezpłodna ale mam problemy z tarczyca, hashimoto, mozliwe ze zajscie w ciaze w moim przypadku wcale nie bedzie takie proste. Mimo to gdy w necie znalazłam taki tekst poczułam sie oburzona. nie dlatego ze moze mnie to w pewien sposob dotyczyc ale dlatego ze tak latwo oceniamy innych myslac egoistycznie, bo takie podejscie jak tamta dziewczyna napisala jest egoistyczne. Ona chce i koniec a jak nie mozesz znaczy ze jestes zepsuty

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza
Gość PSYCHOPATA

Chojrak Tchórzliwy
Dla mężczyzny może być to godzenie w jego poczucie męskości bo jednak wymaga się od nas opieki dla kobiet, zapewnienia bepieczenstwa i spłodzenie dziecka

Tak było kiedyś, teraz w tych czasach, płodzenie potomstwa nie jest już naciskiem i głównym priorytetem.
Widzę też, że kobiety dobrze dają sobie radę bez męskiej pomocy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...